M

Binbaşı
06 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
7 yıl
Hepsiburada.com ile ilgili
Arkadaşlar 1.5 ay önce Toshiba laptop aldım. Aldıktan sonra 3 gün kadar kullandım. Ve memlekete gittim oraya giderkende evde bıraktım. 1 hafta önce fark ettim ki laptopun ekraninda 3 tane beyaz nokta var fakat beyaz renkte belli oluyor. Bunu iade etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba?
M
7 yıl
Meslek lisesi mezunu için LYS
9.sinif dışında matematik geometri fizik kimya biyoloji coğrafya görmedim. YGS de 1 saatim bos gitti. 40 dk erken çıktım cikmadan once 20 dk olduğum yerde bocaladim. Heyecandan dolayi cok sıkıştım. :( YGS 2 den 262 puan aldim. Turkce 25 D 4 Y Sosyal 6 D 7 Y Matematik 2 D 3 Y Fen 27 D 7 Y
175 k sıradayım. Matematigi fizigi ve kimyayi tamamen en basindan öğrenebilecegim kaynaklar lazim. Temelden baslamali ki öğrenebileyim. Tavsiyelerinizi bekliyorum iyi günler. :)
M
7 yıl
Avrupa'dan vatandaşlık almak istiyorum
Merhaba 18 yaşındayım. Bu sene YGS ve LYS'ye gireceğim eger tutarsa Marmara üniversitesinde malzeme ve metalurji mühendisliği okuyacagim. Avrupa'da vatandaşlıgımın olmasını ve orada yaşamak istiyorum. Eğer mümkünse üniversiteyi orada da okuyabilirim. Maddi durumum cok iyi degil. Universiteye ve yasamima verebilecegim en fazla para senelik 15.000 lira civarı olur. Araştırdım fakat pek bi bilgi bulamadim yardim ederseniz sevinirim.
M
8 yıl
E. Meslek Lisesi Mezunuyum
Selamun aleyküm. Endüstri meslek lisesi mezunuyum. YGS ve LYS ye hazırlanmaya çalışıyorum. Dershaneye gidiyorum fakat yinede matematiği anlamıyorum. Polinomları bitirdik ama birşey anlamadım. Temel kavramları yarıladık yine birşey anlamadım. YGS denemesinde YGS 3 te 220 civarı puan çıkardım. MF4 den 210 puan hedefliyorum. MTOK tan Marmara Üniversitesine girmeyi hedefliyorum. Nasıl LYS ye hazırlanmalıyım lütfen yardım edin. düşünüyorum. Durumum çok berbat. Lise 1 e yeniden başlamış gibi sayısal bilgim var.
M
8 yıl
Meslek Lisesi Mezunuyum YGS LYS'ye Giricem Fakat Temelim Yok
Sayısal hazırlanıyorum fakat meslek lisesi olduğum için 3 sene sayısal görmedim. Lise 1'de ise sınıfım çok berbattı. Dershaneye yazıldım gidiyorum ama konularda geri olduğum için anlatılan dersleri anlayamıyorum ve danışman öğretmeni belirlenmediği için öğrenemiyorum. Matematiğim berbat. Lise 1 seviyesi matematiğim var. MF-4'ten OBP puanı ile 250 puan hedefliyorum. Yani 210 civarı çıkarmam lazım
Fizik ve kimya birazda matematik ağırlıklı mı yoksa tamamen matematik ve fizik ağırlıklı mı çıkarmalıyım?
M
8 yıl
Swain Turnuvalarda Neden Alinmiyor?
Evet? Tutustur disinda zayif yani yok gibi cok iyi karakter. Neden alinmiyor?
M
8 yıl
Maokai Geri Döndü
10 maçlık seride 10 win aldığım Maokai'ye yapılan değişiklikler çok olumlu. Yeni Antik Golem ile oyunun kralı olacak. Demedi demeyin. Oyunda ki en iyi gank atan herolardan birisi. E skilline %50 slow eklenmiş bu çok iyi. Ultisi artık Maokai'i takip ediyor bu da çok iyi. W skilli menzili düşürülmüş ama önceden atlarken hazırlanıyordu. O hazırlanma süreside ortadan kalkmış durumda. Bu da yetmezmiş gibi. 5. seviyede olan W rakibin azami can değerinin %15'i kadar damage vuracak. Bilen bir Maokai Bronzdan Platin e kadar iyi bir duo ile 2 haftada çıkabilir.
M
8 yıl
Swain Aldım Ama..
Ne itemler çıkılmalı?

- Benim denediğim şu; 2 x Doranın Yüzüğü, Asırlık Sopa, Büyü Nüfzu Çizmesi, Maceracının Pazubandı, Liandry'nın Eziyeti, Zhonya'nın Kum Saati, Rabadon'un Şapkası, Koruyucu Melek.

Combosu nasıl?

- Q, E W, R diye yapıyorum doğru mu?
M
8 yıl
LoL Şans Oyunudur!
Seri maçınızda AFK, Feeder veya Troll gelir. %65 Win oranınız vardır ama çıkamazsınız. Bir arkadaşınız vardır, %50 Win oranıyla şansıyla sizi geçer. Oyunun özeti bu.
M
8 yıl
Trundle OP?
Acayip bir sustain, tanklama ve damage var. Uzun mesafede kaçması kovalaması iyi. Karşıda kasılan bir tank varsa ona ulti kullanarak kendiniz tank oluyorsunuz ve onun zırh ve büyü direnci düşüyor. Neden picklenmiyor? Eski Xerath gibi çok OP. İlla rework mu yemesi lazım. Xin, Tryn, Lee, Yasuo'yu her oyun görürken Trundle'ı 10 maçta 1-2 kere görüyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.