F

Çavuş
18 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
4 yıl
Buzdolabını çalıştıran elektrik telefonu şarj etmiyor !
Samsung c7 model telefonu kullanıyorum, işyerinde, kafede, arkadaşımın evinde çok kısa sürede şarjım fullenirken kendi evimde 4 saatte %40 şarj ediyor, aynı makina aynı telefon.
Evin her prizinde denedim aynı sıkıntıyı yaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı ?
F
4 yıl
Batmanin Cap ile aynı güçte olması
İkisi de insan vücudunun sahip olabileceği en üst seviyede fizikse güce sahip peki neden sinema sektöründe cap motoru onu bunu kaldırıp atabiliyorda batman yapmıyor ? Batman neden hep güçsüz gösteriliyor ?
F
4 yıl
Lenovo k6 note ekran kapatma, arama cevaplama
Merhaba arkadaşlar, lenovo k6 note ve kapaklı kılıf aldık, kılıfla ekran kapatma ayarını bulamadık, ve gelen aramayı kılıfla cevaplayıp reddedemiyoruz (ek.1) lütfen yardımcı olur musunuz ?
< Resime gitmek için tıklayın >
F
4 yıl
PowerPoint ses ekleme yardım lütfen
Merhabalar, bir şiirin arka planına resimlerle birlikte müzik eklemek istiyorum, fakat videoya çevirdiğimde müzik 2 defa çalıyor ve video 2 kat uzuyor, yardımcı olabilecek var mı?
Not sesi slayt boyunca çalmaya ayarladım
F
4 yıl
Samsung c7 şarj problemi
Samsung c7 telefonumu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum hızı ve batarya ömrü oldukça iyi fakat hızlı şarj etmeye başlasa bile bi yerden sonra 'ac şarj etme'ye başlıyor. Bunun sebebi nedir, nasıl çözülür ? Teşekkürler
F
5 yıl
Saatim defolu mu ? Fotoğraflı konu
Merhaba arkadaşlar, hediye olarak aldığım ' Casio Efr-539D-1A ' marka modelli saati kullanıyorum, fakat dikkatli incelediğimde bazı sorunlar tespit ettim bunlar;
< Resime gitmek için tıklayın >
Kırmızı: Kronometreye ait dakika kadranında sabitlendiği yerde bir yırtıklık var
Yeşil: Tarih gösteren kısmın beyaz boyalı çerçevesi yamuk
Siyah: Saniye kadranında dümdüz olması gereken kırmızı çizginin üzerinde çapraz bir çizgi daha var
Mavi: Yelkovanın üzerinde boya kalkması sebebiyle siyah nokta oluşmuş
Mor: Camın iç tarafında bir adet toz
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Buda internetten bulduğum aynı model orjinal saat fotoğrafı
< Resime gitmek için tıklayın >

Saatin orjinalliğini sorgulamalı mıyım ? Saat defolu mu, 2. el mi, bu saati yıllarca kullanabilir miyim ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
F
5 yıl
Tamirci konusunda fikire ihtiyacım var
Saat pili değişimi için tamirci arıyorum, çarşılardaki saatçilere pek güvenmiyorum, konyalı saat gibi büyük mağazalar bunların tamir ve değişimini yapar mı ?
F
5 yıl
LG uh610v servis menüsü
Merhaba öncelikle iyi günler, 49uh610v model televizyonu aldık kurulum sırasında servis personeline teşhir ürünü olup olmadığından emin olmak için servis menüsüne girip açık kalma süresine bakmasını istedim fakat servis personeli bu televizyonda böyle bir şey yok sanırım diyerek biraz menüyü kurcaladı, bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim.
Televizyon hakkında sorularınızı ilk gözlemlerime dayanarak cevaplayabilirim
F
5 yıl
Q klavyeden F klavyeye geçmek
Merhaba arkadaşlar ben Q klavyede 3 dakikada 17-180 doğru kelime yazan birisiyim, katiplik sınavları gereği F klavyeye geçmem gerekiyor F klavyenin daha kolay olduğunu söylüyorlar sizce Q da 175 yazarken Fye başlayarak 5 ayda 160 yazabilir miyim ?
F
5 yıl
Telefon ses kaydetmiyor
Samsung grand neo kullaniyorum, telefonum birden ses kaydetmemeye başladı.
Arama yaptığım sırada ses cok net karsi tarafa gidiyor ama video ya da ses kaydi aldigimda mikrofon etkisiz hale geliyor. Yardimci olabilirseniz sevinirim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.