H

Onbaşı
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
15 yıl
1.2 Clio HB nasıl arabadır?
Arkadaşlar Clio HB almayı düşünüyorum. Bu arabanın artıları eksileri nelerdir bilmiyorum, kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirse sevinirim. Bir de 2005 model 13.000 km'de buldum, fiyatı 17500 YTL. Sizce bu fiyat iyi mi? Saygılar...
H
15 yıl
2006 Corolla HB Sol 26.000 YTL iyi mi?
Arkadaşlar 2006 model Corolla HB Sol donanımlı arabaya en son 26.000 YTL dediler, ama arabanın sağ kapı altından hafif sürtme durumu var, bi de aynı bölgede (marşipiye altı diyebilirim) biraz paslanma var. Ne dersiniz bu araba bu fiyata alınır mı? Diğer bölümlerde bir kusur veya kazası gözükmüyor. Yorumlarınızı bekliyorum.
H
16 yıl
YARiS'TEN VAZGEÇTİM, JAZZ VEYA COROLLA HB, NE DERSİNİZ ?
Arkadaşlar normalde planım Toyota Yaris almaktı ancak bagajının git gide gözüme çok küçük gözükmesi nedeniyle başka bir otomobil arayışına girdim. Tabii Japondan vazgeçmemek kaydıyla. Karşıma malumunuz Honda Jazz ve Toyota Corolla HB çıktı. Para olarak ne yazık ki 30 bin YTL üstüne çok çıkamıyorum. Jazz'ı almışken Elite alsam fena olmaz diye düşünüyorum, Corolla'nın da fiyatı 31 bin YTL olan 1.6 Terra'sı uygun oluyor. Şimdi bir tarafta full bir araba, bir tarafta da vasat donanımlı ancak güçlü ve karizma bir Toyota. Gerçi Jazz'ın tipi de çok hoşuma gidiyor ama şu bayan arabası yakıştırması varya o sebeple Corolla'yı biraz kayırdım. Yalnız bu iki güzel arabanın küçük bir sorunu var, o da yeni kasaları önümüzdeki 5-6 ay içinde çıkacak.(Valla dedikoduların yalancısıyım) Sizlere sorum şöyle; hangisini tercih etmeliyim ve kasa yenileyeceklerini düşünürsek sizce sıfır mı almalıyım yoksa temiz bir ikinci el mi aramaya başlamalıyım. Yorumlarınızı esirgemeyin lütfen, zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.
H
16 yıl
FRANSIZ MALI ALMIYORUM!
Fransız meclisi tarihine yaraşır bir hareketle Türkiye'ye karşı "samimi" duruşunu bir kez daha yinelemiş ve beni olduğu kadar sizleri de heralde şaşırtmamıştır. Bu itibarla herkesi bu duruma kayıtsız kalmamaya çağırıyorum. Bir milletin tarihini, tüm dünyanın gözü önünde karalamanın elbette bir bedeli olacaktır. Bu bedeli ödeterek, milli karakterimizin gücünü göstermenin hepimizin bir görevi olduğunu düşünüyorum. Bu aynı zamanda kendimize olan saygımızın da bir gereğidir. Bizim vatanımızda bizim paramızla sermaye yapan ve bizlerle dalga geçer gibi meclislerinde ''bizim tarihimizi'' yazma cüretini gösteren Fransa'ya ve tüm Fransız mallarına HAYIR diyorum. Lütfen tarihimize sahip çıkalım, çünkü tarihimiz toplumumuzun kişiliğidir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.