V

Teğmen
01 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
3 yıl
Prof. Kamera İle Facebook'tan Yayın
Arkadaşlar merhaba. Haberde İmza Gazetesi olarak telefondan canlı yayın yapıyoruz. Facebook üzerinden yaptığımız canlı yayınlarda elimizdeki Canon XHA1 model kamerayı kullanmaya niyetimiz var. IPhone 7 ile yaptığımız yayınlarda mevcut kameramızı kullanabilmek için bağlantı önerilerinizi bekliyorum. Videolarımız için örneklerhttp://www.haberdeimza.com.tr/ adresimizde bulunuyor.

Analog kamera olduğu için yapamayız, şeklinde bir duruma düşmemiz haline alternatif bir handycam mevcut. Sony HDR-XR500V model el kameramız ile de telefondan Facebook yayınına bağlantı için nelere ihtiyacımız var, veya bu mümkün müdür? Bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.
V
6 yıl
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Hakkında Yorumlar
evet eski yorumları okudum çok ıssız vahşi bi yer falan diyorlar yorum yapar mısınız
V
7 yıl
mıçma konularına mıççam ha
...
V
7 yıl
DH NİN KENDİNE ÖZGÜ KELİMELERİ
dh nin kendine özgü kelimelerinden örnek yazalım
misal

zebani
V
7 yıl
whatsapp gruplarındaki sıkıntı
+18 diyolar +18 konuşma olmuyor, var mı öyle bir grup kızlı erkekli?
V
7 yıl
herkes bir kelime yazsın
bu
V
7 yıl
tadını merak ediyorum
bana artı atın merak ediyorum tadı nasıl
V
8 yıl
telefonu formatlayınca whatsapp grupları gider mi?
beyler soru açık whatsapp konuşmaları ve gruplar gider mi? gruptan iğrenç bi şekilde çıkmış olmiyim
V
8 yıl
İşlemcide felaket ısınma problemi
arkadaşlar merhaba. dün forumdan aldığım q6600 dün 70 80 derece arası geziyordu, fazla olduğunu düşünerek kasanın tozunu aldım. tekrar taktığımda 80 90 arası olduğunu gördüm. bugün de gittim vehttp://www.vatanbilgisayar.com/cnps90f-ga775_1150_1155_1156_1366--amd-am2_am3_fm1-islemci-sogutucu.html?srt=UP bu parçayı aldım. termal macununu sürüp düzgünce çalıştırdım ve sıcaklık yine aynı. işin garip yanı, çekirdekler - değerde gözüküyor.

< Resime gitmek için tıklayın >
V
8 yıl
Ace 2 Ses Jakı Problemi
Merhaba arkadaşlar, Ace 2 kullanıyorum. Müzik dinlerken kulaklığın ucu telefonun bir yönüne bakmak zorunda. Yoksa sağ kulak çalışmıyor. Saçma bir problem, kulaklığı bilgisayarımda denedim. Bir problem yok, başka kulaklıklarla telefonumu denedim, hepsinde aynı yöne bakması gerekiyor. Dar bir kısım, yürürken devamlı oynuyor ve sağ kulaktaki ses her adımda git-gel yapıyor. Tamiri nasıl olur? Olur mu? Versem ne kadar zamana alırım? Ortalama hangi fiyata yaparlar?
Şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.