M

Yüzbaşı
14 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
13 yıl
Guitar Hero WT gitarı
Arkadaşlar guitar gero world tour almayı düşünüyorum ancak merak ettiğim birşey var. Şimdi bu oyunla birlikte gelen gitarı diğer guitar hero oyunlarıyla birlikte kullanabilmek mümkün mü ? O kadar para veriyoruz bari gitar diğe oyunlarla birlikte uyumlu olsun.
M
16 yıl
Account Alımı!
Şu anda account alınıyor mu??
Ben deniyorum account creation failed veriyo,deneyen var mı??Alınabiliniyor mu??
M
16 yıl
Acill!
Kızmayın da acil bi soru sormam gerekiyor, Ironx +3 üm var adamın biri bana pm den glave +6 ile takas edermisin dedi,sizce ıronx o kdr eder mi yoqsa dupe mudur glave????Lutfen diye mesajlar atmayın sdce yardım edebilckler mesaj atsın!!
M
16 yıl
Suyun içine düştüm
Bugun Doda da dts partisindeyken bi mage çekmiş gibi kendimi suyun içinde buldum daa sora buyucuye çek dediğimde ismim gözükmeden yazı çıktı adam select çek duzelir dedi sc yaptım ve bana 255 hatası nı verdi.
Bu neden olmuş olabilir????
M
16 yıl
6680 mi mpx220 mi?
İlk olarak mpx220 almayı düşünüyordum ancak daha sora 6680 i gördüm ve inceledim 6680 biraz daha cazip gibi geldi ama galiba 6680 de zil sesi olarak mp3 kullanılmıyor.
Siz hangisini önerirsiniz????
M
16 yıl
Şifre Değiştirme
Ya arkadaşlar ben şifre hatırlatma sorusunun cevabını unuttum. Şifremi deiştirme şansım var mı. Lütfen acil yardımınız gerek.
M
16 yıl
Bezoar
Bu Bezoar ne işe yarar bilen var mı?????
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.