S

Binbaşı
22 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
N11 yeni kupon 03.02.2016
tarz25TL

Aşağıdaki kategorilerde 25/100 indirim yapıyor.

Bu kategorilerde geçerli:
Düğün, Davet, Organizasyon, İlginç & Akıllı Ürünler, Erkek Giyim & Aksesuar, Film, Müzik, Çocuk Giyim & Aksesuar, Kitap, +18 Ürünler, Ayakkabı & Çanta, Yetişkin Hobi & Oyun, Kadın Giyim & Aksesuar, Çocuk Oyuncakları & Parti, Güneş Gözlüğü, Ağız, Diş & Banyo Ürünleri, Sağlık & Medikal Ürünler, Yüz & Vücut Bakımı, Kadın Bakım Ürünleri, Erkek Bakım Ürünleri, Güneş & Bronzluk Ürünleri, Saç Bakım & Şekillendirme, Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri, Parfüm & Deodorant, El, Ayak, Tırnak Bakımı, Makya
S
5 yıl
İş bankası düşük faiz uygulamış
Merhaba arkadaşlar
Kardeşim kyk kredisini iş bankasına yatiriyordu. Faiz oranına baktım %4 civarı faiz koymuş sürekli . Para durduğu yerde erimiş resmen. Dedim yıllarca kaziklanmissin , enpara actirdim parayı ona aktardım.
İş bankasında neden böyle bir şey olmuş, normal faiz oranı %9 civarındayken neden bize düşük faizden isletmisler. Enayi yerine konulmuş gibi hissediyorum. Yapabileceğimiz bir şey var mı acaba?
S
5 yıl
[BİTTİ] N11 Seçili Ürünlerde Özel Fiyatlar 26.11.2015
S
6 yıl
Özgür İrade ?
Kararlarimizi verirken, düşünürken,bu konuya girerken özgür irademizi mi kullanıyoruz? Yoksa otomatik tepkilerden mi ibaretiz? Verdiğimiz kararlar birbirini tetikleyen sinir hücre depolarizasyonundan ibaretse özgür iradeden bahsedebilir miyiz?
Özgür irademizin olduğunu gösteren bir bilimsel çalışma var mı?
S
6 yıl
Babam için makine tavsiyesi
300 tl civarında kullanımı kolay, odaklaması iyi (biraz elleri titriyor ) ,ufak , günlük kullanım için dijital fotoğraf makinesi arıyorum.
S
6 yıl
Kombi peteğinden şırıl şırıl sesler geliyor
Tam nereden geliyor diye bakmaya kalktığımda ses kesiliyor, geri yattigimda ses tekrar geliyor. Kombi benimle oyun oynuyor herhalde.
S
6 yıl
9. Aykut Kence Evrim Konferansı
21-22 Şubat 2015'te ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu'nda gerçekleştirilecekmiş.
Ayrıntı bilgi için:
http://biyogen.metu.edu.tr/9akek/
https://www.facebook.com/events/653112091416348
Kayıtlar devam ediyor, kaçırmayın derim.
S
7 yıl
ACİL- Mikrodalgada tavuk nasıl yapılır
Evde bütün tavuk var. Mikrodalgada nasıl yapılır, güzel olur mu, deneyen oldu mu? Teşekkürler.
S
7 yıl
Ankara'da tablete ekran koruyucusu taktırılacak yer
Lg g pad'e ekran koruyucu aldım kendim takıyım dedim çileden çıktım, bir türlü beceremedim. Telefoncuya götürdüm takarız dedi içinde birsürü kabarcık kaldı. Sinirden çatladım. Şöyle jilet gibi yapamadım gitti. İyi yapan neresi var acaba?
S
7 yıl
Ankara'da tablete ekran koruyucusu taktırılacak yer
Lg g pad 8.3 inç için kaliteli bir ekran koruyucusu taktıracağım. Kendim yapamadım. Nerede yaptırabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.