L

Yüzbaşı
01 Ekim 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
360093 Gün Cezalı
357053 gün 18 s. 50 dk.
Gönderiler Hakkında
L
8 yıl
Eski para hakkında
quote:

Bir başkasının son vuruşuyla yanında bir minyon ölünce 2 Altın ile 5 Can verir.

can yenilemesi de kalkmış. yani eğer yanımızda farm özürlüsü bir adc varsa göçebe madalyonu ile başlamak artık saçmalık olacak. siz ne düşünüyorsunuz?
L
8 yıl
Bunu hatırlayan üniversiteli değildir, liseli hiç değildir
L
8 yıl
Yahel - Cat on Acid
Videoyu izlemek için tıklayınız
bu adamın canımıza kastı var kafaları yedirtecek
L
8 yıl
Şampiyonları seslendirenler başka ne işlerle uğraşmış?
demin televizyonda sion'un sesini duyunca hatırladım sion'u seslendiren adam aynı zamanda yemekteyiz programındaki dış ses. sizin de var mı böyle bildikleriniz?
< Resime gitmek için tıklayın >
Videoyu izlemek için tıklayınız
L
8 yıl
Hareketli, insanı uçuran parçalar paylaşıyorum
L
8 yıl
League of Legends resimleri, memeleri, gagleri vs
L
8 yıl
Destek dönüş yapmıyor
2) Takımların, kulüp başkanlarının, futbolcuların veya 3. kişilerin isimleri alay malzemesi olarak kullanılamaz. Bu tür mesajlar içeriğine bakılmaksızın silinecektir, yazan üyeye 7 gün bölüm kısıtlaması verilecektir. (Örnek: gese-febe-bejeke-azize-şaban-6S-7enerbahçe-Cekirdek-kuruyemiş-Tüpcü-8eşiktaş-şikebahçe-fenevbahçe-ağlamak-beden hocası-haşortmanlı vs.)
sebebiyle bana ceza veren şahsın delikanlıysa o bana ceza verdiği mesajımda hangi futbolcu, kulüp veya başkan ismini alay malzemesi olarak kullanmışım bana açıklasın. desteğe mesaj göndereli 3 gün oldu kimsenin iplediği yok. ya adam gibi sana kıl olduğum için ceza verdim desin ya da yapmadığım bir şeyden ötürü verdiği cezayı kaldırsın. ayrıca verilen ceza 7 gün yazıyor lakin cezamın bitiş tarihi 2 mart olarak gözüküyor. o cezayı veren şahıs biraz delikanlı olsun da kaç gün ceza verdildiğine karar versin önce. eğer mesajımda alay malzemesi olarak kullanılan kelimeyi bana da göstermezse de o cezayı veren kişi açık söylüyorum şerefsizdir. yöneticiyim diyen kişi taraftarlık yapmasın burada.
L
8 yıl
Bale'ı nasıl bu kadar ucuza alabildik?
evet arkadaşlar hayatında avrupaya deplasmana bile gelmemiş çelimsiz, bencil, brezilyanın fos çıkan nice yeni pelelerinden birisi olan youtube topçusunun baba parası, o parası bu parası, süte katılan su parası derken 86 milyon euro, belki de daha fazla ettiği bir transfer piyasasında epl'in tozunu attıran bir terminatörü nasıl bu kadar ucuza aldık çok merak ediyorum. var mı fikri olan?
L
8 yıl
Her izlediğimde duygulanıyorum
Videoyu izlemek için tıklayınız
ne messi ne maradona arjantinin kralı ariel ortega
Videoyu izlemek için tıklayınız
L
8 yıl
Şişli belediyesine şişli saldırı
< Resime gitmek için tıklayın >

Şişli Belediyesi'ne akşam 23:30 sularında şişli saldırı düzenlendi.

Belediye bahçesinde 5 adet acılı ezme ve isotlu salata bulundu. 15 gramdan fazla kuyruk yağı kullanıldığı öğrenildi.

< Resime gitmek için tıklayın >

Saldırıyı üstlenen Gaziantep Kebapçılar Derneği Başkanı Ali Nazik, saldırı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Elimize ulaşan bilgilere göre saldırının sebebi kaymakamlık mutfağında hazırlanan kebaplarda demir yerine tahta şiş kulanılması. Bilindiği üzere tahta şiş kullanılarak yapılan kebaplara sinen is kokusu çeşitli mide rahatsızlıklarına sebep olabiliyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.