W

Binbaşı
23 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
97 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
geçen yıl
yaptığım her şeyde iyiymiş gibi görünebiliyorum
fiziksel veya zihinsel olarak yaptığım her şeyde iyiymiş veya o konu hakkında gerçekten bilgiliymiş gibi görünebiliyorum, ve insanlar gerçekten öyle olduğumu düşünüyor. ayrıca çok iyi yalan söyleyebiliyorum ve bunun sebebinin söylediğim yalana kendimi bile inandırıyor olmam olduğunu düşünüyorum. böyle olan var mı
W
geçen yıl
Yola çıkmış kargo diğer gün ulaşır mı
mng kargodan bi ürünüm gelcek ben istanbul pendikte oturuyorum kargo niğde bor dan geliyor ve saat akşam 7 de yola çıktı maili geldi yarın kargo elime ulaşır mı?
W
2 yıl
aşırı takıntılı birisiyim.
annem kronik bronşit hastası ve hafif de olsa uzun süredir öksürüyor, kaç kere sigarayı bırakmasını söylesem de konusunu açtığımda bile tartışma çıkıyor ve umrunda bile değil. koronaya yakalanırsa neler olabileceğini asla umursamıyor ve sorun şu ki kendisinin umursadığından 100-200 kat çok ben onun adına takıntı yapıyorum. sorun sadece korona da değil ben 2 yıldır kendim dışında ailemdeki herkesin sorunlarını kendilerinden çok takıntı haline getiriyorum, yani öyle bir boyuta ulaştı ki kendimde olsa bu kadar takmayacağım bir şeyi ailemden birinde olmasını aşırı fazla abartıyor ve takıntı yapıyoırum.

hayat kalitem son 2 yıldır ciddi anlamda diplere düştü bu durum yüzünden. bir kaç kere psikoloğa gitmeyi istedim ama daha sonra ilaçların mantıksız olabileceğini düşündüğüm için vazgeçtim.

sizce ne yapmalıyım sırf bu durum yüzünden çok kötü olduğum zamanlarda intiharı bile düşündüğüm oldu. günümün %95i kafamdaki bu düşüncelerle geçiyor, beni oyalayacak veya dikkat dağıtacak bir şey yapıyor olsam bile asla kurtulamıyorum, lütfen bu durumda olan ve atlatmış biri varsa veya aynı durumu yaşayan varsa kafasını dağıtmak için neler yaptığını yazsın.
W
2 yıl
SA NASI INGILZCE KONUSUOM ACIL CEWAB ?
NASIW
2 yıl
16.300 DEN ALMIŞ YER
18.300 sıralamayı alır mı (DİL) 1. SIRAYA YAZDIM
W
2 yıl
PCYE HER RESTART ATTIĞIMDA OLUŞAN SORUN
Arkadaşlar PC her restart attığımda boot sorunuyla karşılaşıyor, bip sesi geliyor ama görüntü yok ve sanki sürekli kendisini açmaya çalışıyor gibi bir kaç saniye aralarla bip sesi gelmeye devam ediyor ama görüntü gelmiyor. Bu sorun sadece restart atınca oluyor PCyi normal kapatıp açtığımda hiçbir sorun yok çözmek için de Power tuşuna basılı tutup gücü kesip tekrar açıyorum anca öyle düzeliyor. Sorun ne olabilir restart sw kablosunu kontrol ettim sorun yok onda, yazılımsal olabilir mi?
W
2 yıl
SSD HAKKINDA YARDIM PLS
bu kadar kullanımda %97'ye düşmüş olması normal mi? burada 100 gösteriyor ama sandisk ssd dashboard uygulamasında %97 yazıyor.< Resime gitmek için tıklayın >
W
2 yıl
ya lütfen yardım edin bu ne çözebilene monitör vercem
aga şimdi benim 300 wattlık çöp bir vestel psum var 10 yıldır kullanıyorum, gta 5 Saints row gibi oyunlara girince direkt pc kapanıyordu, bir kaç kez oldu ve şimdi pc açılırken 3-5 sn fanlar dönüyor sonra kesiliyor ve bu şekilde döngü halinde devam ediyor bu. 2 tane anakart değiştirdim yeni anakarta geçince 1 gün kullandım diğer gün yine aynı. şimdi korktuğum şey şu acaba psu 2. anakartımı da mı yaktı... 3. eski model anakartla denediğimde pc açılıyor bu arada uzay montaj ile.
W
2 yıl
beyler anakart mı yandı acil
12v kablosunu takınca pc açılıp 3-4 saniye sonra kapanıyor görüntü gelmeden, ve bunu sürekli devam ettiriyor. anakartı yeni değştrdim öncekinde de aynı sorun olmuştu psum yetersiz geldiği için tekrar anakartı yakmış olabilir mi yoksa yeni psu ile çözer miyim sorunu
W
2 yıl
hüüüü
oruö tutmuom die babam burnumu kanattı napcam
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.