S

Yüzbaşı
22 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
82 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
Kablolu LAN bağlantısında Sorun Yardım
Öncelikle iyi geceler DH sakinleri,
Birkaç gün önce başlayan sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. 2 tane LAN kablom var . Birini PS4 için birini masaüstü PC için kullanmaktayım. Kabloların ikisinde de modeme taktığım zaman birkaç saniye ışık yanıyor sönüyor ve tekrar yanıyor internet bağlantısı alamıyorum. Modemdeki LAN çıkışlarının (4 tane) hepsine tak çıkar yaparak internete bağlanana kadar bütün çıkışları deniyorum. Bu uğraş sonucu (5-10 dk) internet geliyor PS4 içinde PC içinde. Ancak ne zaman modemi kapatıp tekrar açsam ve ya da modem açık bir süre sorunsuz kullanırken 2 cihazıda bir gün açtığımda LAN bağlantılarından yine internet alamıyorum daha doğrusu almak için baya uğraşmam gerekiyor. Sorun kablo ya da modem diye düşünürken bir tane dizüstü bilgisayarım var onunla da deneyeyim dedim. Wi-fi sini kapatıp 2 kabloyıda tek tek denediğimde her seferinde modeme taktığım an internete bağlandı. Yani sonuç olarak kafam iyice karıştı sorun modemde mi kablolarda mı PS yoksa PC de mi ? Konunun uzmanı arkadaşlardan görüş ve yardım bekliyorum.Superonline kullanıcısıyım modemim ZTE ZXHN H267A.
S
4 yıl
Kablolu Bağlantı(LAN) Bağlantısında Sıkıntı Yardım
Öncelikle iyi geceler DH sakinleri,
Birkaç gün önce başlayan sıkıntımdan bahsetmek istiyorum. 2 tane LAN kablom var . Birini PS4 için birini masaüstü PC için kullanmaktayım. Kabloların ikisinde de modeme taktığım zaman birkaç saniye ışık yanıyor sönüyor ve tekrar yanıyor internet bağlantısı alamıyorum. Modemdeki LAN çıkışlarının (4 tane) hepsine tak çıkar yaparak internete bağlanana kadar bütün çıkışları deniyorum. Bu uğraş sonucu (5-10 dk) internet geliyor PS4 içinde PC içinde. Ancak ne zaman modemi kapatıp tekrar açsam ve ya da modem açık bir süre sorunsuz kullanırken 2 cihazıda bir gün açtığımda LAN bağlantılarından yine internet alamıyorum daha doğrusu almak için baya uğraşmam gerekiyor. Sorun kablo ya da modem diye düşünürken bir tane dizüstü bilgisayarım var onunla da deneyeyim dedim. Wi-fi sini kapatıp 2 kabloyıda tek tek denediğimde her seferinde modeme taktığım an internete bağlandı. Yani sonuç olarak kafam iyice karıştı sorun modemde mi kablolarda mı PS yoksa PC de mi ? Konunun uzmanı arkadaşlardan görüş ve yardım bekliyorum.Edit: Superonline kullanıcısıyım modemim ZTE ZXHN H267A
S
5 yıl
LG 25UM58 PİKSEL PROBLEMİ YARDIM!!!!!!!
Arkadaşlar amazondan aldığım LG 25UM58 modelli monitörde özellikle siyah renkte görülen mavimsi bir bölge oluşuyor. Siyah dışındaki renklerde fark edilmiyor. Bunun dışında ölü piksel gibi herhangi bir sıkıntısı yok. Bu konulardan anlamadığım için bu bir sorun mudur, ismi nedir bilemedim ancak biraz moralimi bozdu yaşadığım bu durum. Sizlerden yardım ve destek bekliyorum. İyi forumlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
İtunes Müzik Satın Alma YARDIM
Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım onu bilemiyorum ancak hatamız varsa affola.
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sevdiğim şarkıları itunesdan almaya başladım (Albüm olarak değil tek tek). Şarkılar iniyor, telefonumda kullanabiliyorum lakin 2 gün geçmesine rağmen store a girdiğim sanal karttan henüz hiç para çekilmedi Sistemin işleyişini de çok bilmiyorum Sürpriz bir fatura gelecek diyede korkuyorum ufaktan. Bilgili arkadaşları konuya bekliyorum.
S
6 yıl
İtunes Müzik Satın Alma Bug
Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım onu bilemiyorum ancak hatamız varsa affola.
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi sevdiğim şarkıları itunesdan almaya başladım (Albüm olarak değil tek tek). Şarkılar iniyor, telefonumda kullanabiliyorum lakin 2 gün geçmesine rağmen store a girdiğim sanal karttan henüz hiç para çekilmedi Sistemin işleyişini de çok bilmiyorum Sürpriz bir fatura gelecek diyede korkuyorum ufaktan. Bilgili arkadaşları konuya bekliyorum.
S
8 yıl
İsmini Hatırlayamadığım Film
Başlıkta belirttiğ gibi küçükken izlemiş olduğum şuan korkumu yenmek icin aradığım filmin konusundan bahsediyorum. Bir genc grup gezi gibi birseyle bir otele geliyorlar. Otelde biraz kaldiktan sonra sahipleri oteli kitliyor. Bir adam gençleri avlayıp gözlerini çıkarıp kavanozlara koyuyor. En çok asansörde avladıgını hatırlıyorum. En son bi kız kurtuluyordu yanlış hatırlamıyorsam yardım lütfen
S
8 yıl
Yunan Mitolojisiyle İlgili Film A
İyi Akşamlar DH Sakinleri
Şuana kadar izlediğim mitoloji filmleri bir kahramanın hayatını anlatıyordu. Daha çok insanların mitolojik varlıklara karşı savaştığı filmler arıyorum. İnsan orduları vs mitolojik yaratıklar gibi. Önerilerinizi bekliyorum.
S
8 yıl
Lenovo Yoga Tab 3 6.0 Güncelleme Acil Yardım
İyi Günler arkadaşlar. Lenovo Yoga Tab 3 model lolipop 5.1 yüklü bir tabletim bulunmakta fakat yazılımından ötürü çok büyük sıkıntılıları var. Resmi bir 6.0 yazılım gelmesede ben bu tablete 6.0 yüklemek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim ?
S
8 yıl
JBL Flip 3
İyi akşamlar beyler. Evde ve arkadaş ortamında kullanabilmek amacıyla bir hoparlör arıyorum. Bugun biraz araştırdım ve gözüme jbl flip 3 çarptı. Bu ses sistemleri konusunda çok tecrübe sahibi deģilim malesef. Jbl iyi bir markamıdır ? Söylediğim model beni tatmin eder mi ? Vereceğim paraya daha kaliteli birseyler bulabilirmiyim ? Yardımlarınızı bekliyorum.
S
8 yıl
Renklerle alakalı ilginç sorunum
Küçükken bana gösterilen renkleri çok alakasız renklere benzetirmişim. O zaman renkleri bilmiyor diye geçiştirmiş ailem şimdi orta yaşlara geldim hala bu sorunum devam ediyor. Acaba renk körümüyüm diye düşündüm ve 2 farklı doktora gittim. İşin garibi bu renk körlüğü testlerindeki hiçbir sayıyı göremiyor oluşum. Mesela internettede baktım doktorda aynısı söyledi renk körü şunu görür, normal insan şunu görür diye fakat ben o testlerin hiçbirinde bir sayı göremiyorum. Doktorlar teşhis koyamadı bana. Beyinin renk algılayan bölümünün normal bir insandan farklı olabileceğini söyledi bir tane doktor. Daha önce böyle bir sıkıntıyla karşılaşan oldumu acaba? biraz garip hissetmeye başladım artık. Neyse ismini bilmek istiyorum sorunumun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.