N

Onbaşı
25 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
8 ay
Uyuyan devi uyandırmayacaktın !
Daha lig bitmemiş sen şampiyonluk hesapları yapıyorsun. Alkışlayacaklar tabi diyorsun bunu diyorsun hem de Fatih Terim' e ? Neyi başlattığının farkında mısın şuan ? Uyuyan dev uyandı. Üzerindeki ölü toprağı atılmış bir Galatasaray' dan daha tehlikeli bir şey gördü mü futbol dünyası ? Şuan yaşadıkları travma yıllarca unutulmayacak cinsten. Hayatlarında derin bir yara aldı tüm rakip takım taraftarları.
N
3 yıl
Tarihi fark olursa Ali Koç istifa eder mi ?
Yoksa kadıköyde Gs galibiyetini hediye edip misyonununu tamamlayıp öyle mi gider.
N
3 yıl
Aykut Kocaman olsa idi güle oynaya turu geçmişti Fenerbahçe
Aykut Kocaman zenit ve benzeri takımları çatır çatır elerdi arkadaşlar bunun herkes farkında. Eğer Chelsea gibi takımlar çıkmazsa garanti yarı finali vardır her zaman. Sabretseydiniz eğer o kupayı da almasını bilirdi.
N
4 yıl
Kebapçı Selahattin Yıldırım Demirören Arda Ünal Aysal
Kebapçı medyanın ve Terim düşmanlarının gazıyla her türlü hakareti yaptı şimdi bu saatten sonra sokakta rahat rahat dolaşabilecek mi merak ediyorum içinde hep bi tedirginlik olacak.
Yıldırım Demirören elinden geleni yaptı Terim' i devirmek için ama yine çuvalladı bu saatten sonra tarihin çöplüğünde yerini alacak.
Arda sırf Başakşehir'le şampiyon olup Fatih Terim' den intikamını alıp bu sayede medyadaki imajını düzeltmek istedi ama daha beter rezil oldu. İmajı sempatikliği hepsini kaybetti toparlaması da imkansız hep kötü anılacak. Şimdi bu saatten sonra gider çine yüzyılın fiyaskosu olarak kalır.
Ve son olarak botoksluya gelelim. O büyük egoları yüzünden Terim'e savaş açtı ve sonunda Terim düşmanlarının ortak kaderini yaşadı ve bugüne kadar kazandığı bütün itibarını kaybetti. Ömrünün bundan sonra kalan yıllarını TV başında Fatih Terim' in başarılarını izleyerek geçirecek.
N
4 yıl
3 yıldızlılarla aramızdaki makas açılıyor
Normal şartlarda Türkiye' de rakibimiz yok ama işte yokluktan bu 3 yıldızlılarla rakipçilik oynuyoruz
N
4 yıl
Fatih Terim düşmanları şampiyonluğa sevinmesin
Biraz haysiyet biraz onur biraz şeref varsa sevinmesinler
N
4 yıl
Seneye Aykut Kocaman devam eder mi
Fenerbahçe ilk haftalarda bireysel hatalar yüzünden çok puan kaybetti osmanlıspor maçından sonra da Aykut Kocaman istifa etti fakat kabul edilmedi. O zor süreçten sonra toparlandı ve bu noktaya geldi. Şuan son haftaya kadar şampiyonluğu kovalayacak en kötü olarak sezonu tr kupası ve lig 2. liği ile bitirecek. Sizce bu durumda bile Aykut Kocaman başarısız mıdır ve mevcut yönetimle veya seçilecek yeni yönetim Aykut Kocaman ile devam eder mi.
N
4 yıl
Beşiktaş Fenerbahçe maçına dezavantajlı bir skorla değil de
Skor Beşiktaş'ın aleyhine değil de 2-0 mesela Beşiktaş'ın lehine olsaydı yine aynı şekilde maça çıkmama kararını alabilir miydi ? Her şey aleyhine 10 kişi devam edeceksin skor olarak ta dezavantajlısın 25 dk kalmış büyük ihtimal geçemeyeceksin turu zaten ne diye bu artistlik ? Herkes bu sahte duruşunuzun içinin boş olduğunu biliyor boş yere kandırmayın kendinizi.
N
4 yıl
O zaman git konuş onlara
< Resime gitmek için tıklayın >

Fatih Terim emaneti olan bu Türkiye Ligini geri alacakmış de.De onlara tamam mı ?
N
4 yıl
Lidere Selam Dur !
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.