0

Yarbay
11 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
425 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
0
4 hafta
BMW Ekran ve Direksiyon Hırsızlığı Furyası
Önceden sadece hayalet ekran çalarken artık ortadaki ekranı ve direksiyonuda çalar olmuşlar. Bu haberdeki aracın direksiyonu ise çalamamışlar ama yamultmuşlar.

BMW'lerin parçaları bu kadar kolay mı çıkıyor ? Tüm BMW modelleri tehlikede mi yoksa sadece belli bir modele mi soyuyorlar?

Birde bildiğim kadarıyla Seat ve Porschelarda farları çalıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKHpwKBQtX0
0
8 ay
Turkcell 7 GB + 3 GB SOSYAL TOPLAM 10 GB ve 1000 DK - 87 TL
1.000 dk ve 7 GB net 87 TL. Vodafone ve Telekom fiyatında Turkcell tarifesi. 10 gün sonra bitiyor. Sadece yeni abonelere ve faturalıya geçenlere.https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-10-gb
0
8 ay
Turkcell 7 GB + 3 GB SOSYAL TOPLAM 10 GB ve 1000 DK - 87 TL
1.000 dk ve 7 GB net 87 TL. Vodafone ve Telekom fiyatında Turkcell tarifesi. 10 gün sonra bitiyor. Sadece yeni abonelere ve faturalıya geçenlere.

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/yeni-musteri-paketleri/super-10-gb
0
8 ay
Baz İstasyonlarının Üstünde Neden Firma Logosu veya Reklamı yok ?
Bir yasak falan mı var bununla ilgili ? Her operatör kendi bazının üstüne firma logosunu koyup reklamını yapsa ve etraftan bakanda hangi operatörün istasyonu olduğunu anlasa güzel olmaz mıydı ?
0
geçen yıl
NetGSM Yine Olmadı
Mart ayında hizmete giriyoruz diye haberlere çıkmışlardı ama Nisan'ın ilk haftası geçti hala bir şey yok.
0
2 yıl
Türk Telekom Şebeke İçi 21:00-09:00 Saatleri Arası Sınırsız Dakika 10 ₺
Gece yazıp 4545’e SMS atın.
0
2 yıl
Türk Telekom Her Yöne Aylık 500 Dakika 7 TL
444 1 444'ü telefonunuzdan arayın sesli menüden ses paketleri kısmını tuşlayın zaten bulursunuz. Aylık 500 dakikayı 7 liraya alabilirsiniz.
0
2 yıl
Türk Telekom'da Rahat ve Simple Tarzı Tarife Var mı ?
İstiyorum ki paket alınca fatura yazsın almayınca kullanım yapılamasın. İnternete vs girilemesin. Var mı böyle tarife veya paket ?
0
2 yıl
Telekom Yeni Numara Taşımada Faturalıya Geçiş Süresi
Faturasız olarak taşıdım çünkü faturalıya geçiş için güzel bir tarife vardı. Hemen faturalı tarifeye geçebilir miyim yoksa bekleme süresi var mı ? Mesala Vodafone'da 1 ay boyunca faturasız bir tarife kullanmanız gerekli diyordu.
0
2 yıl
Vodafone Hattımdan Promosyon Adı Altında Bakiye Düşüyor
Aklına esince böyle ufak ufak tutarlar düşüyor. Hiç bir bildirim gelmiyor. Hat kullanım detaylarına bakınca görebiliyorum. Müşteri hizmetlerine şikayet ettim bakalım ne diyecekler. Böyle böyle 30 lirayı hiç ettiler.
---

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.