M

Yüzbaşı
12 Mayıs 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
360318 Gün Cezalı
356991 gün 10 s. 30 dk.
Gönderiler Hakkında
M
9 yıl
Ülkemizde Fikir Özgürlüğü Ne Yazık Ki Hiç Oturmamış
M
9 yıl
Seneye İngiltere Dil Kursuna Gidecek Var Mı ?
Bu sene ingilizcemi geliştirip yazın belki İngiltere'ye veya Almanya'ya gidebilirim.
Ortalama İngiltere 1 Aylık veya 3 Aylık dil kursu ne kadar tutar ?
M
9 yıl
Samsung Galaxy S4 Alacağım(Bügün)
İphone 5 i birisine hediye ettim.
S4 almak istiyorum burada KİPA var 1680 Tl ye satılıyor
Kipa paralel ithalat yapıyor diyorlar doğrumu bu
ve kipa dan alınır mı ?
yoksa bayramın ikinci günü media markt ve vatan falan gezebilirim eğer kipa paralel ithalat değilse bügün almayı düşünüyorum
M
9 yıl
D Sınıfının Babası VOLVO S60 Tam Bir F/P
Hem dizel otomatik hem premium hem taş gibi hem tasarım harikası hem iç tasarım mükemmel koltuklar tartışılmaz yaşanır.
O Volvo S60 alacaksın dizel otomatik r design bir kaç önemli paketler falan var onlarla 110 tutuyor bayiler iyi indirim yapar diye düşünüyorum ve 100-105 arası alınır bu araç F/P krallarından birisi BMW MERCEDES den eksiği yok fazlası var.< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
9 yıl
Mercedes E180 Vs Bmw 5.20i
Bu iki araçta 1.6 otomatik olacak fiyatlar aynı üstüne sadece otomatik klima ve sunrof ekletilirse belki birkaç donanım daha eklenebilir(paket falan) yani 150 olacak şekilde dizilebilir.
5.20i yımı tercih edersiniz E180 mi ?
M
9 yıl
En İyi C Sınıfı Otomobil'i Seciyoruz.!
Arkadaşlar Oylama Başlamıştır.
F/P Olarak sormuyorum en iyi aracı soruyorum.
M
9 yıl
Mercedes E180 Elite 1.6 Otomatik Sahibinden.com Düşmüş !
M
9 yıl
Yeni Toyota Corolla Sahibinden.com'a Düşmüş
M
9 yıl
Yeni Citroen C4 Picasso Ana Konu(Bol SS'Lİ)
Fransız üretici Citroën, Nisan ayında tanıttığı C4 Picasso'nun ardından aracın büyük kardeşinin üzerindeki sır perdesini de kaldırdı.

Yenilenen ön tamponda daha küçük bir hava giriş yarığı kullanan Citroën, kısa aks mesafeli versiyonlarda C sütunundan geçirdiği dekoratif bandı bu araçta D sütununa kadar uzatmış. 4.59 metrelik boyu bir önceki nesil araçla aynı olan otomobilin aks mesafesiyse 2.84 metreye ulaşmış.

İç mekanına geçildiğinde ön kısımda bir farklılık bulunmazken en büyük değişiklik bagaj bölümüne eklenen iki koltuk oluyor.

Arka koltuklar için eğlence sistemi de sunan Citroën üçüncü koltuk sırası yerinden söküldüğünde bagaj hacminin 645 litre olduğunu, ikinci koltuk sırası en öne kaydırıldığındaysa bu hacmin 700 litre üzerine çıktığını belirtiyor.


< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Yeni C4 Picasso’da ön yüzde geçtiğimiz günlerde tanıtılan Jeep Cherokee‘yi andıran ince LED gündüz farlarının altında ayrı bir şekilde far grubuna yer verilmiş. Önceki neslinde olduğu gibi çift parçalı A sütunu bulunduran yeni nesil C4 Picasso, arka tarafta 3 boyutlu gibi duran LED stop lambalarına sahip.

4.430mm uzunluğunda, 1.830mm genişliğinde ve 1.610mm yüksekliğindeki yeni Citroen C4 Picasso, önceki modeline göre 40mm daha kısa olmasına rağmen, ön lastikten buruna 70mm kısalması sebebiyle 55mm daha uzun dingil mesafesi (2.785mm) bu sebeple de daha fazla yaşam alanı ve bagaj alanı sağlamış.

İç mekana geçtiğimizde daha kaliteli bir işçilik göz çarparken, artık koltuklar, konsol ve kapılar için iki renkli seçenekler sunuluyor. Infotainment sistemi olarak 7 inçlik bir ekran kullanılırken, gösterge paneli yerine de konsolun ortasında konumlandırılan 12 inç’lik renkli bir HD ekrana yer verilmiş. Arka tarafta yer alan üç koltuğun her biri birbirinden bağımsız olarak hareket ettirilebiliyor.

Önceki modele göre toplamda 537 litrelik bagaj hacmi ile 40 litre daha fazla yer sunan C4 Picasso, arka koltukların öne kaydırılabilmesi ile 100 litrelik bir alan daha kazanabiliyor.

PSA grubunun yeni EMP2 platform altyapısını kullanacak olan Citroen C4 Picasso, yine bu yıl aynı platformu Peugeot 308 ile, 2016 yılında ise yeni Opel Zafira ve Peugeot 3008 ile paylaşacak.

Yeni platform sayesinde önceki modele göre 140 kg daha hafif bir otomobil üreten Citroen, C4 Picasso’da 1.6 e-HDi 91 beygir güce sahip ve 113 beygir güce sahip iki dizel, 118 beygirlik ve 154 beygirlik de VTi 120 ve THP 155 iki benzinli motor ile toplamda 4 motor seçeneğine sahip olacak.


O BİR FRANSIZ
M
9 yıl
Aracımla Almanya Fransa Ve İtalya'yı Gezmek İstiyorum
Aracım Audi A7
1 ay izin aldım iş yerimden.
Biraz paramda var canımda sıkılıyor diyorum bas gaza biraz avrupa turu yap diyorum.
Ailem veya arkadaşlarımla gitmeyi düşünüyorum arkadaş olursa en fazla 3 kişi oluruz.
Hem gitmişken güzel bir alışverişte yaparım.
Yanlız bundan önce hiç arabayla yurtdışına çıkmadım o kadar yol gideceğim.
Bilgili arkadaşlar yollar hakkında bilgi verirse çok iyi olur.
Birde ortalama 170-220 arası gitmeyi düşünüyorum yollar bu hızda gitmeye müsaitmi ?

Yolculuk Kararı Verirsem 5 gün içinde çıkmayı düşünüyorum.
Birde yanıma ortalama kaç euro almam gerekir ?(Mazot İcin)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.