W

Yüzbaşı
06 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
4 yıl
Excel Öğrenme
Excel öğrenmek istiyorum bunun için ücretsiz bi kanal, site vs bilen var mı ? ingilizce ya da türkçe olabilir kaliteli olsun yeterli. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
W
7 yıl
Oyun için font büyütme
Oyun içindeki bu gelen gold yazılarının damage yazılarını nasıl büyütebiliriz ? Streamlerde görüyorum yazılar kocaman kocaman bilen biri varsa paylaşabilir mi ?

not: biraz araştırayım dedim çok eski konular ve videolar var çoğu da ölü. güncel bişey bulamadım.
W
7 yıl
yeni sejuani
bir sejuani sever olarak bufflanan sejuaniyi normal oyunlarda denemeye başladım da değişiklikler biraz yaramış sanki özellikle mid late gamede canavar oluyor. W sunun vurduğu damage' in haddi hasabı yok şu an.

deneyen başkaları da varsa fikirlerini almak isterim.


< Resime gitmek için tıklayın >
W
8 yıl
RoL Heartstone Yayın
Wild Fire bünyesinde heartstone oynayan bi arkadaş keyif alarak izliyorum sizlerle de paylaşmak istedim böyle türk streamerları desteklemek lazım. Oyununuzu geliştirmek adına keyifli bi yayın oluyor izlemek istiyenler için.

Link: http://www.twitch.tv/rol_7
W
8 yıl
ip boost
türkiye serverının 1. yılına özel ip boost sona mı erdi acaba ? bana gelen ipler normale döndü de bununla alakalı bi konu da görmedim acaba bende mi bi sorun oluştu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.