N

Onbaşı
03 Ağustos 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
6 yıl
HANGİ ÜNİVERSİTE
arkadaşlar yatay geçişle inşaat okumak istiyorum ve 4 5 üniversite arasında kararsızım. Eğitimi kaliteli olacak.hocalar sıkıntılı olmayacak.öyle herkesi bırakmayacak. Yani bölümde sınıf geçmenin çok zor olmamasını istiyorum. Üniversiteler ;
Dumlupınar
Sakarya
Atatürk
Selçuk 2.öğretim
Karadeniz teknik
N
7 yıl
GÜNCEL WHATSAPP GRUBU
arkadaşlar her türlü seviyeli sohbetin olacağı bir grup. Katılmak isteyenler istedikleri gibi ulaşabilirler.pm de olabilir.burdan ekle de yazabilirler..
N
8 yıl
3.Dünya. Savaşı
Sizce çıkar mi?
Çıkarsa nedeni ne olur.Savaşın sonunda yeni düzen nasıl olur?hangi ülkeler neler kazanır? Hangi ulkeler neler kaybeder?
N
8 yıl
Kuzey Afrika daki Türkler
Bundan önce Selahaddin Eyyübi nin kökeni tartişan programda bir tarihçi Selahaddin in torunlari falan Misir a gittiğinde tamamen Türkleşmiştir falan dedi.ben de o zamanlar Türk nere misir nere dedim.mesela fakülteye de misir dan gelen Türkçe bilen Türk olduğunu iddia eden biri gelmiş.biraz netten baktim bugun misir, fas libya,cezayir,tunus sayilari on milyonlari bulan Türk nüfusundan bahsediliyor.Hicbiri Türkçe bilmiyormuş ama Türklüğünü unutmayanlar da varmis
N
8 yıl
Diyarbakir Ak parti mv konuşması
Diyarbakır ak parti mv Galip Ensarioğlu cnntürk te karakollarla ilgili biz yeni karakol inşa etmedik olanlari yeniledik diyor.ve 66 tane karakolu da tamamen kapattik diyor.32 tane de ileriki zamanlarda kapatacağiz diyor.ve bölgeden halk da kaç defa itiraz etti bu duruma.defalarca dilekçe verdiler kapanmasin diye biz yine de kapattik diyor.
bunlari da övünerek anlatiyor.bari bütün asker ve polisi çek de onu da övünerek anlat pkk sorununu çözdük diye.daha neler neler göreceğiz.bu iyi günlere benziyor..
N
8 yıl
silinsin
..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.