B

Yüzbaşı
08 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
220 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
B
4 hafta
4 tane kanı bozuk tarafından ağır yaralanan 61 yaşında ki adam.
Bu kanı bozuklara karşı ölmemek , hayatta kalmak için bireysel silahlanma nın önemini gösteren
,ve yine bu kanı bozukların caydırıcı bir ceza almayıp karakola git gel yapa yapa polislerle kanka
seviyesine gelmiş olduğu , suçluya atar yapacağına , mağdur insana atar yapan polislerin
olduğu okurken çıldırdığım bir yazı floodu paylaşıyorum .
Okumak isteyenler için twitter linki

https://twitter.com/oziisnmez/status/1535166312355348480
B
10 ay
(Satılık) Google Play Developer Console Hesabı
5 yılı aşkın süredir aktif hesap , detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.
B
11 ay
Atsız'ın oğluna bıraktığı vasiyetin son zamanlarda mantıklı gelmesi
Abartı bir vasiyet olduğu belli tabi ama vasiyetteki kendi ırkını koruma düşüncesinin ucundan biraz sahip olsaydık bugün 10m mülteci ülkemizde olmazdı alt kat komşum , karşı ki komşum suriyeli mahallede bağıra bağıra arapça konuşuluyor bıktık artık.
Keşke Alparlsan Türkeş'in Türk-İslam düşüncesi yerine Nihal Atsız'ın düşüncesi benimsenseydi çünkü bizim gerçek dinimiz islam değill ama en önemlisi bu ülkeye vatansever Türk başkanın gelmesi dileğiyle ,

buyrun Nihal Atsızın oğluna vasiyeti.

4 Mayıs 1941
Yağmur Oğlum!
Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigar olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler, Çingeneler içer(de)ki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.
Tanrı yardımcın olsun!
B
geçen yıl
Gittikçe artan çocuk hırsız ,dilenci ve çevrelerine zarar verme problemi . Efe Aydal
Giderek artan çocuk hırsız ,dilenci ve çevresine çeşitli zarar veren çocukların sırf çocuk olarak görüldügü için polis ve halk tarafından hiç bir şey yapılmaması bunun sonucunda daha da arsızlaşan bu kişiler hakkında Efe Aydal'dan önemli buldugum podcast sizle paylaşmak istedim.
Videoyu izlemek için tıklayınız
B
geçen yıl
Köpeklerim öldü :(
Merhaba arkadaşlar , 8 aylık 2 adet yavru köpek sahibi idim maalesef büyük köpeklerin saldırması sonucu köpeklerim parçalanarak ölmüş moralim çok bozuk boşluktayım şuan , kendi kendime düşünürken konu açıp derdi mi paylaşmak istedim okudugunuz için teşekkürler


Keşke daha fazla beraber yaşama fırsatımız olsaydı Lucy ve Babi

bunlar burada hatıram olarak kalsın .

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
Kalp yetmezligi ve EF değeri hakkında bilenler yardımcı olabilir mi ?
Merhaba arkadaşlar , babama kalp yetmezligi tanısı kondu , kalpte büyüme , cigerlerde su birikmiş , EF degeri ise 33 çıktı .

Biz artık bugünden sonra elimizden geldigince stresten uzak tutmaya , kalp dostu yicekler yedirmeye çalışacagız
benim merak ettigim EF degeri zamanla yükselir mi 50 seviyelerine çıkarabilir miyiz , normal sağlıklı insanlarda EF degeri 50-70 arasında olmalıymış ama maalesef babamın şuan 33 degerinde bu konu hakkında bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi neler yapmalıyım
B
geçen yıl
Binance Global hesap silindikten sonra aynı e posta ile kaydolunabilir mi ?
Sorum başlıkta arkadaşlar aynı e-posta ile kaydolursak bir sorun olur mu bilgisi olan var mı ? ve ek olarak TR ve Global e postaları aynı mı olmalı acaba ?
B
2 yıl
Hayvan sever olarak tanıdığımız Tayfun Demir suç makinesi çıktı.
İlgili haberin linkihttps://www.haberler.com/52-yil-hapis-cezasi-bulunan-ve-sahte-belgelerle-13614236-haberi//Kendisini 2-3 yıldır takip ediyordum hatta bi ara idol bile alıyordum youtube de yayınlandıgı videoları izlerseniz anlarsınız bir çok yaralı hayvanı iyileştiriyordu sincaplar,kediler,köpeklere bakıyordu ama meğersem adam suç makinesi imiş:(İşin garip kısmı 2007 de nufustan kaydını sildiriyor fakat yine aynı isimle youtubeden kanal açıyor nerdeyse 400 k aboneye ulaşıyor TRT' de konuk oluyor , üniversitelerde konuşma yapıyor , kim milyoner olsun yarışmasına bile çıktı bu zamana kadar geçen süre de niye ihbar edilmedi kimse bilmiyor muydu ne garip olay yav. Konunun Özeti : Bu devirde karşılıksız iyilik yapan birine güvenmeyin altından çok başka şeyler çıkabilir . Edit: 2012 yılından daha önce suç işlediğine dair bir haber dk 1:00 itibariyle bakabilirsiniz.

Videoyu izlemek için tıklayınız
B
2 yıl
(Acil) Telefondan Arama Yapamıyorum
Merhaba arkadaşlar, telefondan internete girebiliyor ve mesaj atabiliyorum ama arama yapamıyorum , karşı taraftan da arama alamıyorum . 4G sayesinde internete giriliyor ve mesaj atılıyor ama arama servisinde 2G kullanılıyor fakat benim cihazım 2G 'ye bağlanmıyor 4-5 gündür , sebebini araştırıyorum günlerdir bulamadım yardımcı olur musunuz Not: Hattı başka telefonda denedim sorun yok çalışıyor arama yapıyor yani.
B
2 yıl
Ezcacılar stok mu yapıyor ? İlaçları eksik veriyorlar.(Çözüldü ,cevaplar için teşekkürler )
Selam arkadaşlar , annemin ilaçlarını hep ben alıyorum doktora gidiyorum ilacı yazdırıyorum adam 3-4 kutu yazıyor çoğu zaman ama eczaneye gidiyorum 4 kutu verecegine 2 veriyor 3 veriyor bahaneleri ise siz daha elinizdekileri bitirmemiş gözüküyorsunuz o yüzden 3 tane verebiliyorum , arkadaşım o zaman doktor niye fazla veriyor ? demek ki elimizde ilaç kalmamış ilaç yazdırmıya gelmişiz .Bugün ise yine gittim ilaç yazdırdım 4 tane yazdı doktor bey , oradan eczaneye gittim 1 kutu ilaç verdi 1 kutu eksigim var sonra verelim dedi iyi güzelde yine 2 kutu ilaç eksik ? Sonuca gelelim arkadaşlar ben doktorun yazdıgı ilaç sayısından emin olmak için E-Nabız sistemine girdim (Bu uygulama için teşekkür ederim nadir de olsa yaptıkları güzel işlerden ) sistemde 4 kutu ilaç gözüküyor .Emin olmak için size soruyorum arkadaşlar kimsenin hakkını yememek için , bunlar milleti mi kekliyor yoksa cidden haklı oldukları bir nokta mı var sizden gelen cevaplara göre yarın gidicem ona göre konuşucam eczacıyla. Okuduğunuz için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.