B

Yüzbaşı
11 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
201 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
B
5 ay
Konu aişin
Çözüldü konu silinebilir
B
geçen yıl
Dekorasyon ve Mobilya Adına Her şey Tarafımızdan İmal Edilir
B
geçen yıl
360 S7 Vacuum Mop Pro Alanlar Kulübü
Merhaba arkadaşlar . Hepsiburada da 3 bin lirayı görünce çoğu arkadaşımız bu ürüne yöneldi . Şuan ürün kalkmış . Kargo süreci biraz uzun . Kargo süreci gelene kadar veya sonrasına buradan irtibatta olabiliriz . Şimdiden herkese hayırlı olsun .
B
geçen yıl
BİNA DIŞ CEPHE MANTOLAMASI HAKKINDA
Arkadaşlar merhabalar . Bir kaç sorum olacak , uzman arkadaşlar cevaplarsa çok memnun olurum . 4 katlı bir binamız mevcut . Dış cephesinde btp mozaik ( Uğur taşı ) mevcut . Biz bunu söktürüp 5 cm mantolama yaptırmak istiyoruz . Araştırdığımda karbonlu eps iyi deniliyor . Gelelim soruma . Bizim binamız eski , 99 depremi öncesi yapılmış bina. Biz binaya daha fazla ağırlık vermemek adına btb yi söküp mantolama yaptırmak istiyoruz. Ancak bir kaç yer ile görüştüm, kolayına geldikleri için midir bilinmez direk üstüne yapalım. Bunun binaya pek bi ağırlığı olmaz , zaten btbyi sökmek zor çok maliyetli ve zahmetlidir dendi . Hatta sökerken binaya zarar verileceğinden vs bahsedildi. Tam ikna olmadık ailem inatla söktürelim istiyor. Sizce söktürmeli miyiz ?
Bir diğer sorum hangi marka yaptıralım . Gelen arkadaşlar genelde baumit diye bir marka öneriyorlar . Sizce bu marka nasıldır ?
Şimdiden cevaplar İçin teşekkürler.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
geçen yıl
Milenicom İptal Edemiyorum
Arkadaşlar merhaba. Milenicom kullanıxısıyım türknete geçeceğim . Milenicom müşteri hizmetlerini arıyorum ancak ulaşamıyorum. Bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi ben milenicomu iptal mi edeyim yoksa direk taşıma mi yaptırayım. Eğer türknete direk geçiş sağlarsam milenicomun getirdiği modem ne olacak ? İptal ettirmek istesem kimseye ulaşamıyorum. Ne saçma bir firma anlamadım.
B
geçen yıl
Türknete üye olacağım Referans Lazım
Varolan bir üyeden referans için kod lazım. Hem siz hem ben 1 ay bedava kazanacağız.
B
geçen yıl
Milenicomdan Nasıl Ayrılacağız
Arkadaşlar Millenicomun 1.5 senedir üyesiyim. 69+9 TL ye üye olmuştum . Son fatura ile 89+9 TL olduğunu gördüm . Herhangi bir bildirim yapılan bu zamlardan dolayı soğudum ve başka bir firmaya geçeceğim . Ancak milenicomda muhattap bulamıyorum . Nasıl kurtulacağız bu firmadan ? Hiç bir türlü yardımcı olan yok .
B
2 yıl
Ankara Ekspertiz Tavsiyesi 2020
Merhabalar . Pazartesi Ankara’ya araç almaya gideceğim . Çankaya taraflarında önerebileceğiniz sağlam ekspertiz firması var mı ? OTORAPOR Balgat ile görüştüm Gold paket 450 dendi . Başka bir yere sormadım . Siz ne tavsiye edersiniz ?
B
2 yıl
Ankarada 1-2 aylık konaklama yapılacak uygun yer
Merhaba dostlar . Birader Balgat a atandı . 2 ay kendi idare edecek daha sonra ailesini taşıyacak. İlk etapta bize minimum 1 ay maks 2 ay kalınacak otel , pansiyon vs lazım . Bildiğiniz güzel ve uygun f/p yerleri mevcut mu ? Şimdiden teşekkürler .
B
2 yıl
Maske Siparişi Gelmeyenler
Arkadaşlar ilk gün sipariş verdim , sonrasında bir kaç kez daha verdim . Kaç gün oldu ne gelen var ne giden. Hanımdan da sipariş verdim ona da gelmedi . Yaş 28 - İstanbul
Şuan maske falan kalmadı evde , artık kendimiz üreteceğiz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.