-

Binbaşı
22 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
124 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
-
3 hafta
Kerem Aktürkoğlu
Gerçekten merak ediyorum bu arkadaş ne işe yarıyor? Rüzgar çıksa devriliyor,top sürme yok, pas yok,orta yok. Ne işe yarıyor?
-
3 ay
Rachid Ghezzal
İlgilendiğimize dair resmi olmayan haberler var. Bir tek ben mi beğenmiyor ve istemiyorum kendisini acaba? BJK maçlarının tamamını izlemedim ama GS maçlarında bir numarasını görmedim açıkcası. Siz neler düşünüyorsunuz sıkı takip eden var mı?
-
3 ay
Modem ile Turkcell TV+ kablosuz nasıl bağlanır?
Merhabalar,

TV+ salona kuruldu fakat modem odamda durması gerekiyor. Bu 2 cihaz arası kablosuz bağlantı imkanı varmış ama hangi cihazlardan almalıyım bilmiyorum. Bilgilendirebilir misiniz?
-
5 ay
göz kurulugu için tek dozluk göz damlaları
merhabalar,

bugün eczaneden novaquanın tek dozluk goz damlalarından aldım. Kadın dediki bi tüpü 24 saatte 4 kez damlatarak bitirceksin dedi tamam dedim.

fakat eve gelince aklıma su soru takıldı. Numaraları da yok arayıp soramıyorum bilen eden var mı?

Bi tüp 1 göz için mi? yani 4 damla birine 4 damla birine diyip günde 2 tüp mü bitircem yoksa günde 2 damla birine 2 damla biirne diyip günde 1 tüp mü bitircem?
-
6 ay
Opel astra H 2012 model kullanıcıları bakabilir mi?
Merhabalar,

Araç park halindeyken sürücü kapısını açtığımda gösterge ışıklarının yandığını farkettim. Sanki anahtarla kontak açmışım gibi. Halbuki anahtar bile takılı değil. Aracım park halindeydi binmek için sürücü kapısını açtım sanki kontak açmışım gibi hız,devir göstergelerinin ışığı yandı. Normalde araç çalışmıyorken sürücü kapısını açtığımızda sadece kapı açık ışığı yanması gerekmiyor mu? Diğer ışıkların kontak açıldığında yanması gerekmiyor muydu? Sizce bu neden olabilir? Teşekkürler.
-
6 ay
Astra H olan arkadaşlar bir bakabilir mi?
Merhabalar

bugün aracımda bir şey farkettim ama eskiden de böyle miydi değil miydi hatırlayamadım.


normalde benim hatırladıgım dısardan arabanın kapısını acınca ekran kısmında sadece kapı acıldı ışığı acılırdı. Kontagı açınca hız , devir göstergeleri , km bilgi ışıkları yanardı. Şimdi kapıyı acınca bu ışıkların hepsi yanıyor. Eskiden de böyle yanıyor muydu hatırlayamadım. Sizde nasıl arkadaşlar? Dısardan kapıyı acınca göstergedeki tüm ışıklar yanıyor muydu? Ben sadece kontak acılınca yanıyordu diye hatırladım ama emin olamadım.
-
6 ay
Opel astra H kasa 2012 model motor suyu seviyesi uyarısı çıktı ne yapmam lazım?
Merhabalar,

Bugün kontağı açtığımda bu uyarıyı verdi. Sonra 30km falan yol yaparak eve geldim. Evin ordaki benzinliğe götürdüm.

Adam biraz normal su koydu. Arabayı çaştırdım hala bu ikazı vermeye devam ediyor.

%50si saf su ve %50si antifiriz koymak gerekiyormuş sanırım. Sanayi sitesi evime uzak bunu nerede koydurabilriim? ve Opel astra h için ne kadar koyulması lazım içine?

Teşekkür ederim.
-
6 ay
Taksitle dijital oyun alabilmenin bir yolu var mı?
Merhabalar,

Malum oyun fiyatları nedeniyle peşin oyun alamıyorum. PSN Store peşin satıyor onu da biliyorum.

Hepsiburada'dan falan kredi kartı ile taksitle oyun alınabilir fakat orada kutulu oyun satıyorlar dijital olarak satan bir yer var mı? Kod vs satan bir site?

Tabi ki güvenilir bir site olmalı.
-
7 ay
Doğrulama kodu gelmiyor?
Merhaba,

PS Store'a giriş yapıyorum fakat telefonuma doğrulama kodu gelmiyor neden olabilir?
-
8 ay
İmzalı belge maili nasıl atılır (ÇOK ACiL)
Arkadaşlar merhaba,

okuldan mezun olalı 3 yıl oldu sisteme giris yapamıyoruz sdece aktif ögrenciler girebiliyor diyor.
transkript istemek için mail atacagım imzalı dilekce yazmanız gerekiyor demişler. Ben smdi dilekce yazdım fakat imzayı nasıl atacagım?

1- Kagıdın cıktısını alıp imzalayıp taratmak onu göndermek
2- Dijital ortamda adobe programlarında vs imzalamak

hangisi olmalı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.