F

Teğmen
01 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
6 yıl
MP3'lerde Türkçe Karakter Sorunu
Bazı mp3'lerde sorun yok bazılarında karakterleri bozuk gösteriyor. Mesela birinde "ü" harfi normal görünürken başka bir şarkıda görünmüyor. Nedir çözümü bilen var mı?
F
6 yıl
LG G3 v20c-SEA Flash Tool Güncellemesi
OTA'dan bakınca v20b yüklüyor ama lg-firmware.com dan bakınca en günceli v20c görünüyor.

1- bunu flash tool ile kurarsam garanti dışı kalır mı?
2- yükleme sırasında cihaza format mı atar bu yöntem? tüm veriler silinir mi?
F
7 yıl
Tüm İşletim Sistemlerini Destekleyen Miracast Var mı?
iOS, Android ve Win7 için kullanmayı düşünüyorum ama bulamıyorum. Var mı böyle bir miracast dongle? Fiyatı mühim değil ama ezcast olmasın kesinlikle. Sadece miracast olsun, verimi de iyi olsun. Çok şey istedim galiba
F
7 yıl
Android Telefonlar Modem Seçiyor
Evdeki modemde internet hızı çok kötüyken başka modemlerde gayet normal çalışıyor. iphone'larda ve bilgisayarlarda wifi bağlantısında sıkıntı yok sadece android cihazlar evdeki modemde bağlantı sorunu yaşıyor. Sebebi nedir acaba?
F
7 yıl
Windows XP SP3 Wireless Sorunu
Win XP SP3 yüklememe rağmen wireless bağlantısında sıkıntı yaşıyorum. Ağa katılıyorum fakat internet yok.

- Wireless driver yükledim
- Şifrelemeyi WPA2'den WPA'ya çevirdim
- DNS kaldırdım

Hepsini denedim yine de internete girmiyor. Onar'a bastıktan sonra düzeliyor ama 2 dakika içinde tekrar hiçbir yere girmemeye başlıyor.

Not: Diğer hiçbir aygıtta sıkıntı yok.
F
7 yıl
Wireless Çok Kısa Süreli Kopup Geri Geliyor
Son 1-2 haftadır sadece wireless ile bağlanan aygıtlarda bağlantı sıkıntısı yaşıyorum. ADSL ışığı sönmüyor yani internet var. Hatta kablolu bağladığım bilgisayarda sorunsuz bağlantı alabiliyorum.

Fakat iphone'da, tablette, android telefonda ve netbookta wireless'ın anlık kesilmesi sorunu mevcut. Mesela iphone'da kendiliğinden 3g'ye geçmiş olarak görüyorum wifi'ya girip elle bağlanmaya çalıştığımda "ağa katılamadı" hatası alıyorum. Sıkıntı nedir çözemedim bir türlü?
F
7 yıl
Alınan Hat Hızı 24 Mbit Hız Testi Sonucu 10 Mbit
Tuhaf değil mi? Alınan hat hızı şimdiye kadar hep 8192 Kbps görünüyordu, hız testlerinde de 7 Mbit sonuç alıyordum. Bugün baktım alınan hız 23500 Kbps olmuş. Hemen hız testi yaptım 9-10 Mbit sonuç verdi. Acaba modemde ayar mı değiştirmeliyim?
F
7 yıl
Bluetooth ile telefondan müzik aktarımı
Netbook için bluetooth dongle aldım. Driver falan kurdum. Telefonu da eşleştirdim ama müzik aktarımı yapamadım. Telefonun ekranında bilgisayarı görebiliyorum fakat ses çıkmıyor. Başka telefonla da denedim aynısı oldu.

Telefonları başka bir laptopa bağladığımda ses alabiliyorum. Nedir sorun
F
7 yıl
MOVED: Superonline Apartmana Fiber kutusu kurarız diyor
F
7 yıl
Oyunu bilgisayara indirip iPhone Atmak?
Mümkün mü? Oyunlar çok büyük. Ücretsizleri kast ediyorum. 1 gb falan olanları pcye indirip oradan yükleme yapma şansım var mı legal olarak?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.