benim bir arkadaş var.şu anda konya selçuk üniversitesinde halkla ilişkiler okuyor.coğrafya bölümüne yatay geçiş yapmak istiyormuş.uşak ta bulunan bir üniversitenin puanı tutuyormuş galiba.şimdi sormak istediğim şu:bu bölümler arası yatay geçiş olasılığı nedir ve olursa mantıklı mıdır?tecrübeli arkadaşlar bu konuya bir el atarsa sevinirim. |
biyolojinin mf 4 puan ve sıralamasına olan katkısı hakkında bilgisi olanlar benide biraz aydınlatabilirlerse çok memnun olucam.burdan yetkililere sesleniyorum kaldırın atın şu sözel uzantısı dersi sayısalın içinden ya.resmen zaman kaybı bu derse çalışmak. |
Başlıkta ismini yazdığım belgesel serisinin tüm bölümlerini bulabileceğim bir kaynak buldum galiba.Başlığı da boşu boşuna açmış gibi olduk.