T

Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
267 (Bu ay: 10)
Gönderiler Hakkında
T
9 ay
Lost Judgment [PC ANA KONU]
T
10 ay
Steam'den %878 zam!
< Resime gitmek için tıklayın >
Artık indirim bekleyeceğiz.
T
10 ay
Cyberpunk CDProjekt'i çökertti !
CD Projekt hisseleri,Cyberpunk 2077'nin çıkışından önceki değerinin dörtte birine kadar düştü.Polonya Business Insider raporuna göre CD Projekt,yıl sonu için korkunç bir tablo çiziyor. Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinden bu yana şirket %75 değer kaybetti.Bir zamanlar 40 milyar zlotinin üzerinde bir piyasa değerini bulan Avrupa'nın en değerli oyun şirketi şimdi 10 milyar zloti(2b$) altında bir değere sahip.

Cyberpunk'ın problemli çıkışı ve yatırımcıların güveninin sarsılmasıyla birlikte şirketin değer grafiklerinde keskin bir düşüş yaşandı.CDPR hisseleri 2021'in ilk birkaç ayında yarıya inmişti ve Mart sonundan bu yana bir o kadar daha düştü.

CD Projekt'in, Cyberpunk 2077'nin sorunlarıyla uğraşması şirkete 5 yıla mal oldu. Oyunları 2020 yılında yaklaşık 14 milyon kopya satmasına rağmen şirket değer kaybetmeye devam ediyor. Geliştirici şirket piyasaya sürülmesinden bu yana Cyberpunk 2077'nin sorunlarını çözmeye odaklandı ve artık büyük kısmını çözdüklerini iddia ediyorlar.

Oyun sektöründe büyük heyecanla oyunu beklenen geliştirici şirketlerin, lansmandan sonra piyasa değerinin düşmesi aslında beklenir bir durum. Ancak CDP'nin hisselerinin neredeyse %75 değer kaybetmesi, sadece bu durum ile açıklanamaz.Bu da ne yazık ki CDProjekt in kötü yönetiminden kaynaklanıyor.
Neticede Witcher ın mirasını tüketmişler.
T
geçen yıl
Kayıp Witcher!
2002 de çıkan Archangel ın geliştiricisi Metropolis 1997 de ilk Witcher için çalışmaya başlamış devamında Archangel gelmiş ve Metropolis CD Projekt tarafından alınmış.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
T
geçen yıl
Alan Wake 2 [PC ANA KONU]
T
2 yıl
TES6 Xbox Exclusive geliyor !
T
2 yıl
NBA 2K22 [ANA KONU]
T
2 yıl
Oddworld Soulstorm [ANA KONU]
T
2 yıl
The Witcher 3 - A Night to Remember çıktı!
Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.
Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description
Videoyu izlemek için tıklayınız
T
2 yıl
The Witcher 4 [ANA KONU]
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.