C

Yüzbaşı
25 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
6 yıl
5win 5lose
Plat3 bitirdim sezonu. 3sezondur oldugu gibi 5w 5l yaptim. Silver baslicagimi dusuyodum ama altin1 basladim. Hepimize hayirli olsun
C
6 yıl
Sinirsiz internet paketi
Mobil icin sinirsiz internet paketi var mi?
C
6 yıl
Kulaklik onerisi.
4s kullaniyorum kaliteli ses veren ve kolay bozulmayan kulak ici kulaklik ariyorum. Orj kulakligim var ama kullanamiyorum onu hem disari ses veriyor hem de bi sure sonra kulagimi acitiyor. Butcem en fazla 60-70 tl.
C
6 yıl
Takaslik lol hesabi
Sezonu plat bitirmis(suan plat3) full hero 140-150 kostumlu. 20 run sayfali lol hesabim var. ise yaracacak tum runler var. 20k kadar ip var icinde. Bu hesaba denk coc hesabi ariyorum. Ios kullaniyorum pmlere acigim .
C
6 yıl
Duygusal film
Boyle aglamaktan goz sisirecek film ariyorum.
C
6 yıl
Romanya'da universite
Okuyan var mi? Diger avrupa ulkelerine gire cok uygun. Ve hem ingilizce hem kendi dillerinde egitim veriyorlar. Ben de gitmek istiyorum.
C
6 yıl
İtalya'da okumak-yaşamak
İtalyada üniversite okuyan ya da orada yaşayan var mı?
C
6 yıl
Şifre yanlış girildiğinde foto çekecek uyg.
Var mı? Jb yok.
C
7 yıl
Sms gönderemiyorum.
İphone 4s kullanıyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Sms alıyorum ama gönderemiyorum. Bakiyemde tl yok ama sms paketim var. Ayrıca 7000 gibi ücretsiz mesaj gönderilebilen yerlere de mesaj gönderemiyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
C
7 yıl
Bir oyun vardı
Bir kaç gün önce bi oyun videosu izlemiştirm adını hatırlamıyorum. Bi karakteri canlandırıyoruz zıplayarak ilerliyor bu karakter. Bi kuleye tırmanıyoruz engeller var eğer onlara takılırsak aşağı düşyoruz. Kulenin tepesine vardığımızda bölüm bitiyor.
Ayrıca 4s kullanıyorum tavsiye ettiğiniz fps rpg oyunu varsa indirebilirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.