D

Yüzbaşı
12 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
Cevap: Microsoft Lumia 950 XL Kullananlar Kulübü | Ana Konu
surface phone çıkacak heralde yakında

büyük ihtimalle bu yıl sonu çıkar... hp elit x3 de o dö
D
11 yıl
2012 Panasonic Plazma Spekülasyonları
2012 yılında tüm tv model ve cinslerinde ciddi farklar olacağını düşünüyorum... Plazmacı olarak 2012 yılında panasonic nasıl bir yenilik sunacak plazmalarda bu konuda duyum alan arkadaşlar varmıdır ?
D
11 yıl
SONY KDL EX715 - 716 - 717 KULLANAN VARMI ?
Arkadaşlar çok acil tecrübelerinize ihtiyacım var... aranızda sony kdl ex715 yada 716 yada 717 kullanan varmı ?
D
15 yıl
DELL SATA YÜKLEME PROBLEM
MERHABA
ARKADAŞLAR DELL.SUPPORT SİTESİNDEN BİLİYORSUNUZ Kİ PROGRAMLARI YÜKLEYEBİLİYORUZ...
FAKAT SERVİCE TAG NO İLE GİRDİĞİMDE BİZİM PC İÇİN GEREKLİ TÜM PROGRAMLARI VERİYOR AMA SATA LARI YÜKLEYEMİYORUM... SANIRIM SATA DRİVER LARI DİĞERLERİ GİBİ OTOMATİK OLARAK KENDİNİ AÇIP YÜKLEMİYOR SETUP.EXE DEN BİZ YÖN GÖSTERMEMİZ GEREKİYOR AMA BUNU YAPTIĞIMDA AÇACAK GEREKLİ PROGRAM YOK DİYOR VE O GEREKLİ PROGRAMI WİNDOWS TA BULAMIYOR.


NEDEN SATA DİYORUM ÇÜNKÜ BU PC DE OLMAMASI GEREKEN PERFORMANS PROBLEMİ YAŞIYORUM VE EMİNİMKİ DRİVERLARDA Bİ SORUN VAR....
MESELA AÇILIŞ YAVAŞ VE PC NİN KABLOSUZ MODEME BAĞLANMASI İÇİN EPEY Bİ BEKLİYORUM...
D
15 yıl
Dell 1520 Harici Kamera ???
Arkadaşlar bir web cam almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bir şey var... 1520 de dahili kamera var birde harici cam taktık diyelim msn de kamera açarken hangisini açacak bir problem yaşanır mı ne biliim çakışma gibi ??
D
15 yıl
DELL 1520 HAKKINDA BİRKAÇ SORU ?
Arkadaşlar bir kaç sorum olacak :
Bilgisayarın altında pilin hemen yanındaki kapak açıldığında WLAN kartını görüyoruz onu anladık tamam ama bu kartın iki yanında da WPAN ve WWAN kartı için hazır boşluklar var . Bunlar nedir ne işe yarar ve o kartları bulup nerden takarız sizce takmalımıyız ?
D
15 yıl
Logitech bluetooth mouse...
Arkadaşlar inspiron 6000 inde kullandığım Logitech marka bluetooth mouse'u 1520 ye kurmak için cd yi taktım belirli bir süre işlem yapıyor sonrada uyarı veriyor ve touchpad in ayarları değişebilir diyor tamam demektan başka şansım olmadığı için tamam diyorum ve setup ı iptal ediyor ve kuramıyorum ..... ayrıca program vista uyumlu ne yapmam lazım ki ? Ne problemli şey bu vista ya acemi gibi kullanır oldum pc yi...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.