A

Yüzbaşı
25 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358655 Gün Cezalı
357217 gün 14 s. 35 dk.
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
Kankalar acil yardım video sorusu
Şimdi beyler rapçi abilerimiz club gibi bir ortama giriyordu en son hoparlörleri duvara yaslayıp duvarı kırıp öteki tarafa geçiyorlardı, ben get low sandım izledim değilmiş varmı eskilerden hatırlayan??
A
7 yıl
III. REICH
Hani Benim askerlerim? Komutanlarım? Gelin toparlanın yamacıma, III. Reichin Cesur insanları!!!!!
A
8 yıl
Bitcoin harici yatırım yapılabilecek KriptoParabirimi
DOGEcoin i gözüme kestirdim ve ufak bi yatırım yapmayı planlıyorum, bitcoinde ilk başlarda çok ucuzken aman para tuzağı gibi şeyler söyleyip geri çekilmiştim, sonra bir baktım 650 lira civarlarında seyrediyor. bazı sitelerden alışveriş yapmak için sadece bitcoin kullanılıyor, ve her alışverişimde ulan en azından 1 coin alaymışım demekten gına geldi. Doge harici favori coinlerinizi duymaya hazırım. Şimdiden teşekkürler.
A
8 yıl
Nerede o eski konu dısı?
Bu kalıpla girip, dert yanıp yandaş aradığım, buradaki her adama güvendiğim, hastahanedeki dostlarıma her gün dua okuduğum zamanları özledim. Gececiler lokalini özledim, DH ailesi olmayı buluşmayı özledim. Kötü mü ettim ?
A
11 yıl
------------------
--------
A
12 yıl
3000 kadınla nasıl beraber oldum
A
12 yıl
DH değişim?
bkz.http://forum.donanimhaber.com/m_44949088/tm.htm

Çok fazla mı samimi? Yada seviyesiz , daha doğrusu ölçüsümü kaçmış? En güvendiğim başlıklardan birisi panpa gibi birşey gelecek ise tekrardan DH Hesabımı kapatmayı düşünüyorum.
A
13 yıl
Eskişehir coldplay kons
ya arkadaşlar ayın sekizinde coldplay konsere geliyo giden birisi varmı ? varsa birlikte gidelimmi
A
13 yıl
God of war reklam müziği
arkadaşlar God of War oyununun sony nin yaptığı kanlı reklamın müziğinin ismini arıyorum

http://www.facebook.com/video/video.php?v=93939381234&ref=share
A
14 yıl
Yarı Sucul yılan beslemek
Arkadaşlar Yarı sucul yılan diye bir tür buldum natrix natrix kafasının iki yanında sarı benekler var bu hayvanı nasıl beslerim ne yer ne içer bilen varmı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.