N

Yüzbaşı
29 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
132 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
4 yıl
Yeni Sistemin Aniden Kapanıp Açılmaması
Yeni topladığım sistemim dün oyun oynarken kendi kendine kapandı. Bir an elektrikler gitti sanıp ellemedim fakat aslında öyle olmadığını anladım. Bilgisayarı tekrar açmaya çalıştığımda hiçbir şekilde açılmadı. Ardından fişleri çekip bir süre sonra takıp denediğimde açıldı. Ben sıcaklıktan olduğunu düşünüp Aida64 ile bir saat boyunca sistem kararlılık testi yaptım(SS'ler aşağıda) ve hiç bir şekilde kapanmadı. Ardından oyuna girdikten 10-20dk arasında tekrar kapandı ve ertesi akşama kadar kapalı kalması rağmen açılmadı. Sistemimi alt kısımda belirttim. Ekran kartı olmadan sistemi 2 hafta civarında eski ekran kartım olan HD7850 ile kullandım ve herhangi bir sıkıntı yoktu. Ekran Kartı c.tesi akşamından beri kullanıyordum, Kingdom Come: Deliverance vs. oyunlarda oynadım herhangi bir sıkıntı çıkmamıştı. Yardımlarınızı bekliyorum..

Anakart: Asus Z370-E
İşlemci: i7-8700K
Sıvı Soğutma: Corsair H115i Pro
Ekran Kartı: Gigabyte G1 Gaming GTX 1080
Ram: Adata XPG D40 DDR4-3200
Güç Kaynağı: Thermaltake Smart 700W 80+
Kasa: Corsair 460X Rgb

< Resime gitmek için tıklayın >
N
5 yıl
Paykasa Arıyorum
30euroluk paykasa arıyorum. Özelden ulaşabilirsiniz.
N
6 yıl
Satılık TH9 Köy Arıyorum
Merhaba arkadaşlar, normalde TH8 bir köyüm var ama onun yanına birde güzel bir TH9 köy arıyorum. Köyün duvarları en kötü 8.seviye olmalıdır. Daha aşağısı kabul edilmez. Ücret olarak paypal hesabımda 120 TL var. Alışverişi paypal üzerinden yapmak istiyorum. Kral ve Kraliçe en kötü 13.seviye olmalıdır. Birde isim değiştirme hakkı olursa güzel olur. Değiştirme hakkı olmayanlar değişik isimler veya kendi isimleri değilse onlarıda değerlendirebilirim.

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.