K

Çavuş
03 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
6 ay
35M Turk Telekom VS 25M Kablonet?
Şu an 25m Türk telekom kullanmaktayım. Taahhütü yenilersem 35mbit vereceklerini söylüyorlar. Kablonetin 25m olan tarifesi de aynı ücrete denk geliyor. Sizce Türk telekoma devam edip 35mbit mi kullanayım yoksa 25mbit Kablonete mi geçeyim?

Şuan internetimde bir sorun yok. 25m hız gerçekten alıyorum. Hem Türk telekom hem de Kablonet santralleri ile aramda 100m var. Fakat Kablonetin teknolojisinin daha iyi olduğu söyleniyor. Sizce ne yapmalıyım?
K
geçen yıl
Üniversiteyi Bırakmalı Mıyım?
edit.
K
geçen yıl
Önceki Ev Sahibinin Yaptırdığı Balkov PVC'si için Ben Ceza Çeker Miyim?
Merhaba,
Sitemize yeni taşınan ve balkonları kapatan, kapısını çelik kapı yaptıran biri başka bir komşu tarafından şikayet edilmiş ve bu yeni taşınan komşumuz da buna karşılık binadaki herkesi şikayet edeceğini söylüyor. Oturduğum dairede balkonlar PVC ile kapalı ve kapım da çelik kapı. Fakat bunları ben yapmadım, önceki ev sahibi yapmış. Bu durumda ben de ceza ve yaptırım ile karşılaşır mıyım? Ne yapmam gerek?
K
2 yıl
Zyxel Port Açamıyorum? :(
Herkese merhaba,

Zyxel modem kullanıyorum. Bombsquad oyunu içni port açmam lazım. Her şeyi doğru yaptığıma eminim güvenlik duvarlarını bile kapatıyorum ama port kapalı görünüyor.
Mac kullanıyorum.
Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim arkadaşlar :)
K
2 yıl
Dota 2 Hesabı Verebilecek Olan Var Mı?
Selamlar. 2.5 - 3k MMR'lı hesap verebilecek olan var mı? Varsa çok sevinirim, lütfen mesaj atın :)
K
3 yıl
Mac Diğer-Other Dosyaları Nasıl Silinir? Yardım Lütfen :(
< Resime gitmek için tıklayın >

Daha geçen hafta 64gb olan other kısmı şimdi 84gb olmuş. Nasıl silecem bu kısmı? Biraz araştırdım ama hep cache, librarydeki gereksiz dosyaları falan silin diyorlar. Zaten çok yer kaplayan bi şey yoktu oralarda ama sildim fakat bi değişme olmadı. Bu other kısmını tamamen nasıl silebilirim?
K
3 yıl
Macbook'u Monitöre Bağlarsam Çözünürlüğüm Kaç Olur?
MacBook Air 2015 kullanıyorum 13 inç. Ekran çözünürlüğüm 1440x900. Ben bunu Thunderbolt to HDMI kablo ile 21:9 2560x1080 bir monitöre bağlarsam o monitörün bana sunduğu aspect ratio ve çözünürlüğü alabilir miyim?
K
3 yıl
edit
edit: edit: edit
K
3 yıl
edit
edit: edit: edit
K
3 yıl
edit
edit: edit
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.