Focal chorus 806v bookshelf hoparlorlerim için amfi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz.Marantz ile iyi eşleştiğini duydum sizce nedir? |
izmirde profesyonel dj lik kursu kayıtlarımız başlamıştır niyaziyaman@hotmail.com http://tr.tilllate.com/TR/partydetails.php?curPage=6&gid=1663110 |
Ben Focal Chorus 806 v bookshelf kullanıyorum.Ayrıca Focal chorus sw 800 modeli bir subwoofer ım var.Ancak bunu sadece pop müzikte açıyorum.Şuan technics su a700 mk3 class aa amfi ile sürüyorum.Macbook promdan amarra computer music player ile (bu programın şuan 695 dolar fiyatı var ) dinliyorum.Ses çok detaylı ve aynı zamanda güçlü ancak başka amfilerle bookshelf lerimi deneme fırsatı bulamadığımdan belki çok daha iyi ses alabileceğimi düşünüyorum.Hoparlör kablolarım ttaf ın pure sound serisi 11 awg değerine sahip kablosu.Bir çok kablo deneme fırsatım oldu.Bu kablolardan oldukça memnunum.