S

Binbaşı
14 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
2 yıl
1000-1500 TL Arası Ofis için Kasa
Arkadaşlar ofis kullanımı için bu fiyat civarlarında bir kasaya ihtiyacım var. Kasanın yapması gereken tek şey Word, Excel açmak olacak. Ofiste bir kasa var hali hazırda fakat mevcut parçalarını şu an bilmiyorum sadece 4 GB bi ram i vardı onu hatırlıyorum. Ondan kullanabileceğim parçalar varsa bakıp konuya ekleyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.
S
2 yıl
Topladığım sisteme önerileriniz
Arkadaşlar resimlerdeki sistemi toplamayı planlıyorum önerilerinize açığım. Ekran kartını dün indirimde 2.300 liraya aldım.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
6 yıl
Kültür Üniversitesi 2016 Girişliler
Tek ben miyim hiç mi giren yok şurayaNot:Hukuk Fakültesi
S
6 yıl
Beykent Hukuk mu Kültür Hukuk mu
Evet beyler bayanlar sorum başlıktaki gibidir.İkisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir her anlamda kadro olsun kampüs olsun.Bu fakültelerin öğrencileri varsa aramızda yardımcı olursa sevinirim.
S
6 yıl
Sıralamalar hakkında soru(Tahmin deği)
Şimdi arkadaşlar ben 50k dayım tm3 de herhangi biri de 150k da.Biz lys de tamamen aynı netleri yaparsak aynı sıralamaya mı düşücez yoksa 150 k olan biraz daha geride mi kalacak.
S
6 yıl
AİS e Girilmiyor Şu An
İnanamayanlar bakabilir.Yoksa ??
S
6 yıl
Sıralama Tahmini Hakkında
Beyler bayanlar burada yapılan sıralama tahminlerine inanmayın.Sıralamanızı öğrenmeniz için yapmanız gereken şey çok basit.Giriyosunuz puanzaya puanınızı hesaplıyosunuz obpsiz.Sonra google a 2014 yığınsal yazıp oradan puanınıza gelen sıralamaya bakıyosunuz.Bu kadar basit.Buradaki insanların çoğu sıralamaların çok kötü olacağı yönünde takılıyor ki her sene olan şeyler bunlar.Geçen sene de böyleydi.
S
6 yıl
Sıralama Yardım
TM3 için
YGS 52K
MAT 30 GEO 10 EDEBİYAT 42-43 COĞRAFYA 15 kaç bin olur sizce yardımcı olursanız sevinirim.
S
6 yıl
Kaç K Olur Yardım
Türkçe 32 net sosyal 25.25 net mat 32 net fen 24.75 net sizce kaç k olur ? Yardımcı olursanız sevinirim.
S
7 yıl
Dünya Ashe 1. si Bir Türk
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.