T

Yarbay
23 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 yıl
Müşteri Takip Programı Tavsiyesi Lütfen
Arkadaşlar kendi bireysel ofisimde kullanacağım, ücretsiz ya da ucuz yollu bir CRM programına ihtiyacım var. Oraya müşteri ziyaretlerimin, yazışmalarımın detaylarını gireyim, toplantı notları ekleyebileyim, hatırlatıcı alarm kurabileyim ve uzaktan takip yapabileyim. Bu doğrultuda tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum. Bana özel program yazarım diyen arkadaşlarla da görüşebilirim.
T
3 yıl
Kapılardaki ufak tefek gamzeleri nerede düzelttirebilirim? Autoking yapamayız boyarız dedi.
Merhaba arkadaşlar, aracımda 6-7 adet ofak çapta göçükler var. Genelide hep park esnasında araçların kapı çarpmalarından kaynaklı. Yalnız araç koyu renk olunca bunlar çok gözüme batıyor. Autoking e gösterdim çektiremeyiz ama boyarız dedi, o zaman da minionarım dışına çıkıyor ve boyatmak istemiyorum. Cepten ufak bedellere düzelttirebilecek yer tavsiyesinde bulunabilirmisiniz? Yer İstanbul
T
5 yıl
Peugeot 508 Active Tr aracım satılıktır.
T
5 yıl
Aracı 2.el taşıt kredisiyle satmak ne kadar güvenilir?
Aracıma bir talip çıktı bu hafta, yalnız arkadaşlar kredili olarak şirkete alacağız dediler. Ruhsat fotokopisiyle falan krediyi çıkardık ama sonra banka görevlisi satışı yapın sonra gelin parayı çözelim dedi. Bende para almadan satış vermeyi risk gördüğümden vazgeçtim. Sonra kendi bankacıma da sorduğumda prosedür bu şekilde dedi. Bu işin suistimali yok mu dediğimde aslında vardır biraz güvene dayalıdır dedi. Bu konu hakkında siz ne diyorsunuz? Ben mi gereksiz işgillendim.
T
5 yıl
Mazda Çıldırdı.
Mazda'yı çok severim. Hatta geçmişte 2 mazda eskitmiş biri olarak dün son fiyatları görünce şok oldum. MAzda 3 dizel otomatik full, deri koltuk ile birlikte 140bin tl demişler. Bu aracı kim gider alır çok merak ediyorum. Artık araç başı 50-60bin kar etmeyi falan düşünüyorlar herhalde.
T
5 yıl
Sinmiş sigara kokusundan nasıl kurturulur?
İkinci el araç aldık. Araç genel anlamda çok temiz ama sahibi çok sigara içmiş leş gibi kokuyor. Koltukları sildik, 3 gün kapılar açık durdu, kokular fısfıslar banamısın demedi. Bunun yöntemi varmıdır?
T
5 yıl
Zenfone 2 den sonra Venus 5570
Iphone mu alsam derken komple dönüş yaptım. Dışarıya paraları gönderip müsriflik yapmanın anlamı yok artık dedim. Birazda yerliye destek olup çok para da vermemek adına venus 5570 nasıldır. Problemli bir telefonmudur? Oyun oynamam, mail navigasyon gibi günlük işlerimi görsün yeter. Özellikle bu son olaylardan sonra artık olabildiğince daha milliyetçi davranmak gerektiğini düşünür oldum. Varsın en mükemmeli olmasın işimi görsün yeter.
T
5 yıl
Zenfone 2 satıp Venus 5570 almak mantıklı mı?
Bir yıldan fazladır zenfone 2 kullanıyorum ve memnunumda açıkçası. Yalnız venüs 5570 alsam sıkıntı yaşarmıyım.Iphone 6s mi alsam derken artık kararımı değiştirdim. Hem bu kadar müsrif olmaya gerek yok diyorum hemde yerli üretime de şans verip gelişmesine katkıda bulunmak isterim. Alacağım telefonun kendi seviyesinde en mükemmel olmasına gerek yok. Günlük mail navigasyon vs işlerimi görsün yeter. Sadece soracağım problemlimidir?
T
5 yıl
Araçta değişen olması çok kötü birşey mi?
Aracımda zamanında sürtmeden kaynaklı sol üç parçada kaporta eziği olmuştu. O zaman için yetkili serviste yapıldı ve çamurluk ve 2 kapı sacı değişti ki sanayide çok kolay düzeltilip boyanabilirdi.Bugün aracı satışa çıkarınca 2.sınıf vatandaş muamelesi gördüm ve durumun ehemmiyetini anladım. Bir daha tövbe yetkiliye gitmeyeceğim dışarda macunlatıp, boyatıp geçeceğim.
T
5 yıl
Peugeot 508 den sonra Ford ranger?
Bugün bayide 2.2 dizel otomatik 4x4 test ettim. 508 den sonra çok alakasız bir araç ama kullanımı çok rahat, insana kendini tank kullanıyormuş gibi hissettirdi. Gaza basınca asfaltı resmen kazıyor. Gerçi ben İsatanbul da yaşıyorum ama bu tarz araç almak ne kadar mantıklı olur. Bayi full aracı 99bine bıraktı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.