J

Er
30 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
360253 Gün Cezalı
357365 gün 1 s. 42 dk.
Gönderiler Hakkında
J
8 yıl
Zücbullah Türk ismi mi?
Beyler kardeşime koymayı düşünüyoruz da Arap kökenli olmasını istemiyoruz. Fars kökenli olabilir. Aslında ilk düşündüğümüz isim Christopher'dı, hem Chris diye kısaltılınca çok hoş durur dedik ama birden Alman olmadığımızın farkına vardık. O yüzden şuan masada Zücbullah var.

Sizce nasıl isim? İleride dalga geçerler mi? Bence çok güzel bir isim. Hem unisex bir isim olmaması da avantaj bence.
J
8 yıl
Pazartesi dayak yemesem bari
2 tane enayiyi inşaatte çok ucuza çalıştırdım. Yanıma konuşmaya geldiklerinde yanımda çok iri bir arkadaşım vardı, o yüzden birşey diyemediler. Pazartesi tek yakalayıp dövmeseler bari.
J
8 yıl
Abim benle dalga geçen adamı fena benzetti
Dalga geçmeyin lan benlen
J
8 yıl
Demokrasi niye işlemiyor???? (gelin açıklayayım)
Konu dışında saçma sapan konular açılıyor değil mi? Trollü zebanili dandik dandik hikayeler. Ve hiçbirisini de engelleyemiyorsunuz, çünkü konu açmak herkesin hakkı ve herkes eşit, kimse kırmızı yazılı konu açamıyor vsvs...

İşte oy vermek de herkesin hakkı olduğu için ülke saçma sapan yönetiliyor, herkesin eşit söz hakkı var, cahilin de, okumuşun da.Benim diyeceklerim bu kadar.
J
8 yıl
Hamzullah Türk ismi mi?
Türk ismi mi değil mi beyler? Kökeni nedir?
J
8 yıl
Otobüs'te yaşadığım akıl almaz olay
Şimdi öncelikle hikayeye nereden başlasam bilemiyorum, şöyle başlayım. Boxer'larım dar gelmeye başlamıştı. Ben de boxer almak üzere 29Ş'ye bindim Cevahir'in yolunu tuttum. Viral reklam değildir. Herneyse Cevahir'e giderken bir sürü durak vardı ama ben önce bindiğim için oturabilmiştim. Sonra bir amca bindi, yaklaşık 60 yaşında felandı. Tahminen emekli bir öğretmendi. Sonra ayakta benim dibimde beklemeye başladı. Sonra koluma sürtmeye başladı, ben de rahatsız oldum. Git şu öndeki amcaya sürt bana niye sürtüyon ben senin yaşıtın mıyım felan dedim. Bu da çok sinirlendi, iktidarsızlığım var zaten sen bana top mu diyon dedi. Ben de dedim ne sürtüyon o zaman bilader dedim. Sonra meğerse bu emekli öğretmenmiş, ama ninja öğretmeniymiş. Şöyle elleriyle top gibi birşey oluşturmaya başladı. Dragonball çizgifilmindeki kameame dalgasını üzerime fırlattı. Ben normalde kalkanla gezerim ama o gün kalkanımı almamıştım, çünkü AVM'ye girerken ötüyor felan sıkıntı çıkartıyor. Sonra amca beni etkisiz hale getirdikten sonra koluma bi 5 dakika daha sürtmüş ben yerdeyken. Sonra beni çöp poşetine koyup çöplerin yanına bırakmış. Ama poşet Bimden alındığı için çoktan yırtıldı bile. Ben şuan dışardayım, evden kalkanımı aldım ve o emekli ninja bozuntusunu arıyorum şuanda. Yoldayken de başımdan geçenleri buraya yazmak istedim.

Okuyanlara teşekkürler.
J
8 yıl
ÇOK ÜZÜCÜ BİR ÇİN HİKAYESİ
çok üzücü hikaye:
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.. 朣楢琴执㝧执瑩浻牡楧㩮㔱硰执㝧执獧浻
牡楧敬瑦瀰
絸 朣杢㑳执獧扻捡杫潲湵潣潬㩲昣昸昸㬸慢
正牧畯摮椭
慭 敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬瑦戠
瑯潴牦浯㡦
㡦㡦 潴捥捥捥戻捡杫潲湵浩条㩥眭扥楫楬敮
牡札慲楤湥
潴昣 昸昸攣散散戻捡杫潲湵浩条㩥洭穯氭湩
慥牧摡敩瑮
琨灯 㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧獭氭
湩慥牧摡敩
瑮琨 灯㡦㡦㡦捥捥捥㬩慢正牧畯摮椭慭敧楬
敮牡札慲楤
湥潴 昣昸昸攣散散戻捡杫潲湵浩条㩥楬敮牡
札慲楤湥潴
昣昸 昸攣散散汩整㩲牰杯摩䐺䥘慭敧牔湡晳
牯楍牣獯景
牧摡 敩瑮猨慴瑲潃潬卲牴昣昸昸䔬摮潃潬卲
牴攣散散㬩
潢摲 牥硰猠汯摩⌠㙣㙣㙣搻獩汰祡戺潬正潭
潢摲牥爭摡
畩㩳瀲 㭸漭戭牯敤慲楤獵㈺硰敷止瑩戭牯敤
慲楤獵㈺硰戻
牯敤慲 楤獵㈺硰执獧搴摻獩汰祡戺潬正瀻獯
瑩潩㩮敲慬
楴敶执獧 搴筮楤灳慬㩹湩楬敮戭潬正漻敶晲

neredeyse ağlıyordum özellikle kızın şunu dediği yerde: 攣散散戻

üzücü.
J
8 yıl
İstanbul hava durumu ????
Arkadaşlar iki yakada da işim var bugün, hava durumları nasıl? IST havaalanında uçuşlar iptalmiş bir süre. Ki uçağa çok binen birisi olarak ne kadar ağır şartlarda inebildiklerini biliyorum uçakların, uçaklar iptal olduysa harbi çok ciddi birşeyler vardır diye düşünüyorum?
J
8 yıl
+3 gördüğü tüm mesajları (+)'layanlar kulübü
+3 gördüğüm tüm mesajları artılıyorum, bildirim gitsin de sevinsin garibanlar diye. Benim gibi olan var mı?
J
8 yıl
Rabbim hep sev onları
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.