M

Teğmen
12 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
Başvuruda fotoğrafının süresi dolmuş olan var mı?
Ygs de geçerliydi şimdi süresi dolmuş. Herhangi bir okulda değiştiriliyor mu bilen var mı?
M
7 yıl
.
Sorun çözüldü.Yardımcı olanlara teşekkürler tekrar.
M
8 yıl
(ygs-lys özel ders)
Arkadaşlar ygs-lys hazırlık sürecinde önerebileceğiniz öğretmenler varsa yardımlarınızı bekliyorum.Özel ders almak istiyorum fakat öğretmen derdine düştüm.Aslında donanım vip vb. gibi kurumlardan özel ders paketi almayı da düşündüm ama güvenemiyorum.Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Bölüm sayısal.Mezunum.Hedef en az 20k özellikle fizik kimya biyoloji hocaları tavsiyesi bekliyorum.Matematik geometri ikinci planda diyebilirim ama tavsiyeleriniz varsa beklerim.İstanbul Avrupa yakası. Hocaların özellikle soru çözümünde etkili olması gerekiyor benim için çünkü özel dersi %90 oranda soru çözümü için istiyorum.
Yardımcı olabilecek birileri varsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
M
8 yıl
İntenetten alış-veriş yapanlar bir bakabilir mi?
Arkadaşlar sony xperia L almaya kara verdim ancak daha önce intenetten alış veriş yapmadım.Gittigidiyor .comda bu telefonu çok ucuz fiyata buldum ama bu durum kafamı karıştırdı.Yani bu telefonu 900 e satan yerler var nasıl oluyor da bu kadar fiyat farkı olabiliyor mantığını anlayamadım.Güvenip güvenmemekte kararsızım.Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.