A

Binbaşı
18 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
39 üye
Görüntülenme (?)
254 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 ay
Tobb Bilgisayar mı Bilkent Ctis mi ?
Biliyorsunuz af çıktı, ben de eski tercihimi kullanarak ikisinden birine geçmeye çalışıcam. Hangisini önerirsiniz ?
A
6 ay
2022 Öğrenci Affı
Merhabalar, ben 2016 yılında bir üniversitenin makine müh. kazandım ancak gitmedim. Daha sonra sınava girerek başka bir okulda eğitime başladım ve devam ediyorum. 2016 yılında kazandığım üniversite içinde puan tutan başka bir bölüme geçiş yapabiliyor muyum ? Mesela benim o yıl aldığım puan ile bilgisayara girebiliyorum ama mümkün müdür böyle bir durum ?
A
geçen yıl
Ankara Yazılım Kursu Tavsiyesi
Merhabalar, Ankara’da önerebileceğiniz yazılım kursu var mıdır ? Udemy, coursera, edx gibi platformlardan ders aldım ama normal kurs kadar verimli olmadı benim için. Bir süre sonra bırakmak durumunda kaldım.
A
2 yıl
edX Financial Aid
Financial aid için başvuruda bulunmak istiyorum ama 1250 kelimelik 3 tane kısım doldurmam gerekiyor. Coursera ya başvurdum ama o çok az kelime istiyordu. Bunu nasıl doldurabilirim yardımcı olacak var mıdır ?
A
2 yıl
Vdsl Hat Değerleri
Merhabalar, bu hat değerleri sıkıntı yaratır mı sizce ? 25 mbps fiber internetim var onu bırakıp vdsl ile devam etmeyi düşünüyorum ama hata mı olur bilmiyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
Turknet Port Sorunu
Merhaba, dün gece Turknet e başvurdum ben başvurumu yaparken 50 mbps alabileceğim görünüyordu. Başvurumu yaptıktan sonra bir alttaki daireye göre sorgulama yaptığımda 16 mbps sonucu çıktı. Acaba son kalan port bana mı ayrıldı ?
A
2 yıl
Samsun Turknet
Samsun’da özellikle Atakum civarında Turknet kullanan var mı ? Önerir misiniz ? Superonlinedan geçiş yapmak istiyorum.
A
2 yıl
Superonline Millenicom
Merhaba, şu an superonline 25 mbps paket kullanıyorum. 13 Nisan da taahhüt bitiyor. Millenicom sanırım superonline altyapısı kullanıyor fiberde, ben şimdi taahhüt bitimi millenicom a geçiş yaparsam mevcut altyapı ve modem değişecek mi ? Yoksa yeni modem mi almak zorundayım ? Bir de 50 mbps lik paket var mıdır millenicom da ? Teşekkürler
A
2 yıl
88 Mbps Sorunu
Paketim 100 mbps desteklemesine rağmen 88 üstüne çıkamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? Bir de Oim üzerinde hangi kısımdan destek kaydı açmalıyım ?

< Resime gitmek için tıklayın >
A
2 yıl
Turknet Modem Buluşmuyor VDSL
İnternetim olmasına rağmen teknik bilgiler kısmından baktığım zaman bağlantım yokmuş gibi görünür. Buradaki temsilci atlak bağlantı sorunu dedi onun üzerine destek kaydı açtım. Sebebi sizce ne olabilir ? Bir de dün paket yükseltme yapılmasına rağmen henüz hattıma yansımadı. Ne zaman hızım güncellenir ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.