S

Çavuş
25 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 yıl
Bu tv box alınır mı
Ustalar tv box konusunda bilgisizim ne alınır, kaç paraya kadar almak gerekir. Bilgi verebilirseniz sevinirim. Amacım film izlemek, çok iyi bir çözünürlük beklentim yok. Orta halli olsun yeter, bu cihaz işimi görür mü? Alternatif öneriniz var mıdır.

http://tr.aliexpress.com/item/MK888-K-R42-CS918-Android-4-2-TV-Box-RK3188-Quad-Core-Mini-PC-RJ-45/1385953833.html?recommendVersion=1
S
9 yıl
28000 TL te kadar binek dizel tavsiyesi
Selamlar iş için kullanılacak max 28000 TL te kadar, binek, geniş bagajlı, manuel vites dizel araç tavsiyelerinizi bekliyorum.
S
9 yıl
700 tl ye kadar telefon önerisi
Arkadaşlar merhaba,

Eski telefonum GMD parçalandığı için yine bu fiyat aralığında telefon bakıyorum. Asla tekrar GMD almayacağım soket nedeniyle 2 kez servise gönderdim 3 üncü kezde gönderecektim Allah tan cihaz parçalandı.

Alternatiflerim ;

Moto G, Ascend G700 ve T50 cihazlar hakkında yorumlarınızı ve varsa bu aralıkta başka telefon önerilerinizi bekliyorum.
S
9 yıl
B SEGMENTİNDE OTOMATİK ARAÇ ARANIYOR
Arkadaşlar Merhaba,
Max 22000 tl ye kadar,
2003 üstü,
dizel ya da lpg li fark etmez,
b segmentinde otomatik araç arıyorum.
Kendinizin veya tanıdığınız arac varsa tavsiyelerinizi beklerim. Onun dışında lütfen sahibinden com dan araç önermeyiniz.
S
10 yıl
GMD ŞEBEKE SORUNU
Selam,
1-2 gündür Gmd zaman zaman şebeke sorunu oluyor arama yapmıyor, arandığında ulaşılamıyor vs. Özellikle Sim-2 de bu sorun uçak modunun açıp kapatınca düzeliyor bir süre sonra aynı problem devam ediyor. Nasıl çözeriz fikri olan var mı.
S
10 yıl
E-POSTA UYGULAMASI HK.
Merhaba,

Bu konu ile ilgili açılan bir başlık bulamadım. GMD de bulunan mevcut e-posta uygulması(POP3 için) çok kötü gelen maillerin yüklenmesi çok uzun sürüyor. Bunun yerine aqua mail diye bir uygulama indirip kurdum bununda türkçe ara yüzü yok başka uygulama önerisi olan var mıdır.
S
10 yıl
Kablosuz görüntü aktarım cihazları hk.
Arkadaşlar bu cihazı alıp kullanan var mı verim alınabiliyor mu veya başka cihaz önerisi olan da olabilir.

http://pritech.com.tr/folio/pritech-w1-kablosuz-goruntu-aktarim-cihazi/

Konu hakkında başka başlık varsa ben bulamadım varsa konu kilitlenebilir, beni yönlendirebilirseniz sevinirim.
S
10 yıl
şarj oluyor diyor ancak % artmıyor
Merhaba,
Sorunun başlıkta da yazdığım gibi ekranda şarj oluyor diyor sağ üst köşedeki pil işaretide hareket ediyor ancak uzun süredir şarjda olmasına rağmen yüzde artmıyor. Başka şarj cihazı ile denedim sorun aynı, Usb ile pcye bağladım sorun yok. Soket için servise 50 tl verip değiştirenlerdenim. Formatta attım düzelmedi. Hatta *#0228# de denemim ancak GMD buna yanıt vermiyor. Ustalar sorun neden olur çözümü olan var mı
S
11 yıl
tflcd237h yardım
Merhaba,
2008 model olduğu tahmin ettiğim telefunken marka, tflcd237h model bir lcd televizyon hediye edildi. Ancak bir sorunun var televizyonun ayağı yok ve bulamıyorum. Şu an telefunkene vestel servileri bakıyor bir kaç servis aradım yardımcı olamadı. Daha önce de profilo servisleri bakıyordu onları da aradım onlarda temin edemeyeceklerini söylediler. Belki askı aparatı uydurabilirim ama ev kira olduğu için asmak istemiyorum. Bu ayağı nerden bulabilirim, bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.