Q

Çavuş
07 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
81 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Q
2 yıl
Türkiye-İzlanda Maçı Bilet [SATILIK]
Kale arkası (Güney-422) bilet mevcuttur. Detay için özel mesajdan ulaşabilirsiniz.
Q
5 yıl
HATA
-
Q
6 yıl
-
-
Q
7 yıl
SİL
SİL
Q
7 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
Q
7 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
Q
7 yıl
Led tv görüntü yok
Beyler sorun büyük galiba 4-5 aylık LG led tv ekranda şeritler oluşuyo sonra dağılıyor görüntü gidiyo falan yani tamamen görüntü yokta sayılabilir.. su dokulmüş, ama nerden doktugunu bulamadm, televizyonu yerinden cıkardıgımdada altından elime bikaç damla su geldiği için bunun gercek olması kuvvetle muhtemel.. smdı benm ne yapmam lazım bana duvarda 2bin liralık çöp yığını asılı gibi duruyo ama once bi bilene danısaym dedim
Q
8 yıl
TRT VE TRT1 HD
Beyler geçen lg tv'ye kanal eklemek isterken tüm kanalları sildim yanlışlıkla. Tekrar yükleme yaptım tüm kanallar TRT ve TRT1 HD olmak üzere yüklendi ama yayın yoktu olsa da çok aşırı dona dona birşeyler göstermeye çalışıyordu ben tekrar yükleyeyim dedim bu sefer hiç çıkmadı. Daha öncede bazen yayın olmuyordu ama ilk silişimden hemen önce yayın var mıydı yok muydu bilmiyorum .? Var mı yardımcı olabilecek, Aynı sorunu yaşayıp, çözebilen ?
Q
8 yıl
WhatsApp Hesabı hk.
Beyler şöyle bir sorum var. Şuan telefonda whatsapp yüklü kullanıyorum. ama yeni bir hat alıp şimdi kullandığım telefonla internet kullanımını o hattan gerçekleştirmek istiyorum öbür hattıda farklı bir telefonda. ben bu yeni hattı takınca eski numaram için atılan whatsapplarda telefona gelecekmi ? ben gönderince numara olarak hangisi gidecek ? ( geçen telefon çekmiyorken wifi üzernden whatsapp atabildimde bu yzden sim kartla alakası olmadığını düşünüyorum ama)
Yardımcı olursanız sevinirim :)
Q
8 yıl
SİLİNSİN
SİLİNSİN
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.