A

Yüzbaşı
24 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
59 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
İkinci Üniversite Bölüm Tavsiyesi
Merhabalar, Maliye lisans bölümü öğrencisiyim, ikinci üniversite olarak bir bölüm okumak istiyorum. Tavsiye edeceğiniz bölüm var mı veya okumaya değmez olarak mı düşünüyorsunuz? Aklımdaki bölümlerden bazıları, Adalet - İş sağlığı ve güvenliği (Ön lisans - Lisans) - Lojistik, teşekkür ederim.
A
2 yıl
Yeni Üniversite Kaydı
Arkadaşlar ben örgün 2 yıllık bi bölümde öğrenciydim kaydımı dondurdum. 4 yıllık bir bölüm kazandım yeni bölüme kayıt yaptırdıktan sonra 2 yıllık bölümü sildirsem olur mu? Yoksa askerlik subersinden kağıdımı alıp 2 yıllığı şimdiden sildireyim mi? Teşekkür ederim
A
3 yıl
TYT Kitap Tavsiyeleri | Temel - Orta düzey
Arkadaşlar temel ve orta düzey için ( ağırlık olarak temel düzey ) soru bankası tavsiyelerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Sadece TYT

Paragraf olarak Sarmal almayı düşünüyorum, Matematikte Antremanlarla matematik 1 var yetmez sanırım, Biyolojide Palme YGS&LYS A Soru bankası var.


Geçen sene TYT'ye maalesef hiç çalışamadım netlerim ;
Türkçe 19 D - 16 Y
Sosyal 11 D - 2 Y
Matematik 9 D - 6 Y
Fen 2 D
A
3 yıl
En iyi faiz oranı veren banka?
Elimizde 2xx.xxx Tutarında bir para var, bu para işe yatırılana kadar günlük faize koymak istiyorum. Enpara günlük faiz oranından daha iyi oran veren banka var mı? ( 32 günlük faiz oranı en çok olan banka tavsiyesi de olabilir.) Teşekkür ederim.
A
3 yıl
3.000 TL Telefon Önerisi
Merhabalar, arkadaşım maksimum 3000 TL bandında telefon arıyor. Android veya ios olabilir. Kamerayı aktif olarak kullanıyor performansı üzmesin yeter. Hepinize teşekkür ederim.
A
3 yıl
Geç mi kalındı?
Arkadaşlar merhaba, sadece TYT gireceğim (Önlisans okuyacağım) fakat bugüne kadar hiç çalışmadım ve bildiğim temeli de neredeyse unuttum diyebilirim. Bu saatten sonra çalışmak gereksiz mi? Hedefim zaten yaşadığım şehirde okuyacağım için yüksek değil. Düzgün çalışmaya başlarsam TYT sıralamam kaç olur tahminen?

Paragraf sorularını çözebiliyorum, fizik-kimya-biyoloji-matematik için ders videolarını playlist yapıp dinlersem yetişir mi yoksa soru dağılımlarına göre çalışmam daha mı iyi olur? Önereceğiniz soru dağılım konuları var mıdır?

Herkese başarılar.
A
4 yıl
Max 25 TL Paket Tavsiyesi [Turkcell-Vodafone]
Arkadaşlar vergiler vs. Dahil maksimum 25 liralık paket arıyorum, türk telekom selfy geçecektim ama Bimcell olduğum için olmuyor.

Turkcell ve Vodafone ye numaramı taşıyacağım paket tavsiyesinde bulunur musunuz? Faturalı-Faturasız farketmez.

İnternet kullanıyorum DK ve SMS çok çok az kullanıyorum.
A
4 yıl
Türk Tarihi Başlangıçı İçin Tavsiye
Türk tarihi kitapları okumak istiyorum, başlangıçı İlber Ortaylı - Türklerin Tarihi ile yapacaktım fakat yeni başlayacağım için ağır gelir diye düşündüm. Tavsiyelerinizi kesinlike dikkate alacağım, teşekkürler.
A
4 yıl
Silinebilir
Silinebilir
A
5 yıl
PTT Kargo Kitap Gönderen Varmı?
Ptt kargoyla %50 indirimli kitap göndereceğim, daha önce indirimli kitap gönderen varmı?

5 Roman göndereceğim ne kadar tutar ortalama?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.