B

Yüzbaşı
04 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
6 ay
ZTE H168A Tavsiye
2 gün önce Kablonetten Türk Telekom 50 mbps vdsl e geçtim. Ancak evde kullandığım modem (Airties5650) 2.4 ghz olmasınsan dolayı 50 mbps hız alamamaktayım. İkinci el sitelerinden uygun fiyatlı 100-200 tl arasında modemlere bakıyorum ancak başlıkta belirttiğim modem ilgimi çekti. Bu modeli tavsiye eder misiniz? En azından Netmaster modeme göre daha iyi performans verir mi?
Teşekkür ederim...
B
geçen yıl
Ping Değerleri Düşük İSS Tavsiyesi
50 mbps Vodafone Kablonet altyapısını kullanmaktayım ancak ping değerlerinden dolayı İss yi değiştirmeyi düşünüyorum.Ping değerleri haricinde genel olarak memnunum ancak ping değerlerinin yüksek olması canımı sıkıyor.Yurt dışı çıkışları iyi, ping değerleri düşük sürekli kopmayan iss arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz iss var mı ? (Comnet,gibirnet gibi)

Teşekkür ederim..

Not: Apartmanda Vdsl ve Kablonet altyapısı mevcut.
B
geçen yıl
Türk Telekom 50 MbpsvVdsl vs Kablonet 50 Mbps Fiber
İyi akşamlar.Şu an Vodafone Kablonet altyapısını kullanmaktayım. Genel olarak memnunum ancak ping degerleri çok yüksek 60-70 arası oluyor ayrıca internetim Kablonet altyapısı olmasına rağmen sabit degil.50 mbpslik internet 30-35 e düşüyor. Vodafone u aradığımda modemi resetlemekten başka bir sey yapmıyorlar, 2 günde bir modemi kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Akşamları İptv den maç seyrediyorum Kablonet maçta takılma konusunda beni hiç üzmedi ancak bir değişiklik istiyorum. Sizden ricam Kablonetten Türk telekoma geçersem İptv de kasma,oyunlarda ping,akşamları hız düşüşü gibi sorunlar yaşayabilir miyim? Eğer yaşayan varsa beni bu konuda aydınlatabilir misiniz
Teşekkür ederim..
B
geçen yıl
VDSL Türk Telekom Vs Superonline
35 mbps lik bir hız için Türk Telekom altyapısından Türk Telekom mu kullanmak daha mamtıklı yoksa Superonline mı?
(Yurtdışı çıkışları,akşamları hız durumu vs)
B
geçen yıl
Max 8500 TL Yazılım Oyun Laptop Tavsiyesi
İyi akşamlar.Geçen haftalarda Monster abra v16.6.5 cihaz satın aldım ancak ekranda ışık sızması oldu ayrıca gerek kasa kalitesi olsun genel olarak begenmedim.Ürünü iade için verdim para iadesi bekliyorum. Geçen günlerde biraz araştırma yaptım Amazon USA 'de satılan bilgisayarlar Türkiye fiyatlarına göre daha uygun olduğunu farkettim. Amazondan biraz araştırma yaptığımda MSI markasının bir modelini begendim cihaz hem 10.nesil hem 120hz ve 17.3 ekranı var. Hesapladığım kadarıyla 8200 tl'ye denk geliyor.(Sizde fiyatını hesaplarsanız cok sevinirim Amazondan ilk defa alışveriş yapıyorum)
Linki de aşağıda belirttim.Bu ürünü tavsiye eder misiniz?
Çok teşekkür ederim..


https://www.amazon.com/MSI-i5-10300H-Processor-Wireless-AC-Bluetooth/dp/B08FF358SW/ref=sr_1_23?crid=IHR3K9WJLJPS&dchild=1&keywords=msi+laptop&qid=1610381434&s=electronics&sprefix=msi%2Caps%2C405&sr=1-23

Bu da 9.nesil 60 hz ve 15.6 ekranlı Türkiye fiyatı

https://www.hepsiburada.com/msi-gf63-thin-9scsr-1053xtr-intel-core-i5-9300h-8gb-256gb-ssd-gtx-1650ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000ZQUET
B
2 yıl
Samsung Ru 7400 İçin Renk Tavsiyesi
Merhabalar.Samsung ru 7400 serisi televizyona sahibim.Televizyonda su anda renk modu canlı olarak ayarlı ancak görüntü rengini biraz daha arttıracak bir ayar arıyorum. Tavsiye edebileceginiz renk ayarı nelerdir?
Teşekkür ederim...
B
2 yıl
Airties 5650 modemi Router Olarak Kullanma
İyi akşamlar.Kablonet infinty 401 modem kullanmaktayım aşırı ping ve wifi problemlerinden dolayı airties air 5650 yi router olarak kullanmak istiyorum.Konulara baktım ancsk xyxel modemlern anlstımı mevcut.Airties için yardımcı olabilirseniz cok tesekkür ederim.
B
2 yıl
Kablonetten Çıkmak İstiyorum
Merhabalar.Geçen ay Netspeed'ten vodafone net Kablonet altyapılı 35 mbpslik pakete geçtim,geçtiğimden dolayı çok pişmanım.Ping sorunu olsun,anlık olarak kopma sorunu olsun bir çok sorunla karşı karşıya geldim.Bugün çıkmak için taahhüt sorgulamak istedigimde 900 tl gibi bir ücret çıkardılar.Ücret ödemeden firmadan çıkma yolu var mı ikamet olayları vs. işe yarar mı?
Tesekkür ederim..
B
2 yıl
Netmaster 401 modem Anlık Kopma Sorunu
Merhaba.Geçen ay Vodafone kablonet altyapılı 35 mbps internet kullanmaya başladım.Ancak kullandığım günden itibaren sorunlarım başladı.Şöyle ki ; internet kablosuzda anlık olarak kopuyor.Odamdan hız testi yapıyorum 25-30 arası hızı cok rahat alıyorum ve 3 diş cok rahat çekiyor ancak aynı kullandığım yerde bir anda whatsapp kullanırken ''bağlantı kuruluyor''sorunu oluşuyor, telefonu modemin dibine koyunca bile sorun bir kaç saniye devam ediyor.Modem arayüzünden 5 ghz e ayarladım tam hız almama rağmen sorun devam etmekte.İnternet anlık olarak gidiyor veya modemde bir sıkıntı var.Daha önce Netspeedin 35 mbpslik airties 5650 modemde bile bu sorunu yaşamıyordum geçtiğime bin pişman oldum.Sorunuma yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim.
B
2 yıl
Kablonet Anlık Kopma Sorunu
Merhaba.Geçen ay Vodafone kablonet altyapılı 35 mbps internet kullanmaya başladım.Ancak kullandığım günden itibaren sorunlarım başladı.Şöyle ki ; internet kablosuzda anlık olarak kopuyor.Odamdan hız testi yapıyorum 25-30 arası hızı cok rahat alıyorum ve 3 diş cok rahat çekiyor ancak aynı kullandığım yerde bir anda whatsapp kullanırken ''bağlantı kuruluyor''sorunu oluşuyor, telefonu modemin dibine koyunca bile sorun hala devam ediyor.Modem arayüzünden 5 ghz e ayarladım yok yani tam hız almama rağmen sorun devam etmekte.İnternet anlık olarak gidiyor veya modemde bir sıkıntı var.Daha önce Netspeedin 35 mbpslik airties 5650 modemde bile bu sorunu yaşamıyordum geçtiğime bin pişman oldum.Sorunuma yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.