< Resime gitmek için tıklayın >

Kampanya Koşulları

Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club Kart’lar hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması yeterlidir.
Kampanya 05-18 Temmuz 2018 tarihleri arasında Money Club kart ile anlasmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt alısverisleri için geçerlidir.
Anlasmalı Petrol Ofisi istasyonlarından Money Club kart ile yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt alısverisine 15 TL (1500 positive puan) hediye edilecektir.
Hak kazanan kart sahiplerinin ödül puanları, 25 Temmuz 2018’de alım yapılan karta yüklenecek ve 30 Eylül 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
Kazanılan Positive puanlar sadece kampanyaya dahil (Positive Card üyesi) Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club kartlar hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club basvuru formu genel sartları geçerlidir.
Petrol Ofisi ve Migros kampanya kosullarını degistirme hakkını saklı tutar.
Kampanya ve kart kayıtlılık detayları içinwww.moneyclubkart.com veyawww.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, 444 10 44 Migros Çagrı Merkezi veya 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çagrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.