N

Yarbay
21 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
85 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Sennheiser HD 400S ten sızan garip kimyasal sıvı..
Merhaba

Yaklaşık 1 hafta kadar önce D&R dan Sennheiser HD 400S model kablolu kulaklık satın aldım.

Gece kulagimdayken sızıp kalmışım. Sabah kalktıgımda sol kol iç yüzünde köpüklü bir ıslaklık buldum (yaklaşık 3x5 cm lik bir alan). Sonra kulaklığı kafamdan çıkarttım aynı köpüklü yagımsı kimyasal sıvının kulaklığın kafaya isabet eden yumuşak dokulu malzemesi ile plastiknaksam arasındaki önce boşluktan dışarıya sızmış olduğunu ve bol köpüklü olduğunu fark ettim. Şu gibi değildi daha yoğun kıvamlı bir sıvıydı.

Bir hata edip o anlı şaşkınlıkla hatta o sızan sıvıyı koklamışım, bana akan pillerin yanda ona benzer bir sıvının veya makine yağının kokusu gibi geldi. Ama bilmediğimiz bu tür sızıntı şeklindeki kimyasal maddeleri kesinlikle koklamamamız gerekiyormus.

Resimleri ekte gönderiyorum. Urunu istanbulda sennheiser yetkilisi Bircom a teslim ettim. Inceleyeceklerini söylediler.

Sizce tedirgin olmamı gerektirecek bir durum var mıdır. Bol suyla elimi yıkamaya çalıştım. Saçıma bulaşmış olabileceğini düşünerek sabah duş da aldım. 14 saat kadar zaman geçti üzerinden.

NOT: Fotografları çekmek biraz geç aklıma geldiği için, sabah ki karsilastigim ilk manzaraya göre sızan sıvı miktarı biraz daha az gibi gelebilir. Ama resimlerde gorundugunden daha yogun bir sizinti olmustu.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
N
2 yıl
Nintendo Switch lite kullananlar/almayı düşünenler
Başlığı olmadan olmazdı burada 😄

Alan var mı aramızda? Deneyimleri nasıl alanlar yazarlarsa almayı dusunenlere de faydası olur.
N
3 yıl
Blackberry Ghost geliyor
< Resime gitmek için tıklayın >

2018 yazı bitmeden geleceği söylenen amiral gemisi olmaya oynayacak blackberry nin son kozu.
N
6 yıl
nintendo selects ile indirimli oyunlar
6 oyun indirimli sunuluyor e shopta? almayı düşündüğünüz bi oyun var mı?
N
7 yıl
Club Nintendo kapatılıyormuş!
Nintendodan bugün gelen e postaya göre Ekime kadar biriken yıldızlarınızı kullanın çünkü yeni bir sosyal hesap sistemine geçiyoruz Club Nintendo olayımız son buluyor diyolar.

Ben onların yalancısıyım.
N
7 yıl
PES 2015 & veri paketi meselesi
arkadaşlar oyunu satın aldım indirdim kurdum ancak hevesim kursağımda kaldı

sebebi de bir türlü çevrim içi özelliğini kullanamıyorum, sürekli "uyumsuz veri paketi" hatası veriyor

ne biçim bir oyun yapmışlat daha başlar başlamaz sorun. dk 1 gol 1

menülerde, en sonlarda veri paketi güncelleme bölümü var p2p seçip (diğer yolu da denedim) indirdim bi şeyler göya %100 oldu, kuruluyor felan dedi ama maçlara girmek istediğimde yine aynı hatayı verip
"veri paketini güncelle" hatası alıyorum

yardım ederseniz çok sevindirceksiniz
teşekkürler şimdiden
N
8 yıl
Macbook pro: sd kart yuvası çalışmıyor !!
2010 macbook pro kullanıyorum ve sd kart okutamıyorum bir türlü sd kart yuvasından benzer sorunu yaşayan var mı ne yapabilirim ?
N
8 yıl
Blackberry Z10 ya da X10 alacak mısınız ?
Turkcellden kontratlı blackberry bold 9900 almıştım ve 14 aydır çok severek kullanıyorum. Henüz blackberry 10 serisine geçmeye değer bir sebep göremedim. Şu bir hatta iki yıl içinde de RIM beni Bold 9900 ümü değiştirmeye ikna edecek gib durmuyor.

Sizde durum nedir, değiştirecek misiniz telefonlarınızı istek heyecan var mı ?
N
9 yıl
boşa dönen nikon 105 vr f/2.8 micro netleme halkası
arkadaşlar 5 yıllık lensimi ayıla bayıla keyifle kullanıyordum ama son zamanlarda fark ettim, yazın makineyi (D300 & nikon micro f/2.8 vr micro takılıyken) 14 yaşındaki kuzenime vermiştim abisin düğün fotoğraflarını çeksin diye günahını almayım ama sanırım ondan geldikten sonra oldu gerçi çocuğa da soramadım ayıp olmasın diye çarpma düşürme oldu mu diye. Herhangi bir darbe izi yok ancak birden manuel netlem halkası takılmaya başladı, anlayamadım sebebini.

Sizce neden olabilir ? Belli bir yere kadar netleme mesafesini düşürebiliyorum sonra boşa çevriliyor kauçuk focus halkası çok bastırarak sıkarak çevircem ki anca öyle düşebiliyorum minimum netleme mesafesine 1:1 e yani
N
9 yıl
kutu içerisinden çıkan Bold 9900 deri kılıf
merhaba

Bold 9900 ümle birlikte gelen kendi deri kılıfını kaybettim, Aynısını nereden bulabilirim acaba google aramalarımdan pek kayda değer bir sonuç bulamadım. Hep benzerleri var kendisi yok.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.