-

Yüzbaşı
18 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
15 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
-
5 yıl
G3 Ekranına G2 Hava durumu widgetini ekleme
Merhaba Arkadaşlar,
G3 Rootlu ve xposed kurulu yazılımı 30b olan cihazıma g2 deki hava durumu widgetini nasıl ekleyebilirim. yardımcı olabilir misniz?
Teşekkür ederim..
-
6 yıl
G3 D855 Radyo belirsizliği hk.
Merhaba arkadaşlar Aklımda G3 D855 almak var lakin radyo olayı ilginçtirki bazılarında var bazılarında yok. 1 tane D855 yokmu anlamadım hafıza farklılığı dışında nasıl olurda Donanım/yazılım farklı olabiliyor aynı model adı altında? Radyo hangisinde var peki? Nasıl anlarım?
Yardımcı olursanız almak istiyorum..
-
6 yıl
CORE LS KULLANAN ARKADAŞLAR (RESİMLİDİR)
Merhaba CORE LS kullanan arkadaşlar, tema yapımcısı yahoonun türkiye hava durumlarının tamamını almadığı için farklı hava durumları cereyan ettikçe tanımsız hava durumları çıkmaktadır ve undefined yazmaktadır. bende farklı hava durumları görüldükçe undefined olan hava durumlarını temaya tanımlıyorum. maksadım türkiyede oluşan tüm hava durumlarını yahoo dan alıp temayı sıfır sorun haline getirmek. kalora arkadaşımızı yormayalım istedim.

linkteki rar içindeki
------------- translation.js dosyasını

ifile yada itools ile /var/mobile/Library/GroovyLock/CORE LS UniAW_3.3 /JavaScript/Main dizinine kopyaladığınızda hava durumunuz güncellenmiş olacaktır.

CORE LS yi istediğiniz repodan kurabilirsiniz. Ek'teki Text ile temanız hem türkçe hemde hava durumu modları bakımından yapımcıdan daha güncel olacaktır. önerim tabikide kalora.myrepospace.com/ dur

Farklı illerden SS'ler (Gsm kısmında yazan ''Yağmur'' Hava durumu değildir yanlış anlaşılmasın.)

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Edit: resimlerde hava durumu arkaplan transparandır. isterseniz hava durumuna göre yada gece gündüz durumuna göre olmadı kendi belirlediğiniz resimlere göre değişmektedir.
-
7 yıl
iphone 5 tuşkiliti unuttum yardım
iphone 5 tuş kilidini unuttum yardımcı olabilirmisiz arkadaşlar?
-
7 yıl
ccsettings, cctogglers, sbsettings, ncsettings, flipcontrolcenter, 360batterydoctor, ccquik, bbsetti
merhaba arkadaşlar,
ccsettings, cctogglers, sbsettings, ncsettings, flipcontrolcenter, 360batterydoctor, ccquik, bbsettings gibi kısayol atama (genelde hücresel veri, 3g, respring ve ve reboot iiçin kullanılan) bu tweaklarden hangisi sizce en kullanışlıdır. yada buna alternatif daha iyisi sizce nedir. hangisini tercih ediyorsunuz?

Edit: iOS 8.1 için
-
7 yıl
i5 ler için lockscreen a animasyonlu weather önerileriniz
evet arkadaşlar kilit ekrana ekranı tam kaplayan animasyonlu weather tweak varmı?. arkası hava durumuna göre güneş yağmur dolu misali olsun isterim. i5 uyumlu?
-
7 yıl
pkgbackup hk.
pkgbackup 7.1.1 için hiçbir repoda çalışanını bulamadım hepside uygulamadan atıyor girdiğinde.. kullananlar elbet vardır çözümü nasıl bulmuşlar.

biteyourapple
hackyouriphone
kalora reposu
insanelyi

baktığım repolar
-
7 yıl
Biteyourapple Intelliscreenx yayınlamış (çözüldü)
biteyourapple reposunda intelliscreenx yayınlamışlar.. Harika bi tweak ancak. Cydia da sürekli güncelleme var olarak görülüyor güncelliyorum. Yinede güncelleme var hep görünüyor. Yardım edermedisiniz nedendir?

Edit: Kalora reposunda çözüldü
-
7 yıl
lockLaunch7 IOS7 ve Lockscreen Launcher Lisanssız
lockLaunch7 IOS7 ve Lockscreen Launcher tweakleriniz korsan diyor kaydedilmesi gerek diyor. lisanssız yani. tweak çalışmıyor yani bakabilirmisiniz @kalora
-
7 yıl
JB li cihazlarda en iyi vpn programı
wifi de face ve tweet falan engelli bunu jb li bir cihazda en kullanışlı ne şekilde aşarım. appstore onova pek önermiyorlar. ikide bir vpn açmak gerek.

cydia da bunun için tweak hangisi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.