R

Binbaşı
12 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
12 yıl
Sürekli Kur dosyalarını yüklüyor windowsa geçmiyor...
Windows xp kur dosyalarını sorunsuz yüklüyor.
Bu yüklemeden hemen sonra bilgisayarı kapatıp tekrar windows ekranında kura devam etmesi gerekirken,tekrardan kur dosyalarını yüklemeye devam ediyor.Bir türlü windows dosyalarını yüklemeye geçmiyor.

Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekür ederim.
R
12 yıl
lütfen yardım(mini dv)...
Mini dv den pc 'ye movimaker yada ulead video maker gibi programlarla görüntü aktardığımda ham görüntünün üstünde PIC altında daWWW.JPG.COM yazıları çıkıyor ve bunları video gösteren bir programla açınca yine gözüküyor.Bu yazılardan nasıl kurtulabilirim.Yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekür ederim.
R
13 yıl
Windows Movie Maker Yardım
Windows Movie Maker da kameradan Pc'ye görüntü aktarırken görüntüyle ses senkronize olmuyor,ses arkadan geliyor.Bu durumu nasıl düzeltebilirim?Ayrıca Windows Movie Maker 'a alternatif olabilecek bir yazılım önerebilirmisiniz? Teşekürler.
R
14 yıl
google yazıyorum başka yer açılıyor!
arkadaşlar işyeri bilgisayarında muhtemelen birisi yanlışlıkla ayarladı sayfaya (explorer boşluğuna) google yada yahoo gibi arama motorunu yazdığımızda direkt olarak sayfayı ssk.gov.tr olarak açıyor.başlangıç sayfası olarak atanmıştır diye araçlardan internet seçeneklerine baktım
giriş sayfası olarak atanmamış,ben de giriş sayfasını google yaptım ama yine explorer da boş sayfa açınca direk ssk.gov.tr çıkıyor.geçmişi tanımlamaları herşeyi sildim hatta ssk.gov.tr yi yasakladım ama kurtulamadım.arama motoru harcınde adrese başka birşey yazınca problem yok,ilğinç geldi bana, olayın neden kaynakladığını bilen varsa lütfen anlatsın.
R
15 yıl
isobuster nasıl kullanılır?
bu isobuster olayının mantığını bulamadım indirdiğim rar dosyasından bu iso dosyası çıktı.ben de bunu nero ile cd kayıt ettim ve cd room dan çalıştırmayı denedim.fakat olmadı.bu iso dosyasını nasıl çalıştırabilirim?

teşekürler.

not:yanlış ye açmış isem özür dilerim.

< Resime gitmek için tıklayın >
R
15 yıl
bunu da kaldır
o kendini biliyor.
R
15 yıl
help! help!
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Küçük Nakliye Gemisi
Hafif Avci
Agir Avci
Casus Sondasi
Solar Uydu
Roketatar
Hafif Lazer Topu

şekillerden de görülebileceği gibi
yukarıdakilerin hiçbirini üretime başla dememe ragmen
üretemiyorum.
nedeni ne olabilir?

teşekürler
R
15 yıl
google yardım
google ın arama çubuğuna yazdığımız şeylerin kayıtları tutuluyordu.yani eski bir aradığımız şeyin ilk harfini yazdığımızda liste çıkıyordu.bu arama kaydı nasıl aktifleştirilip pasifleştirilebilinir.

< Resime gitmek için tıklayın >

teşekürler
R
15 yıl
MOVED: google yardım
R
15 yıl
benzin fiyatini indir!!!!!!!
dolar nerdeyse yüzyılın en kötü rakamlarında
ama ne yazık ki akaryakıtta adamlar indirim
yapmıyor.bunlar petrolu degiş-tokuşla alıyorlar
heralde.

indir şunun fiyatını kardeşim.hadi!
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.