I

Yarbay
25 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
68 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
3 yıl
Twitter a girebiliyormusunuz?
Girebiliyormusunuz?
I
4 yıl
Çatıya mikrotik anten takıp nasıl internet kullanırız?
Esselamualeyküm, yerel firmaların enteresan fiyat ve servis politikaları var, velhasıl bende bu mikrotik sxt lite5 gibi bir anteni kendim kurup bu firmalardan sadece internet erişimi isteyecem. Basitçe bu işi ben nasıl yaparım abiler? Allah rağzı olsun.
I
5 yıl
RESİMDEKİ PARÇA YERİNE NE KOYABİLİRİZ?
RESİMDEKİ PARÇA kutupsuz kondansatör 1u275v arızalı olduğunu nasil anlariz?aynısından bulamadım YERİNE NE KOYABİLİRİZ?
< Resime gitmek için tıklayın >
I
6 yıl
Black&Dacker Şarjlı matkap şarj ünitesi tamiri hk.
Esselamualeyküm. EGBL108 model şarjlı matkabın adaptörü yere düştü,sonrasında şarj etmedi. adaptörün içini açtık ve sarı renkli trafonun bobin telleriyle birlikte yerinden söküldüğünü gördük.tamircilere sorduk ama o trafodan bulamazsın dediler. bizde normal 12v. bir adaptör bağladık. ilk başta şarj eder gibi yeşil ışık yansada sonradan kırmızıya arıza moduna geçiyor. orjinal adaptörünün üzerinde 4-12v yazıyordu,bizim taktığımız düz 12v. orjinal adaptörü 110tl imiş. bu işi nasıl halledebiliriz teşekkürler.
I
6 yıl
PensAmpermetre ölçümü normalmi?
Esselamu aleyküm.Fotograftaki boşta ölçüm normalmi?
< Resime gitmek için tıklayın >
I
6 yıl
h05v2v2-f bu kablodan nerede bulurum?
Esselamualeyküm. Çamaşı Kurutma makinesinde kullanılan kablonun üzerinde h05v2v2-f bu kod yazıyor ve uzatmam gerekiyor.Bu kablodan nerede satılır.Elektrikçilere sordum koddan felan anlayamıyorlar.İnternetten baktım üreticiler 5 metre satmıyorlar.Bi yardımcı olun İnşaallah.
I
6 yıl
Tek Faz 2 Daire
Esselamualeyküm.Kaçak akım sigortası takalım dedik sorular meydana geldi,hakkınızı helal edin.Direkten evimize bir faz bir nötr kablo geliyor. Ev iki katlı iki ayrı hane 2 ayrı sayaç var bir hattı bu iki ev kullanıyor. Nasıl bir kaçak akım(mono/tri faz) kullanmalıyız?Örnek bağlantı hakkında bilgi vermenizi rica ederim.Allah rağzı olsun.
I
7 yıl
Oto. Benzin pompasi kac Amper cekiyor?
3.5bar basan bir Benzin pompasi kac Amper cekiyor?
I
7 yıl
Bu sema ne demek istiyor?
Bu sema ne demek istiyor acaba?
< Resime gitmek için tıklayın >
I
7 yıl
Benzin otomatiği yandı.Alev alma olasiligi var mi?Yerine ne konabilir?
Dacia Solenza arac.Depoda benzin kalmamis bir kac denemenin ardindan direk gazda calistirdim.benzin almaya gidince depodan gelen duman ve pis koku geldi.depoyu ve pompayi soktum.Pompa motoru komur gibi olmus ve kablolari ve o bolge plastigi erimis.
1-Bu durumda benzin alev alirmi?
2-Depo disina duran pompa taksak hem bu gibi tehlikeleri onlemek,daha guvenli ve daha ekonomik olmasi acisindan daha iyi degilmi.Varolan pompa ve samandira sisteminin yenisi 500tl civari.
3- 3.5bar basincli depo disi hangi pompayi onerirsiniz?

Allah ragzi olsun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.