R

Binbaşı
19 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
5 gün
yorumları alayım
değerli forum dostlarım yanlış olmasın sanırsam 2012 den beri bu forumun içindeyim.. yıllarca sizi bir aile olarak gördüm.. şimdi değerli arkadaşlarım bir şarkı çıkarttım sizinde değerli yorumlarınızı alayım.. hem banada izlenme konusunda destek olmuş olursunuz.
https://www.youtube.com/watch?v=UPjUcXTSym0&feature=youtu.be
R
2 ay
Bıktım lan !
İnsanlardan da forumdan da ülkeden de internetten de kendimden de parasızlıktan da karısızlıktan da mutsuzluktan da hayattan da şarkılardan da filmerden de herşeyden bıktım muğaagoyiğğm yeter lan bi dick te doğru gitsin artık.. bi şeyde istediğim gibi olsun be neymiş arkadaş bu ya herkes kendini bi b@k sanıyor. 1 kitap yazan prof dr hocada kendini bi b@k sanıyor 1 şarkı çıkartıp g@tunu başını sallayanda kendini bi b@k sanıyor baba parası yiyende kendini bi b@k sanıyor iki tane aç erkeğin baktığı kadın da kendini bi b@k sanıyor insanlar kendilerini hep bi b@k sanıyor kendini bi b@k sananların en kısa sürede ölmesi dileğiyle.. nerde kalmış bu mütevazilik nerde kalmış bu saygı nerde kalmış anlayış ve hoşgörü.. Kimse kimsenin hayatını diğerininkini etkilemediği sürece eleştiremez a@k bu hayatında bi sonu var lan.. yeter lan ne olursa olsun insanların kalbini kırmaya değmez lan herşey düğüm oldu kim çözecek bu düğümü he! he! he! bütün insanlığın hakettiği tek şey var oda ölmek... Neyse bana bi 70 lik göndersin biriside kısa süreliğine unutayım bişeyleri
R
2 ay
Work and Travel
Evet dostlar. Bu konu hakkında bilgi almak için burdayım. İnternetten araştırma yaptım. Sonra düşündüm de belki bizim forumumuzda bu konuya hakim bireyler, bunu deneyimlemiş kişiler vardır. En başından bu konu hakkında bilgisi olanlar bilgilendirme yapabilirler mi ? Maliyetleri hakkında yada bilinen bilinmeyen tarafları hakkında bilgilenmek istiyorum. Lisans öğrencisiyim, son sınıfım. Dil ve edebiyat bölümündeyim.
R
3 ay
Analog sayaç bağlama
https://www.kalyoncutarimmarket.com/urun/balya-sayaci-saat-compass merhaba arkadaşlar, bunu balya makineme bağlamak istiyorum. Bağlantısı nasıl yapılır anlatabilirmisiniz ?
R
4 ay
LM317T direnç kullanımı
Merhabalar... Lm317t, 10k pot ve 2k direnç kullanarak Pc psu ile ayarlı bir çıkış yaptım. Çalışıyor lakin istediğim kadar performanslı değil. 1.5 amper çekemiyorum. Pot dışında hiç direnç kullanmasam lm317 zarar görür mü ? Yada ne olabilir ? Şimdiden teşekkürler
R
8 ay
Katarakt ameliyatı olmuşlara bir kaç sorum olucak
Varsa ameliyat olan birisi, yazarsa kendisine ulaşırım
R
8 ay
Göz doktoru olan varmı ?
Varmı arkadaşlar
R
8 ay
Göz doktoru olan birisi varmı ?
Arkadaşlar merhaba göz doktoru olan birisi var ise bir kaç sorum olucak
R
geçen yıl
nasıl söylemişim ey dh ?
https://www.youtube.com/watch?v=s5Dg6aCg7Vc&feature=youtu.be

Güzel yorumlarınız çok değerlidir, nakaratı bi dinleyin çok mu bağırmışım ?
R
geçen yıl
benim eserim
https://www.youtube.com/watch?v=BqAN5iwgLhA tadına bir bakıp yorumlasanız çok güzel olur
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.