T

Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
211 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
2 ay
Kayıp Witcher!
2002 de çıkan Archangel ın geliştiricisi Metropolis 1997 de ilk Witcher için çalışmaya başlamış devamında Archangel gelmiş ve Metropolis CD Projekt tarafından alınmış.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 ay
Alan Wake 2 [PC ANA KONU]
T
6 ay
TES6 Xbox Exclusive geliyor !
T
9 ay
NBA 2K22 [ANA KONU]
T
geçen yıl
Oddworld Soulstorm [ANA KONU]
T
geçen yıl
The Witcher 3 - A Night to Remember çıktı!
Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.
Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description
Videoyu izlemek için tıklayınız
T
geçen yıl
The Witcher 4 [ANA KONU]
T
geçen yıl
Cyberpunk gamerleri trolledi mi?
Videoyu izlemek için tıklayınız
Videoyu izleyin ve kararı kendiniz verin
T
2 yıl
Ubisoft a baskın!
Montreal'de polis, sahte ihbar sonucunda Ubisoft'un binasını bastı.Cuma akşamüstü şehir merkezi yakınındaki binayı çelik yelekli polisler, zırhlı araçlar ve ambulanslar çevreledi.

Operasyondan sonra polisten yapılan açıklamada, "Binanın çevresi hızlıca güvenlik çemberine alındı. Hiçbir tehdit tespit edilmedi ve yaralı bildirilmedi" denildi. Polis, önemli sayıda gücün sahaya sürülmesine sebep olan telefon konuşması için şirketin saçmalıklarından bıkan bir gamerden şüphelenildiği bildirdi.

< Resime gitmek için tıklayın >


Televizyon kanalı LCN'in çektiği helikopter görüntülerinde Ubisoft çalışanlarının binanın çatısında toplandığı ve çatıya çıkan kapının bloke edildiği görülüyor.
CTV'ye konuşan bir Ubisoft çalışanı da kendilerine "kilitli bir yerde saklanmalarını ve sessiz olmalarını" söyleyen bir şirket notu gönderildiğini ifade etti.
T
2 yıl
247 zepto saniye
Bilim insanları, bugüne dek bilinen en kısa zaman sürecinin ölçümünü gerçekleştirdi. Almanya'daki Goethe Üniversitesi'nde, bir ışık partikülünün (foton) bir hidrojen molekülünün içinden ne kadar kısa sürede geçebildiği ölçüldü. Bu süre, 247 zepto saniye (zeptosecond) olarak saptandı..

Zepto saniye, bir saniyenin milyarda birinin trilyonda biri, yani 10 üzeri eksi 21 saniye olarak tanımlanıyor. Bugüne kadarki zepto saniye ölçümünün rekoru, 2016'da kırılmıştı. Bu tarihte yapılan deneylerde 850 zepto saniyelik bir ölçüm gerçekleştirilmişti.

https://twitter.com/LiveScience/status/1317470430962147344
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.