D

Yüzbaşı
31 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
geçen ay
Modem Dahil en ucuz sınırsız internet ?
İzmir/buca için modem dahil fiyat olarak (modem almak istemiyorum fiyatları çok yüksek) bildiğiniz en iyi internet sağlayıcısı hangisi ? türknete baktım 100 tl aylık sınırsız güzel fakat modem almam gerekiyor ve türkneitn modemi 700 tl pahalı geldi epey o yüzden. başka öneriniz var mı ?
D
7 ay
navigasyon aleti önerisi
arabada kullanmak için navigasyon aleti lazım. telefondan bakmaktansa sürekli arabada duracak sabit bir alet alayım dedim. iki tane kafa takılan nokta var şarj işi nasıl olur bu aletlerin ve internet olmadan çalışıyorlar mı? kullanıp beğendiği model olan varsa söyelrse sevinirim
D
9 ay
pc için alarm programı ?
5 dk da bir laptoba bakmak gerekiyor unutuyorum bunun için program bilen var mı ? alarm gibi benim ayarladığım süre aralığında 5 dk da bir ötecek
D
10 ay
gece uyurken ingilizce hikaye dinlemek
arkadaşlar merhaba, gece uyduğumuz sürece 7-8 saat boyunca ingilizce bir şeyler dinlesek faydası olur mu sizce ? zihnimizin ingilizceye maruz kalması fayda sağlarmış gibi geliyor bana bilimsel bir açıklama falan bulamadım ama.
D
2 yıl
ticareti açık hesap lazım ?
ticareti açık hesap satan veya vermek isteyen var mı ?
D
2 yıl
LoR türkçe dil dosyası olan var mı ?
bu oyun fazla tutulmadı riot games de hala dili türkçe yapmadı, güncelleme geldi ve türkçe dil dosyası da gitti elinde türkçe dil dosyası olan varsa paylaşabilir mi ?
D
2 yıl
mondial 150 mh drift alınır mı ?
bütçem 4500 tl falan mh drift 150 almayı düşünüyorum yada yamaha ybr 2012 model 40 bin km de falan sizce nasıl bir tercih yapmalıyım ? mh drift 150 liklerde 2017 model 7-8 bin km liler var benim bütçemde olan.
D
2 yıl
instagram nasıl kullanılır ?
yıllardır kullanmadığım bir hesabım vardı hiç resim falan yoktu ,3-4 gün önce kafam kızdı yeni hesap açtım 50 tane de foto yükledim içine ama hiç arkadaşım falan yok milleti takip ediyorum geri dönmüyorlar falan nasıl yapılıyor bu işler ? nasıl paylaşımlar yapmak gerekiyor instagramda.
D
2 yıl
max 8 bin tl araba önerisi ?
arabalardan pek anlamıyorum günde 20 km yol ypaıcam bide ayda bir 250 km yol yapıcam .bu işlerimi görecek bir araç alabilir miyim bu paraya ? araç tavsiye verir misiniz ? sürekli arıza verip beni sanayiden çıakrtmaz mı bu paraya alınacak bir araba ?
D
3 yıl
saatlik 5 lira çok mu az ?
kafenin birinde baristalık yapıyorum. çok büyük bir yer değil bulaşıklara da ben bakıyorum saatlik 5 lira veriyorlar sizce değer mi bu ücrete başka çalışan varsa kaç tl alıyor barista olarak ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.