M

Yüzbaşı
13 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
3 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
Şampiyon önerisi.
Merhaba arkadaşlar. Soloq taşıyabilecek orman ve orta koridor şampiyionları arasında kaldım. Diana , Syndra. Hecarim , vi. Hepsiyle de oynayabiliyorum ama bana ustalaşabileceğim iki tanesi gerekli. Teşekkürler.
M
7 yıl
Rahatsız edici alerji.
Merhaba. Benim derimde garip bir alerji var. Mesela sağ tarafıma doğru uzanirsam göğsümün sağ tarafı kızarıp kaşınıyor. Önceden sadece terleyince oluyordu. Şöyle bir şey de var. Mesela koluma tırnakla hafiften bir çizik attiğımda ( çok bastırmadan ) hemen o bölge kızarıyor. Dokunmaya karşı alerjimin olduğunu sanıyorum. Sizce ne problemim var ? Doktora bu hafta içinde görüneceğim zaten
M
8 yıl
Yeni bir rol fikri
Steam izlerken aklıma bir anda geldi. Karanlığa bir totem at, Totem hayat kurtarır, Görüş her şeydir, Harita kontrolü totemden gelir gibi sözler ile de arkama iyi bir gaz aldıktan sonra neden işi totem temizlemek / yerleştirmek olan bir rol olmasın ? Takımlar da 6 kişi olsa yeter. Bu şampiyonlar için oyuna girerken küçük bir seçenek işaretlenebilir. Bu sayede Sadece bu şampiyonlar için görüş totemleri 80 altın (Değişken) Görünmez totemler 60 altın (Değişken) olabilir.

Not: Çoktan ticket gönderdim. Aramızda çok zeki insanlar var.
M
8 yıl
Lol' den asla kopamam diyordum.
Evet arkadaşlar Lol oynamaktan vaz geçemem diyordum, ama sadece 1 video ile artık lol bana sıkıcı gelmeye başladı. Yeni bir oyun buldum. Oyun Lol kadar bağlayıcı ve kendini tekrar eden bir oyun değil. Lol ü bırakmasam da ayda en fazla 2 oyun oynarım o kadar. Hesabı isteyenler için üzgünüm ama bronz 3 hesabı istemezsiniz herhalde Evet arkadaşlar kendinize iyi bakın.
M
8 yıl
Oynarken Kullandığınız Kelime veya Cümleler
Oynarken en çok kullandığınız kelime veya cümleler nelerdir ? Ben yapılan her iyi veya kötü harekette "Best" veya "Efsane" diyorum.
Bakalım kim en normalimiz ?
M
8 yıl
Dayanamıyorum (qq değil)
Nedense oyun içinde veya forumda birini blokladığı m zaman dayanamayıp 2 dk sonra açıyorum bloğu. Bana ne söylediğini merak ediyorum. Var mı bir öneriniz ?
M
8 yıl
Yanlışım varsa söyleyin.
Kim haklı arkadaşlar.
< Resime gitmek için tıklayın >
M
8 yıl
Caitlyn mi Ezreal mi
Merhaba arkadaşlar ben bu iki şampiyon arasında kaldım. Biliyorum kesinlikle benden önce bu konuyu açan oldu ama gerçekten araştırmaktan nefret ederim. (Bu da demek oluyor ki link atabilirsiniz) iki şampiyon için de + ları ve - leri ni söyleyebilecek biri varmı ?
Teşekkür ederim.
(Haftalık .... konusu açıldı demek yasaq)
M
8 yıl
Bana şu mod paketini yapabilecek var mı ?
İçinde kesinlikle olması gereken modlar.
1.Morph
2.Toomanyitems

Geri kalan istediğiniz modu yükleyebilirsiniz. Teşekkürler.
M
8 yıl
Telefon kulaklığını pc de çalıştırmak.
Evet arkadaşlar samsung s3 mini telefonun kulaklığını pc ye bağlayıp aynı nada hem mikrofon hemde kulaklık yapmak istiyorum. Bilgisayarımın markası Pro Gamer 2000. Kulaklığı bilgisayar hoparlörünün mikrofon girişine takınca çalışmıyor. ama Hoparlörün kulaklık girişine takınca çalışıyor ama bu seferde ses telefon kulaklığının mikrofon özelliği çalışmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.