V

Çavuş
01 Eylül 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
V
5 ay
Windows 11 Görüntüleri Sızdırıldı
edit....
V
geçen yıl
2 Ayda Vücut Sıkılaştırmak Mümkün mü?
Herkese selamlar arkadaşlar. Bu konuda bilgili ve tecrübeli dostlarıma danışmak istediğim bir soru var. Öncelikle kısaca durumumdan bahsedeyim.25 yaşındayım, 180 boy, 80 kilo. Bundan 3 yıl öncesine kadar 116 kiloydum bu zamana kadar 74'e düştüm geri 80'e çıktım vs. derken bu düzensiz alıp vermeler neticesinde vücudumda sarkmalar ve aşırı çatlaklar oluştu. Askerden geleli 3 ay oldu 74 kiloydum geldiğimden beri 80'i geçtim tekrar. Yediğime içtiğime yeniden dikkat etmeye başladım. İdeal kilom 74 olmasına rağmen fit ve düz bir vücudum olmuyor. bacaklarım ve yüzüm olabildğince incelmesine rağmen göbek, kol ve göğüsler sanki hala 100 kiloymuşum gibi. Önlisans kpss sınavına gireceğim jandarma yada polislik düşünüyorum nasipse. Bu süre içerisinde hem sınava odaklanıp hemde vücudumu toparlamam gerekiyor. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
V
geçen yıl
Fitback Deneyimi Olanlar?
Selamlar, son 5 ayda 14 kilo kadar aldım vücudumda catlaklar ve sarkık oluşmaya başladı. Şimdi ben bu durumu hızlı ve sağlıklı bir şekilde düzeltmek istiyorum. İnternette dolaşırken fitback diye bişey gördüm sütle kullanılan aromalı bir toz. Besin yerine geçiyor ve hızlı kilo vermek için en mantıklısı bu gekdi bana birde fitback tea diye ödem atıcı çayları vardı onuda aldım. Daha önce fitback kullanan oldu mu ne şekilde kullanılmalı nasıl kullanılmalı etkili mi ?
V
geçen yıl
Fitback Deneyimi Olanlar?
Selamlar, son 5 ayda 14 kilo kadar aldım vücudumda catlaklar ve sarkık oluşmaya başladı. Şimdi ben bu durumu hızlı ve sağlıklı bir şekilde düzeltmek istiyorum. İnternette dolaşırken fitback diye bişey gördüm sütle kullanılan aromalı bir toz. Besin yerine geçiyor ve hızlı kilo vermek için en mantıklısı bu gekdi bana birde fitback tea diye ödem atıcı çayları vardı onuda aldım. Daha önce fitback kullanan oldu mu ne şekilde kullanılmalı nasıl kullanılmalı etkili mi ?
V
2 yıl
14 Şubat saat yada hediye önerisi
Herkese selam 50-90 tl civarında kadın saat yada hediyelik eşya önerisi olanlar belirtebilir mi acaba? Teşekkürler şimdiden
V
2 yıl
Askerlik Psikolojisini Atlatmanın Yolları??
Merhaba dostlar, bu konuda daha önce askere gitmiş olan arkadaşların çok değerli fikirlerine ve desteklerine ihtiyacım var. Kasım 1'de yola çıkıyorum 4'ünde birliğe teslim oluyorum (ki daha 1.5 hafta var zaman durdu geçmez oldu). Özellikle son 2-3 haftadır üzerimde öyle bir baskı oluştu ki bu anlatılmaz yaşanır bir duygu o yüzden beni anlayabilecek kişilere seslenmek istedim. Normalde hayatım bir yerlere taşınmakla, yeni çevre edinmekle geçti bu tip durumlara alışkınım ama böylesini ilk kez yaşıyorum.

Son 2-3 haftadır geçmişte yaptığım bütün hatalar olsun gerek aileme yaptığım yanlışlar gerekse kendi hatalarım, gelecek kaygısı bir yandan, askerliğimin bitmesini bekleyecek sevgilim var ki onunla da çok uzak kaldık bir birimize...

Bu aralar beynim tamamen bir çöp kutusuna döndü, hiçbir şeye odaklanamıyorum, gece geç yatsam da sabah 6 da istemsizce uyanıyorum ve bir daha uyuyamıyorum. Kız arkadaşım paramedik kadroya geçtikten sonra 4500-5000 tl maaş alacak acaba ben ona denk bir iş bulabilecek miyim gibi sorunlarım da var. Her şey üst üste eklenerek koca bir dert küpüne çevirdi beni geçen haftaya göre ruhsal sıkıntılarım biraz daha hafifledi diyebilirim ama bitmiyor (geçen haftalarda delirdiğimi bile düşündüm bi ara ölüyorum sanmıştım).

Tecili bozdurmadan önce kendi isteğimle 12 ay seçmiştim şimdiyse daha şafak başlamadan gideceğim günün şafağını saymaya başladım ki bu aşırı zor. Kimle konuşsam kafaya takma diyor ama bu öyle bir şey değil ki durduramıyorsun beyninde kurulan şeyleri, ruhum daralıyor, üzerinde gitmek bilmeyen karabulutlar var. Şuanda buraya yeni taşındık (2 sene kadar oluyor) arkadaşlarımın hiç birisi yok ilk kez de yalnız kaldığımı hissettim. (Şunun da altını çizmek istiyorum sorun askerlikten korkma kesinlikle değil. Jandarma olsun istiyordum Allah gönlüme göre verdi Jandarma gidiyorum. Daha önce askere gitmiş olanlar veya şuanda bekleyenler mutlaka anlayacaklardır çünkü anlatılmaz yaşanır bir duygusu var.)

Bu kasvetli, beter durumdan kurtulmanın bir yolu var mı geçici midir sizce sanki hiç bitmeyecekmiş gibi? Bu konuyu açmamak için çok uğraştım ama araştıra araştıra iyice işin içinden çıkamaz oldum. Allah bir daha yaşatmasın kimseninde başına vermesin böyle bir psikolojiyi.
V
2 yıl
12 Ay İstenen Askerlik 6. Ayda Bırakılır Mı?
Arkadaşlar selam, yedek astsubaylık gelir diye başvuru yaparken 12 ay askerlik yaparım demiştim. Malum gelmedi ben askerliği 6. Ayda birakabiliryor muyum? (Eğer zorlanirsam)
V
2 yıl
23 Eylül Sonuçları Hakkında
Arkadaşlar merhaba, malum dağıtımlar bugün açıklandı. Askerlik yerimi sorguladığım da Şanlıurfa / Haliliye İl Jandarma Komutanlığı çıktığını gördüm. Asker arkadaşlarımın tümüyle görüştüm ancak Urfa'da acemi birliğinin olmadığından bahsettiler herkes duruma şaşırdı galiba Jandarma olarak gidenlerde il dışına dağıtım olmuyormuş 1.5 aylık temel eğitim bittikten sonra ilçeler arasında dağıtım yapılıyormuş bu doğru mu? Birde, Yedek astsubaylık başvurusuda yapmıştım ama sistemden baktığım zaman "Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır." mesajı veriyor internette biraz araştırdım bunun geçici bir hata olabileceğini söyleyenler de var bu düzelecek mi yoksa subaylık olmadı mı bu konu hakkında da bilgi verirseniz çok memnun olurum.
V
2 yıl
Fiyat Laboratuvarı | Fiyat Karşılaştırma, Ürün Analiz ve Ticaret Ağı


Alışveriş sektörüne yeni bir proje kazandırmanın heyecanını yaşadığımız yeni projemiz Fiyatlab beta sürecine başlamış bulunmaktadır. Bu süreç boyunca ağırlıklı olarak telefon üzerine hizmet verecek olan projemizde ilerleyen zamanlarda beyaz eşya, ev aletleri, kozmetik ve otobüs / uçak biletlerine kadar bir çok fiyat karşılaştırma sistemi sizlerle olacaktır.

FL projesi, anlaşmalı olarak hiç bir mağaza ile çalışmaz. Şuan için (01.08.2019) ağımızda bulunan 9 farklı online alışveriş mağazasında satışı bulunan ürünlerin fiyatlarını analiz ederek en uygun sonuçları listelemeyi hedefler. Aynı zamanda ürünlerle alakalı detaylı analizlere de ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma sepeti sayesinde aynı kategoride bulunan ürünler arasında ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Beta sürecinde yetersiz sunucu alt yapımızdan dolayı fiyat güncellemeleri 120 dakikada bir yapılabilmektedir.

Ürünler ve Fiyatlar Hakkında Eleştiri, Şikayet ve Tavsiyeler
Ürün sayfasında, ürün hakkında eleştirilerini dile getirebileceğiniz kullanıcı yorumları bölümü bulunur. Bu alanda tavsiyelerinizi, şikayetlerinizi yada kişisel yorumunuzu belirtebilirsiniz. Eğer mağazalar hakkında eleştiride, şikayette bulunmak istiyorsanız forum sayfamızda bulunan "Alışveriş Dünyası" kategorisini kullanabilirsiniz. Ürünlerin Puanlanması, FL'da bulunan ürünler kesinlikle editörler tarafından puanlanmaz, ürünlere daha önce deneyimlemiş kullanıcılarımız puan verir, alınan genel ortalama ziyaretçiye yansıtılır.

Alışveriş ve Fiyat Analizinin Kalbi FL Forum'u
FL sadece fiyat analiz ve ürün bilgileri ile sınırla kalmasın, birde daha detaylı tartışmalar yapabileceğimiz topluluk sayfası oluşturalım dedik. Karşınızda, FL Forum'u.

FL Forum, sadece alışveriş forumu ile sınırlandırılmamış ticaret yapılabilecek, soru cevap yapılabilecek, teknolojiler ve gündemden çeşitli olayları tartışabileceğimiz topluluk sayfasıdır. Topluluk sayfamızın sadece basit bir forumdan ibaret kalmaması için topluluk kelimesinin hakkını vermesi açısında küçük çaplı sosyal ağ yapısında geliştirmeye çalışıyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >

Mobil, table gibi tüm ekran çözünürlükleriyle uyumlu olan forum / topluluk sayfamıza hepiniz davetlisiniz.

Daha Önce Görülmemiş Forum Ticaret Ağı

< Resime gitmek için tıklayın >

Daha önce görülmemiş, forum tabanlı ticaret ağını tüm FL üyelerinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Geniş kategorilendirme ağı, kategorilere ait alt kategoriler. İlan sınırı yok, ilan içeriklerinde sınırlama yok! İlanlarınızı kolay oluşturabileceğiniz ve kolay düzenleyebileceğiniz alt yapı, kolay ulaşabilirlik, kolay iletişim özelliği bu ticaret ağında sizlerle olacak. Geliştirilmeye devam etmekte olan ticaret ağı alt yapımızda yakın zamanda api sistemi kontrolü sağlayabileceksiniz.

Sanal ticaret yüsek güvenlilik gerektirir, bu nedenle oluşturduğumuz satıcı güvenlik sistemi ile alışveriş bulunacağınız alıcının / satıcının geçmiş ticaret profilini çok kolay şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda devamlı satıcılara "Onaylanmış Mağaza", ticaret profili yüksek ilan sahibi üyelere "Onaylanmış Üyelik" rozeti verilir.

Sade ve Kullanışlı İlanlar
Sade ve kullanışlı ilan görüntüleme sayfası müşterilerinize ürün ve üyeliğiniz hakkında tüm bilgileri detaylı şekilde listelemektedir.

< Resime gitmek için tıklayın >

Bu sayede müşterileriniz ürün / ürünler hakkındaki bilgilere çok kolay erişebilecek ve sizinle hızlı iletişim kurabilecekler.
Kolay İlan Oluşturma ve Düzenleme

< Resime gitmek için tıklayın >

İlanlarınızı kolayca oluşturabilmeniz ve güncelleyebilmeniz için sizlere gelişmiş ilan sayfası oluşturduk. Bu sayede hem zamandan tasarruf edeceksiniz hemde müşterilerinize daha profesyonel ilan sayfası hazırlamış olacaksınız.

Çok Yakında...

Üç Farklı Para Birimi Özelliği: Ürün fiyatlarını, TL, USD ve Euro olacak şekilde üç farklı para birimine dönüştürerek görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Özelliği: FL forum forumu şuan için İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil destekler. Portal ve genel açıdan çok yakında Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği eklenecektir.

Kolay Ürün Karşılaştırma: Hali hazırda kullanılan ürün karşılaştırma özelliği pek yakında daha pratik hale getirilecek ve ürün karşılaştırma sayısı arttırılacaktır.
Daha Yüksek Performans: Web sitemizin optimize çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Netleştirilmiş Kesin Sonuçlar: Ürün fiyatları şuan için %85 oranında doğru sonuç verse de kimi zaman satıcıların düzensiz ilanları neticesinde sekebiliyor. Alınan bu sonuçları kesinleştirmek adına çalışmalarımız devam ediyor.

Mobil Uygulamalar: Android ve IOS platformlar için mobil uygulama çalışması ve mobil uyumluluk geliştirmeleri.

Daha Fazla Alternatif: Daha fazla fiyat sonuçları için fiyat karşılaştırma ağımıza alternatif alışveriş siteleri eklenmeye devam edecektir.

Fiyat Geçmiş Çizelgesi: Güncellenen her fiyat kayıt altına alınarak ürünün geçmiş 3 aya kadar olan fiyat döngüsünü görüntüleyebileceksiniz.

Daha Fazla Güvenlik: FL forum, ticaret ağında alım / satım güvenliğini arttırmak adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Portal & Forum Bağlantısı: FL forum'da bulunan ticaret ağına eklenen ürünler, portalımızda ki uygun kategoride bulunan ürünler listesinde sergilenecektir. Bu sayede ilanlarınız çok daha fazla trafik almış olacak.

Gece Modu: Web sitemizin portal ve forum bölümünü kapsayacak şekilde gece modu özelliği.

Canlı Arama Özelliği: Geçici olarak devre dışı bıraktığımız portal ve forum için canlı arama özelliği.

-------------------------------------------------------------------


Projemizin geliştirilme aşamasında fikirlerinize çok ihtiyacımız var. Bu aşamada bize istek, öneri ve şikayetler sayfamızdan ulaşabilir, yada iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hepinize sonsuz teşekkürler...

V
2 yıl
Snow Arena - Türk Yapımı Eğlenceli Online PVP
< Resime gitmek için tıklayın >

Snow Arena çevrimiçi bir saklambaç oyunudur. Her mevsim kartopu savaşı yapabileceğiniz harika bir oyun. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsanız bu oyunu oynamalısınız. Şimdi oyna, oda aç ve arkadaşlarınla savaşmaya başla.

Kartopu Savaşı
Oyunda bir kardan adam karakterini yönetiyorsunuz. Oyunda sahte kardan adamlar bulunuyor. Arkadaşınız, durup hareket etmiyorsanız sizinde sahte olduğunuzu düşünebilir. Böylece ona kartopu atabilirsin! Başarıyla gizlenirseniz, oyunda birinci olabilirsiniz.

Saklambaç Modu
Bu oyunda silah yok. Bu oyunda sadece kartopu var. Ancak sınırlı sayıda kartopunuz olacak. Kartopu bittiğinde, haritanın belirli bir bölümündeki kartopu dükkanına gitmeniz ve biraz kartopu almanız gerekecektir.

Para Kazan
Para kazanmak için düşmanları öldürmek zorundasın. Her düşmanı öldürdüğünde biraz para kazanırsın. Snow Arena'da bu parayla daha fazla kartopu alabilirsiniz. Yani parası olmayanlardan üstün olabilirsin. O yüzden çok fazla kardan adamın üstesinden gelmen gerek.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Steam Profili:https://store.steampowered.com/app/1103320/Snow_Arena/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.