E

Emekli Yönetici
10 Nisan 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
50 üye
Görüntülenme (?)
281 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
8 yıl
S7 icin SAMSUNG VR (ama hangisi)
arkadaslar selam

baya arastirdim ama SM-R321 ve SM-R322 farkini anlayamadim.galaxy s7 ile kullanacagim fakat r321 in fiyati r322 den pahalı. Hangisini seçmeliyiz arkadaslar? tesekkurler
E
9 yıl
1500 Tl ye kadar saat onerısı ıstıyorum :)
Merhaba arkadaslar,

1500 tl ye kadar saat arıyorum,

http://skaras-jewels.gr/el/node/752 bunu buldum 1900 tl ye yakın fıyata.

Buyuk chrono olsun ıstıyorum bu buyuk chrono gıbı . Siz ne onerırsınız yahut bu saat nasıldır :)
E
11 yıl
Next\u0027e ve teknık servısıne tesekkurler
Merhabalar,

Next navigasyon 5055 te sıkıntım vardı.Netxt'ten bülent beye ,next ailesine ve next servisine cok tesekkur ederım.Ertesi gunu cıhazı degıstırıp yenısını yolladılar.İlgi ve alakaları ıcın cok ama cok tesekkurler.
E
11 yıl
fifa13 ve rumble pad2 penaltı sorunu
MErhaba arkadaslar

Logitech Rumble Pad 2 var .Penaltılarda imkanı yok gol atılmıyor.Yon tusu ıle(analog oynuyorum) bı yer secıp penaltı atıyorum top dagalara tasalara gıdıyor.Var mıdır cozum ?
E
11 yıl
fifa13 ve rumble pad2 penaltı sorunu
MErhaba arkadaslar

Logitech Rumble Pad 2 var .Penaltılarda imkanı yok gol atılmıyor.Yon tusu ıle(analog oynuyorum) bı yer secıp penaltı atıyorum top dagalara tasalara gıdıyor.Var mıdır cozum ?
E
12 yıl
Saat Bölümü Kuralları
Saat Bölümü ile ilgili kurallar aşağıdaki gibidir:


1- Doğrudan veya Dolaylı Reklam Yapmak ve fiyat Belirtmek Yasaktır
Bölüm içinde doğrudan veya dolaylı olarak reklam sayılabilecek şekilde adres belirtilerek ürün fiyatları hakkında konuşulması, referans verilmesi, yönlendirme yapılması yasaktır.Satıcıların bölüm içinde doğrudan ve dolaylı olarak reklam veya satış yapmaları kesinlikle yasaktır ve bu davranış tek başına süreli veya süresiz uzaklaştırma sebebidir.
Piyasadaki cazip fiyatların diğer üyeler ile paylaşılması için forumun Sıcak Fırsatlar bölümü, yine ilgili bölüm kurallarına uyularak kullanılabilir. Satıcılar da foruma reklam vererek firma ve ürün tanıtımı yapabilirler.

2- Firmalar Hakkında Şikayet Mesajları Yazmak Yasaktır
Donanım Haber forumları genel kurallarında belirtildiği gibi (madde 16), firmalar ile ilgili yaşadığınız sorunlar, problemler hiçbir nedenle bölüm içinde dile getirilemez. Sitemiz bu tür şikayetlerin bulunacağı, hakkın aranacağı bir kurum değildir. Bu tür mesajlar silinebilir, kitlenebilir uyarıyı göz ardı eden üye uzaklaştırılabilir.

3-Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapılmalıdır
Bölümümüz içerisinde bir konu açmadan önce, mümkünse forumumuz içerisinde bir ARAMA yapın. Böylece konu hakkında daha önceden açılmış olan konulara ya da mesajlara süratle ulaşarak, çok daha kısa sürede bilgi sahibi olabileceğiniz gibi konu/topic kirliliği de yapmamış olursunuz. Ayrıca bölüm içerisindeki üst konulardan da faydalanabilirsiniz. Arama yapılamdan açılan konularınız kilitlenecek ya da silinecektir.

4-Açıklayıcı Konu Başlığı Seçilmeli ve Yeterli Bilgi Verilmelidir
Önemli Uyarı ! Başlığı Uygun olmayan Konular Uyarı Yapılmaksızın Silinebilir / Kilitlenebilir.
Konu Başlığı Seçimi:
I-) Bölüm içerisinde açacağınız konularda "İmdaat", "Yardım", "Kararsız Kaldım", "Acele Cevap" vb konu başlıkları kullanmayın. Bu şekilde kullancağınız başlıklar hem mesajınızın daha az kişi tarafından okunmasına sebep olacak, hem de arama yapılırken konuya ulaşımı güçleştirecektir. Bu sebeple konu başlığının, açmış olduğunuz konu ile bağlantılı olmasına özen gösterin.

II-) Açacağınız konu içerisinde sadece fiyat belirtip "Ne almalıyım" tarzı konu baslıkları kullanmayın.

III-)Mesaj yazımı konusunda:

a- Açılan konu içerisine hiç bir zaman "+1" ya da benzeri sadece smile'laran oluşan yorumlarda bulunmayın. Açılan konuya ya da konunun takibinde, konu hakkında yeni bir şey ilave etmeyecekseniz hiç bir şey yazmayın.
b-Ard arda ikik mesaj ust uste yazmak yerine duzenlu butonunu kullanarak soylemek istedikleriniz aynı mesaj icinde belirtmeniz daha iyi olacaktır.
c- Mesajlarınızı sürekli olarak büyük harf kullanarak yazmaktan kaçının. Sürekli olarak büyük harf kullanmanın "bağırmak" anlamına geldiğini unutmayın.
d- Açık olan konu içinde (a) maddesi dışında gereksiz her türlü mesaj atmak yasaktır.Gereksiz mesaj sahibi şikayet dahilinde inceleme sonucu ceza alacaktır.

IV ) Diğer Üyelere Saygılı Olunmalıdır
Konu içerisinde saygı kurallarını hiçe sayarak hakaret, küfür, aşağılama, sataşma, kışkırtma ve benzeri içerikli kişi ya da firma haklarını rencide edici mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu şekilde bir mesaj ile karşılaştığınızda konunun veya mesajın sağ üst köşesinde bulunan şikayet butonunu kullanın. Şikayet butonunu kullanmak yerine siz de hakaret eden üyeye cevap verirseniz, aynı şekilde cezalandırılacağınızı unutmayın..!


V ) Başka Site Reklamı veya Tanıtımı Yapılmamalıdır
Benzer alanlarda içerik veya hizmet veren, ticari amaç güden sitelerin linklerinin belirtilmesi yasaktır.

VI ) HANGİ ŞEKİLDE OLURSA OLSUN, FORUMDA SAHTE,TAKLİT (REPLİKA) SAATLER İLE ALAKALI KONU AÖMAK YADA SATIŞINI YAPMAK YASAKTIR.KONULAR İÇERİSİNDE DE SAHET YADA TAKLİT(REPLİKA) SAATLER İLE İLGİLİ MESAJ ATMAK (ALIM,SATIM,YORUM İSTEMEK,ÖNERMEK VEYA TARTIŞMAK) YASAKTIR.BU KURALA UYMAYANLAR GEREKLİ UYARI VE CEZAYI ALACAKLARDIR.
E
12 yıl
Network işine yenı baslayanlar hakkında bilgiler
Arkadaslar asagıda kı lınkten network olayına yenı gırenler faydalanabilirler :

http://ag.cahilim.com/
E
12 yıl
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun Arkadaslar
"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir " M.Kemal ATATÜRK

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun arkadaslarım.
E
13 yıl
Piranha\u0027nın ıkı modelı arasında kaldım farkları neler ?
Merhaba arkadaslar arabaya navigasyon cihazı alacagım.

2 model arasında kaldım:

Escap ve Galileo modeli.Farklarını anlamıs degılım bılen var mı?Ve genel olarak piranhanın performansı nasıl arkadaslar ?
E
14 yıl
Gigabyte X58A UD7 12 gb bellek 8 gb gozukuyor
Selam arkadaslar Team extreme 1600 mhzlik 6 adet 2gb toplamda 12 gb bellek var.Hepsı takılı oldugunda 8 gb gorebılıyorum.Ayrıca ramler tek tek sorunsuz calısıyor.Zaten cpu-z de 12 gb bellegı goruyor.Ancak bios 8 gb adresleyebılıyor.İşlemcim 980X buna göre qpı/ voltaj egerlerı nasıl olmalıdır.Ayrıca Xmp profil yerine manual gırmek daha mantıklı mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.