U

Binbaşı
27 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
57 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
U
11 yıl
LCD İLE ECU VERİLERİ OKUMA (YARDIM)
Selamlar,
Arkadaşlar benim yapmak istediğim bir projem var. Araçlardaki ecu'dan yani beyinden alınan yakıt tüketimi arızalar vs gibi verileri bir lcd ekrana yansıtmak yani yol bilgisayarı yapmak. Beyindeki bilgileri toplayan elm327 adlı bir cihaz var. Bu cihaz bilgileri pc'lere aktarıyor programlar aracılığıyla. Şimdi ben bunu direk lcd'ye aktarmak istiyorum.
Elektronik eğitimi almadım, pic kullanmayı bilmiyorum ayrıca basic c gibi programlarıda hiç kullanmadım.
Fakat elektroniğe ilgim var ve çok uzun zamanda okuyarak ve araştırarak bu işi öğrenmek ve kendime hobi edinmek istiyorum.
Sizden isteğim bu iş için bana nerden başlicamı söylemeniz. Hangi adımları izlemeliyim. Neleri hangi sıralama ile öğrenmeliyim ve en basit anlatımlı hangi kitap ve yine kullanımı basit hangi programları öğrenmeliyim.
Değerli yardımlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla
U
11 yıl
BLUESOLEİL YARDIM !! ACİL !!
Selamlar,
Arkadaşlar bu bluesoleil'in 6.4.249.0 sürümünü indirdim ve deneme süresi bitene kadar kullandım. Süre bitince artık açılmaz oldu program, bende keygen indirdim. Ama bu keygeni çalıştırabilmem için bluesoleili çalıştırabilmem gerekiyor, süresi bittiği için açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor sizce, programı silip tekrar yükledim, ama işe yaramadı.
Acil yardımlarınızı bekliyorum,
Saygılar
U
12 yıl
E66 İçin hangi programları?????
Selamlar,
Arkadaşlar yeni nokia e66 aldım fakat hangi tür program indireceğimi bulamadım, sis uzantılı indirdiğim dosyalar desteklenmiyor diyor. Bluetoothla atıyorum telefona, gelen kutusuna düşüyor, ordan kurmaya çalışınca desteklenmiyor diyor.
Smsleri txt dosyalarına çevirmek amacım, yardımcı olursanız çok sevinirim,
Saygılar.
U
12 yıl
Resimlerin Yarısı Çıkmıyor
Arkadaşlar forum sitelerindeki resimler tam açılmıyor, her fotoğraf yarım yarım açılıyor, neden olabilir acaba yardım ederseniz sevinirim,
saygılar.
U
12 yıl
VTEC 2 ile 0-100ü 9,2'ye yaklaşan varmı?
Arkadaşlar benim vtec'i denedik arkadaşımla, en iyi 12,75 oldu, babamın arabasıda vtec2 ondada yaklaşık sonuç çıktı, acaba benmi beceremiyorum yoksa normalmi? Fabrika verisi 9,2
U
12 yıl
KAFAM ÇOK KARIŞTI?? Hangisi symbian hagisi os hangisi ne yardım lütfen!!
Selamlar,
Arkadaşlar bende 5800 var ama hiç bişe yapamıyorum, tema nerden indirebilirim ayrıca bunun programları ve oyunları hangileridir, s60 s80 sybian felan deniyor, hangisine göre aricam???
saygılar.
U
13 yıl
SMSLERİ TEXT DOSYASINA ÇEVİRMEM LAZIM
Arkadaşlar 6500 telefonumda 7500tane sms oldu, bunları texte çevirmek istiyorum bana yardım edin lütfen.

Pc'de şu programları kullandım. Oxygen phone manager'e telefonu zar zor bağladım önce smsleri yarım gösterdi sonra hiç bağlanmadı. Pc suite hiç göstermedi smsleri. floAt's Mobile Agent 2 göstermedi smsleri.

Bana telefona yüklenip smsleri texte çevirebileceğim sonrada pcye atacağım bi program lazım ya da alternatif bi bilgisi olan varsa minnetar kalırım.
Mersindeyim gerekirse bu işi yapan bir yer veya kişi varsa oraya gidebilirim.
Yardımcı olursanız sevinirim
Saygılar.
U
13 yıl
ACER AS6930G-664G50Mn EKRAN KARTI PAYLAŞIMLIMI?
Arkadaşlar ACER AS6930G-664G50Mn bu model teknosada satılıyor, almak üzereyim ekran kartı paylaşımlımıdır acaba. Almak üzereyim link aşağıda bi bakarsanız sevinirim.
Saygılar ...

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125030866&CS_Category=_SBA_63_1662_444_2103&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_NOTEBOOK63
U
13 yıl
6500 mesaj hafızasına ulaşılamıyor.
Arkadaşlar 6500slide telefonumunda zaman zaman "mesaj hafızasına ulaşılamıyor" uyarıyı alıyorum, mesajlarımı görüntüleyemiyorum mesaj alıp gönderemiyorum. 5-10 dk sonra kendi kendine düzeliyor. Sebebi ne olabilir acaba.
Saygılar.
U
13 yıl
6500'daki 4000 adeti msj'ı pcye atabilirmiyim?
Selamlar,
Arkadaşlar telefonum 6500slide ve bu telefonda 4000e yakın hiç silmek istemediğim smsler var. Bunları pcde arşivlemek istiyorum. Böyle bir program varmı, yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.