D

Yarbay
05 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme (?)
1602 (Bu ay: 61)
Gönderiler Hakkında
D
3 ay
DEAD SPACE REMAKE | PlayStation 5 - Resmi Duyuru Geldi
22 Temmuz EA Play etkinliğinde Dead Space Remake'i resmi olarak tanıttılar.

Oyun FrostBite motorunu kullanacak ve sadece Next Gen'e özel olacak.

Çıkış tarihi ve diğer detaylar daha sonra geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=l5WeBNfX-og&feature=youtu.be


< Resime gitmek için tıklayın >
D
geçen yıl
BATTLEFIELD 2042 | PlayStation - 19 KASIMA ERTELENDİ
* Çıkış tarihi: 19 Kasım 2021 *


< Resime gitmek için tıklayın >

Resmi açıklama henüz yapılmadı.BATTLEFIELD 2042'nin hikayesi:

2031 yılı, Dünyayı uçurumun eşiğine getirmek için Battlefield 4'den sonra sadece on yıl yetti. Yükselen deniz seviyeleri, çöken ekonomiler, bozulan ittifaklar ve manşetler devam ediyor.

2033'de Zeta Kasırgası. Dünyanın ilk kategori 6 fırtınası dünyamızı vurdu.

2034'de küresel gıda, yakıt kıtlığı İkinci Büyük Buhran'ı tetikledi.2035'de Avrupa Birliği, Almanya'nın çöküşünün ardından resmen dağıldı.

2037'de insanlık yeni normale uyum sağlıyor. Enerji, çöl sulama, hidrolik setler ve deniz duvarlarındaki devrimler kıyı şehirlerini kurtarıyor, tarım arazilerini geri alıyor ve tedarik zincirlerini yeniden inşa ediyor. İstikrar bulma umudu, bazı ulusların sınırlarını yeniden açmasına yol açtı.

Ancak 1,2 milyar insanı ülkelerine geri göndermenin hiçbir yolu olmadığı için No-Pat'lar tüm ekonomik, askeri ve sosyal politika yapımında kalıcı bir demirbaşı haline geliyor. Pek çok No-Pat, kendilerini sürgüne gönderen hükümetlere hâlâ güvenmiyor ve yeniden asimile olma çağrılarını reddediyor. No-Pat liderleri ortaya çıktı, eski milliyetten bağımsız yeni bir kimliğe ilham verdiler, eski Dünya ile Yeni Normal arasına kumda bir çizgi çektiler. #WeAreNoPats bir toplanma çığlığına dönüştü. Dünyanın yeniden yapılanmasının ortasında, son iki süper güç bu hızla değişen dünyanın kontrolü için yarışırken ABD ve Rusya arasında sürtüşme kıvılcımları patlıyor.2040 yılı, ani bir uzay enkazı fırtınası, yörüngedeki tüm uyduların %70'inden fazlasının arızalanmasına ve Dünya'ya çarpmasına neden olan bir "Kessler Etkisi" yarattı. Nedeni bilinmiyor. Olaydan sonraki elektrik kesintisi toplu yıkıma neden oldu. Uçaklar düştü. İletişim ağları çöktü. Zaten sıkışan küresel tedarik zincirleri durma noktasına geldi. Petrol, tahıl, kömür fiyatları katlanarak arttı. Doğrulanmamış iddialar 100.000'den fazla canın kaybedildiğini bildiriyor. Bir dünya uçurumun kenarında, uçurumun kenarından gidiyor. İnternet yok. Navigasyon yok. Gözetim yok. Fırtına tahmini yok.

Jeopolitik güvensizlik bir gecede yükseldi. Kimse birbirini gözetleyemez, bu yüzden kimse birbirine güvenemez. Hem Rusya hem de ABD, Blackout'tan diğerinin sorumlu olduğunu iddia ederken, bazı No-Pat'lerin arkasında olduğundan şüpheleniyor ve onları anarşi ekmeye çalışmakla suçluyor.

No-Pat'lar arasındaki eski askeri ve savaş eğitimli Uzmanlar, gerilim arttıkça kendilerini savunmak için silahlı Görev Güçlerine dönüştü. Gıda ve yakıt kıtlığı, ABD ile Rusya arasında bir gölge savaşını ateşledi. Makul bir inkar edilebilirliği sürdürmek için, her iki taraf da kaynaklar üzerindeki artan çatışmalarda vekiller olarak No-Pat Görev Güçlerini görevlendirdi ve mültecilere kalanın bir kısmını vaat ettiler.

2042 yılı, açık savaş yakında. No-Pat'lerin taraf seçmekten başka seçeneği yok, bir bayrak için değil, gelecekleri için savaşıyorlar.

Hepimizin savaşı şimdi başlıyor.

STANDARD VERSİYON İLE GOLD EDITION ARASINDA NE FARK VAR?
Eğer BF 2042'yi standard olarak alırsanız EA Games oyunu PS4 ve PS5 için ayrı ayrı satıyor. Yani PS4 versiyonunu alırsanız bu oyun PS5'de yeni nesil olarak çalışmayacak, tekrardan PS5 versiyonunu satın almanız gerekiyor.

Tek oyunun iki nesilde de çalışmasına izin veren sistem ise Battlefield 2042: Gold Edition içinde mevcut. Gold aldığınız zaman hesabınızdaki oyun hem PS4, Hem PS5'de çalışıyor.

Gold Edition'ın bir diğer avantajı oyuna 1 hafta erken erişim ve Beta versiyonlarına diğer oyunculardan daha erken girebilmek.

CROSSPLAY VAR MI?
Oyunun PS4 sahipleri ile PS5 sahipleri beraber oynayamayacak.

PC, PS5 ve Xboseries platformlarında oyun Crossplay özelliğine sahip olacak ve başka bir platformdan arkadaşınız ile ya da yabancı oyuncular ile oynayabilirsiniz. Ancak Crossplay PC için kapatılmıyor, açınca bütün platformlar dahil oluyor.

SENARYO MODU VAR MI?
BF 2042 sadece Multiplayer modlara sahip olacak. Bu kez senaryolu bir Singleplayer modu yapılmadı.

128 KİŞİYİ HANGİ PLATFORM DESTEKLİYOR?
128 kişilik Conquest modu sadece PS5 versiyonunda var.

EN UCUZ NASIL ALINIYOR?
Oyunu satın almadan önce hesaba 1 Aylık EA Play üyeliği alırsanız BF 2042'ye %10 indirim geliyor.OYUN MODLARI:

Conquest

Breakthrough

Hazard Zone

[Redacted]SINIFLAR:


RECON

< Resime gitmek için tıklayın >

SUPPORT

< Resime gitmek için tıklayın >

ASSAULT

< Resime gitmek için tıklayın >

ENGINEER

< Resime gitmek için tıklayın >

2.ENGINEER (Kimble Graves)

< Resime gitmek için tıklayın >HARİTALAR:

ORBITAL

< Resime gitmek için tıklayın >

HOURGLASS

< Resime gitmek için tıklayın >

KALEIDOSCOPE

< Resime gitmek için tıklayın >

MANIFEST

< Resime gitmek için tıklayın >

DISCARDED

< Resime gitmek için tıklayın >

BREAKAWAY

< Resime gitmek için tıklayın >

RENEWAL

< Resime gitmek için tıklayın >
D
2 yıl
DIABLO IV | PlayStation 5 (202?)
< Resime gitmek için tıklayın >

Resmi duyurusunu yapmışlar ve 2020 sonlarına doğru çıkıyor oyun. Üçüncü faciadan sonra kaliteye bir dönüş olduğu ve ikiye layıkıyla devam edileceğini düşünüyorum. Başlangıçta Barbarian, Sorceress ve Druid olarak üç sınıf karakter var. Senaryo Lilith'e karşı gelişecek. Detaylar verildikçe eklerim başlığa.

Basın bülteni,

Blizzard Entertainment’ın türe şekil veren aksiyon rol yapma serisinin yeni oyunu, karanlık ve vahşi bir oynanış, zengin kişiselleştirme seçenekleri, bolca ganimet ve sonsuz macera vaat ediyor.

Kadim bir kötülük, Sanctuary’yi karanlığa sürüklemekle tehdit ederken daha önce hiç görülmemiş türden zorluklarla mücadele edecek yeni kahramanlara ihtiyaç var. Blizzard Entertainment türe şekil veren aksiyon rol yapma serisinin merakla beklenen bir sonraki oyunu olan Diablo IV’ü bugün itibarıyla duyurdu. Diablo IV oyuncuları yeni, karanlık bir hikâyede iblisler tarafından kuşatılmış ve tüm umudu ellerinden alınmış kasvetli ve paramparça bir diyar olan Sanctuary dünyasına davet ederken onlara Sanctuary’nin gelmiş geçmiş en geniş tahayyülünde kendi yollarını çizebilme özgürlüğünü de tanıyor.

Serinin köklerine sadık kalan Diablo IV’te kıran kırana çatışmalar, korkunç canavarlar, efsanevi ganimetler peşinde destansı maceralar, tekrar tekrar oynanabilirlik ve ilerleme şansı sunuluyor. Oyuncular kendine has doğası ve tehlikeli düşmanlarla dolup taşan yapısıyla geniş topraklara yayılmış bu dünyanın dört bir yanında maceraya doyacak. Sağı solu belli olmayan düşmanlar ve tahayyül edilemez hazinelerle dolu rastgele şekillenmiş zindanlarda dolaşacaklar. Tek başına ve grup halinde oynama seçeneklerini desteklemeye devam edecek olan Diablo IV, aynı zamanda oyuncu gruplarının aynı dünyada birbirleriyle karşılaşabilecekleri fırsatlar (daha büyük zorlukları elbirliğiyle aşmak ve hatta bire bir mücadelede başka bir oyuncuyu öldürmek gibi) da sunacak.

Diablo IV’te oyuncular iblislere tapan yamyam tarikat üyelerinden, kıyı şeritlerinde beliren ve kurbanlarını ıslak mezarlara sürükleyen boğulmuş hortlaklara varıncaya kadar, kötülüğün tüm suretlerini dünya yüzünden silerek bu topraklara umudu geri getirmeye çalışacak. Yakıcı Kehjistan çölü, Scosglen’in yemyeşil, kurt adamlarla kaynayan ormanları ve Dry Steppes’in vahşi doğası gibi farklı bölgelerden oluşan Sanctuary, serinin tarihinde ilk defa bütün ve tek bir kara parçasından oluşacak.


< Resime gitmek için tıklayın >


İlk üç karakter sınıfı,

< Resime gitmek için tıklayın >

Barbar (Barbarian) farklı saldırılara atayabildiği dört ayrı silah taşıma ve bunlar arasında geçiş yapabilme becerisi kazandıran yeni Cephanelik (Arsenal) sistemiyle, eşi benzeri görülmemiş gücüne güç katıyor ve acımasız yakın dövüş becerilerini en üst seviyeye taşıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

Büyücü (Sorceress), Diablo II’deki özüne dönerek düşmanları yok etmek için elementlere şekil veriyor; sivri buz parçalarıyla onları delik deşik ediyor, üzerlerine yıldırımlar düşürüyor ve gökten alev alev meteorlar yağdırıyor.

< Resime gitmek için tıklayın >

Druid güncellenmiş oyun tarzıyla kurt adam, ayı adam ve insan biçimleri arasında akıcı şekilde geçiş yapabilen vahşi bir şekil değiştirici ve Burnings Hells’in güçlerine karşı doğanın öfkesini saçmaktan çekinmiyor.

Bu üç efsanevi karakter, serinin mirasına yönelik bir saygı duruşunda bulunuyor. Ayrıca karakterler, Diablo IV’ün temel Diablo mitolojisini koruyup bunun üstüne yeni şeyler inşa ettiğini gözler önüne sermelerinin yanı sıra oyunculara daha önce denenmemiş oynanış seçenekleri sunmakta. Kişiselleştirilebilir beceri ağaçları ve yetenekler, efsanevi eşyalar ve set eşyaları da dahil kapsamlı ganimetler, rünler ve rün kombinasyonları ve hatta açık dünyada dolaşmak için kişiselleştirilebilen binekler yoluyla oyuncuları sonsuz sayıda karakter oluşturma ve deneme şansı bekliyor.

Diablo IV, seriyi karanlık dehlizlerin daha da derinliklerine sürükleyecek yepyeni bir teknoloji kullanılarak geliştiriliyor. Bu teknoloji oyuncuların gördüğü, duyduğu ve hissettiği her şeyin kalbinde yer alıyor ve çok daha kaliteli ve sürükleyici bir deneyim sağlıyor. Sistem, Diablo serisinde Druid’in şekil değiştirmesi gibi konularda daha akıcı karakter animasyonları ya da içi ganimet dolu bir sonraki zindana çok daha akıcı şekilde geçilmesini sağlayan geniş tek bir dünya oluşturulması gibi sayısız özelliğin kapısını aralıyor. Kısacası Diablo IV, oyuncuları zorlu ve ölümcül bir dünyaya davet ediyor.


Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.