Hesap Satılmıştır |
Merhabalar. Genel kullanım ve oyun için monitör almayı düşünüyorum. Samsung'un S22E360H modeli nasıl sizce? Varsa daha iyi bir önerisi olan? Şimdiden teşekkürler. |
Merhaba arkadaşlar. Asus N56VZ modelini kullanıyorum. Bluetooth sorunuma günlerdir çözüm bulamadım. Şöyle ki, bilgisayarın hiçbir yerinde bluetooth görünmüyor. Aygıt yöneticisinde vs hiçbir yerde yok. Aygıt yöneticisinde 3 tane bilinmeyen aygıt görünüyor fakat hem asus'un hem de yapımcının sitesinden indirdiğim driverlar işe yaramadı. İşletim sistemim: Win8.1 Pro Acil yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.. < Resime gitmek için tıklayın > |
Merhaba arkadaşlar. Iphone 5s'te ve laptopta kullanmak amacıyla bir kulakiçi kulaklık arıyorum. Oyunlarda ses kasma olayına uygun olan, müziklerde sesi kaliteli ve yüksek veren, 150 tl civarındaki kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler ![]() |
Merhaba arkadaşlar. Finalde sorulan bir soruyu hala yapamadım ve kafama takıldı. - veriGir fonksiyorununda 10 öğrencinin ismini ve notunu girmemiz isteniyor. - maxBul fonksiyonunda bu öğrencilerden hangisinin en yüksek notu aldığını hesaplamamız isteniyor - main fonksiyonunda bu fonksiyonları çağırmamız, ve en yüksek notu alan kişinin ismini ekrana yazdırmamız isteniyor. 1. sınıf olduğumdan çok fazla bir bilgim yok, ama bildiğim kadarıyla şu kadarını yapabildim, yardım eden herkese şimdiden teşekkürler:
|
Arkadaşlar bu hatayı nasıl çözebilirim? Arada bazen oluyor, silkroad'da oyundan atıyor. Yardımlarınıı bekliyorum, şimdiden teşekkürler... < Resime gitmek için tıklayın > |
Arkadaşlar bu konuya acil yardım eder misiniz? Windows'u ne yaptıysam kuramadım :( https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83378602 |
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Asus N56VZ-S4283H laptopuma Corsair Neutron GTX 240GB Ssd aldım. Bugün elime geçti, montajı normal bir şekilde yaptım. Laptopu açıp win8 kurulumuna geçtiğimde karşıma şu ekran geliyor: < Resime gitmek için tıklayın > sorun ssd'yi görmemesinden kaynaklanıyor bence. Çünkü eski hdd'yi takıp sistemi açabiliyorum. Ayrıca ssd'yi yerinden çıkarıp açtığımda bile bu ekran geliyor karşıma. Bios'dan bişeyler mi yapmam gerekiyor? Acil yardım lazım, yardım edenlere şimdiden teşekkürler |
Arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Konu yeri doğru mu bilmiyorum ama burada açtım konuyu.. |
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Asus'un N56VZ-S4283H modelini kullanmaktayım. HDD 5400 rpm olduğu için sisteme göre çok yavaş kalıyor. Bu yüzden ssd takmayı, hatta 2 tane alıp raid yapmayı düşünüyorum :) Birkaç tane sorum olacak. 1- Öncelikle OCZ Vector 128gb modelini almayı düşünüyorum. Sizce uygun mudur, daha iyi tavsiyeniz var mı? 2- SSD'nin birini Blue-Ray sürücüsünün yerine takacağım için hız kaybı yaşar mıyım? 3- Laptoptan çıkardığım Blue-Ray okuyucuyu usb ile bağlayıp harici okuyucu olarak kullanabilir miyim? 4- Çıkardığım HDD'yi harici depolama belleği olarak kullanabilir miyim? 5- Ve son olarak, bu raid olayları nasıl yapılıyor :) Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler arkadaşlar, iyi forumlar dilerim :) |