B

Yüzbaşı
17 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 yıl
Siliniz
Siliniz.
B
7 yıl
Jiayu S3 2 GB vs Lenovo K3 note
Eşim Jiayu S3 2Gb, ben ise Lenovo K3 Note kullaniyorum. Bir arkadaş ozelden sordu nasil diye; asagidaki cevaplari verdim. Henuz rom vs kurmakla ugrasmadim. Jiayu googlesiz geldi onu kurdum, lenovo gapps la geldi rootlayip Çin ve lenovo programlarini kaldirdim.

Tam karsilastirma yapacagim ama baslangic icin mesajda arkadasa verdigim cevaplari yazayim.


Elimden geldigince kiyaslama srularini cevaplamaya calisirim."Valla 2 side iyi , ama lenovo sanki bir boy önde gibi, fakat vibeUI biraz alışma istiyor.

Jiayu daha ağır ve biraz daha kalın bir telefon, lenovo daha ince ve hafif, jiayu kamerrası bazen çok iyi cekiyor bazen sapıtıyor. Lenovo daha istikrarlı. Lenovo beyaz kapak cok güzel sedefli gibi, geldiği gibi kullanıyorum güncelleme yapmadım bazı yerleri türkçe değil , lenovo için aosp sade android romlar var denemedim ama ileride düşünüyorum.

Jiayu romu zaten sade saf androide çok yakın. Bir de lenovo da çok başarılı pil tasarruf modları var, mesela ekranı kapatınca hangi programların çalışmasına izin verdiğini
seçebildiğin bir tane var harika. Messenger, hangout a falan izin veriyorsun diğer herseyi kapatıo sadece bunlar çalışıo vs.

Kim ne derse desin Jiayunun GPS i lenovodan daha kötü...
Ama lenovoyu mesela rootlamak biraz daha zor vs.

Bir de jiayu biraz daha çok ısınıyor.

Sanki tekrar alsam lenovo alırım 2sini de.... Bunu konuya yazmıyorum bir araba dert anlatmak gerekiyor sonra ........ Başka merak ettiğin bişi olursa sor. "

Bunlara ek olarak lenovonun pili daha az gidiyor jiayuya kiyasla. Zaten biri 3000-3100 araliginda digeri 2900.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.