S

Teğmen
03 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
9 yıl
İbretlik Görüntü
S
9 yıl
Selçuk İnan & Burak Yılmaz
S
9 yıl
PayPal 10$ Lazım (Anında Geri Ödenecek)
Arkadaşlar program alacağım PayPal geçiyor ama banka kartım olduğu için PayPal'a aktaramıyorum. PayPal'ıma 10$ gönderecek birisi var mı? Anında hesabına geri ödeyeceğim.
S
9 yıl
Fotomaç'ın Kafasından İstiyorum :(
S
9 yıl
Nike Ayakkabı Hakkında
Sizce ayakkabı nasıl? Gördüğünüz gibi Zizigo'da tükenmiş başka bulabileceğim bir site var mı?

http://www.zizigo.com/nike-nike-rabona-gri-gunluk-ayakkabi-553694-ss13
S
9 yıl
Son Sene Performans Notuna Düşük Veren Dinci
Bu sene son senem dinci gitmiş performansa 50 vermiş arkadaş. Size olsa veya mutlaka olmuştur ne dersiniz/dediniz? Gece bakmıştım notlara yatana kadar küfrettim.
S
9 yıl
Filth
İngiliz yapımı komedi, dram, gerilim tarzı bir film. Başrolde James McAvoy (beğendiğim aktörlerden birisi ) Ben çok beğendim. Ama +18 bir film ona göre uyarayım. İzleyen varsa yorumlarını esirgemesin.
S
9 yıl
Maden Faciası...
Hepimizi derinden etkiledi bu olay. Sinirler gergin evet, ama sakin olmalıyız, birlik, dirlik olmalıyız, herkes sen suçlusun, sen suçsuzsun diye birbirine atıyor suçu. Olan oldu arkadaşlar. Herşeye rağmen belki tepki alacağım biliyorum ama şunu da söylemek istiyorum (eğer ihmal vs. yok ise) belki bu olayda bie hayır vardır, neden olmasın? Yine diyorum birlik olmalıyız, bu ilk değildi, çok büyük ihtimal (inşallah olur ama) son da olmayacak. Tekrar başımız sağolsun, ölen bütün vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.
S
9 yıl
LYS Polinom Soru
Yanlışlık var mı burda? Yardım edin :(
< Resime gitmek için tıklayın >
S
9 yıl
LYS için Kitap Sorusu
Arkadaşlar bugün bu 2 konu anlatımlı kitap aldım, lys de 30+ hedefledim. Size sorum şu bu kitaplar yeterli mi, Fizik, Kimya, Biyoloji için hangi kitapları önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.